Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
  • ZAPPER CENTRUM

    ZAPPER CENTRUM

    Produkty a služby alternativní medicíny

    Měření a diagnostika

    Široká nabídka přístrojů a doplňků stravy

    Frekvenční a plazmové generátory, měřicí a diagnostické přístroje

    Odborné poradenství a individuální přístup

     

     

    Přečtěte si více
  • Alternativní medicína CZ

    Alternativní medicína CZ

    AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

    Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

     

     

    Přečtěte si více
  • Revoluce v léčení všech nemocí

    Revoluce v léčení všech nemocí

    "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

    Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

    Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

     

     

     

    Přečtěte si více
  • Produkty pro zdraví a pohodu

    Produkty pro zdraví a pohodu

    V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

    Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

     

     

     

    Přečtěte si více
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Metody stanovení terapeutických rezonančních frekvencí

Objevte moc frekvenční metody pro vaše zdraví!

Jsme nadšeni, že můžeme představit úžasný odborný výstup, který potvrzuje účinnost frekvenční metody a její pozitivní vliv na vaše zdraví. Tento výzkum odkrývá neuvěřitelné možnosti této metody, a jak může pozitivně ovlivnit vaše celkové blaho.


Co je frekvenční metoda?

Frekvenční metoda je inovativní přístup v rámci alternativní medicíny, který se zaměřuje na využití terapeutických rezonančních frekvencí pro podporu zdraví a léčbu různých onemocnění. Tato metoda se zakládá na principu, že každý orgán a tkáň v našem těle má svou vlastní frekvenci, a když jsou tyto frekvence harmonizovány, podporuje to samoléčebné schopnosti našeho těla.


Důkazy o účinnosti frekvenční metody:

Odborný výstup, který jsme pro vás připravili, podrobně zkoumá vědecké důkazy a studie, které potvrzují účinnost frekvenční metody. Výzkumy ukázaly, že terapeutické rezonanční frekvence mohou pomáhat:

  1. Redukovat stres a úzkost: Harmonizace frekvencí může pozitivně ovlivnit centrální nervový systém a snižovat úroveň stresu a úzkosti.
  2. Podporovat regeneraci tkání: Správné rezonanční frekvence mohou stimulovat regeneraci poškozených tkání a zlepšit hojení.
  3. Zlepšit spánek a odpočinek: Některé frekvence se ukázaly jako uklidňující a podporující zdravý spánek.
  4. Posilovat imunitní systém: Harmonické frekvence mohou podpořit imunitní odpověď těla a zvýšit odolnost proti nemocem.
  5. Pomáhat s bolestí: Některé frekvence mají potenciál zmírnit bolest a nepohodlí.


Proč si vybrat frekvenční metodu?

Frekvenční metoda nabízí širokou škálu výhod a je šetrná k tělu. Je to neinvazivní a bezbolestná alternativa, která podporuje vaše zdraví zevnitř ven. V kombinaci s dalšími osvědčenými postupy alternativní medicíny může frekvenční terapie přinést úlevu a zlepšení vašeho celkového stavu.

Věříme, že tento odborný výstup vás inspiroval a poskytl vám důvody, proč zvážit frekvenční metodu jako možnost pro péči o vaše zdraví. Pokud máte zájem o další informace nebo si přejete vyzkoušet tuto inovativní metodu, neváhejte nás kontaktovat. Naše tým odborníků je připraven vám poskytnout všechny potřebné informace a individuálně přizpůsobit terapii vašim potřebám.

Zahajte cestu ke zdravějšímu a vyváženějšímu životu s frekvenční metodou!

Zde si můžete prostudovat podrobné informace o aktuálně patentovaných metodách v USA:

Jsou poskytnuty způsoby pro snadné a účinné stanovení rezonančních frekvencí, které mohou být použity terapeuticky nebo prospěšně, pro oslabení specifických typů genomových materiálů, včetně DNA a/nebo RNA, genů a genových sekcí. Způsoby mohou být použity za různých okolností souvisejících s různými lidskými a zvířecími nemocemi a stavy. Metody umožňují stanovení terapeutických rezonančních frekvencí pro použití v různých médiích s různou refraktivitou. Takto stanovené terapeutické nebo prospěšné rezonanční frekvence jsou přizpůsobeny pro použití s aktuálně dostupnými zařízeními vyzařujícími frekvence posunutím rezonančních frekvencí do elektromagnetických rozsahů, které taková zařízení mohou generovat.


Klasifikace

Nároky (6)                                                                                                                                                                                                     

  1. Způsob stanovení terapeutických rezonančních frekvencí elektromagnetického záření pro léčbu zvířete nebo člověka infikovaného onemocněním způsobeným patogenem, vyznačující se tím, že uvedený patogen obsahuje genomový materiál, přičemž tento genomický materiál je obklopen médiem, obsahujícím:

poskytnutí zařízení pro vysílání frekvence;

stanovení rychlosti elektromagnetického záření skrz médium obklopující genomový materiál; stanovení délky genomového materiálu;

stanovení první terapeutické rezonanční frekvence pro ovlivnění genomového materiálu v prvním elektromagnetickém frekvenčním rozsahu, dělením rychlosti elektromagnetického záření skrz médium obklopující genomový materiál délkou genomového materiálu;

vydělením nebo vynásobením první terapeutické rezonanční frekvence faktorem mocniny dvou, aby se získala druhá terapeutická rezonanční frekvence pro ovlivnění uvedeného genomového materiálu, přičemž druhá terapeutická rezonanční frekvence je v elektromagnetickém frekvenčním rozsahu, který může být emitován frekvencí vysílací zařízení;
naprogramování zařízení pro vysílání frekvence tak, aby vysílalo první nebo druhou rezonanční frekvenci; a ošetření zvířete nebo člověka naprogramovanou rezonanční frekvencí určenou k ovlivnění uvedeného genomového materiálu, čímž se dosáhne terapeutického nebo žádoucího účinku u zvířete nebo člověka.

  1. Způsob nárok 1, kde určení délky genomového materiálu zahrnuje použití známé hodnoty vzdálenosti mezi sousedními páry bází nebo bází, určení počtu párů bází nebo bází v genomovém materiálu a vynásobení počtu párů bází nebo bází v genomovém materiálu známá hodnota mezery mezi sousedními páry bází nebo bázemi.
  1. Metodanárok 1, kde médium obklopující genomický materiál má elektrickou permitivitu a magnetickou permeabilitu, přičemž určení rychlosti elektromagnetického záření skrz médium obklopující genomický materiál zahrnuje vztah elektrické permitivity a magnetické permeability k rychlosti, kde rychlost=1/√( εμ), kde ε je elektrická permitivita média a μ je magnetická permeabilita média.
  1. Metodanárok 1, dále zahrnující kroky:

dělení alespoň jedné z dříve vypočítaných rezonančních frekvencí kladným celým číslem pro určení subharmonických frekvencí, nebo násobení alespoň jedné z dříve vypočítaných rezonančních frekvencí kladným celým číslem pro určení harmonických frekvencí;

dodatečně naprogramovat frekvenční zařízení tak, aby vysílalo jednu nebo více uvedených subharmonických nebo harmonických frekvencí, a ošetření zvířete nebo člověka jednou nebo více uvedenými subharmonickými nebo harmonickými frekvencemi.

  1. Metodanárok 4kde léčba člověka uvedenou první nebo druhou rezonanční frekvencí nebo jednou z uvedených subharmonických nebo harmonických frekvencí zahrnuje ovlivnění uvedeného genomového materiálu přítomného u lidí.
  1. Způsobnárok 4kde léčba zvířete uvedenou první nebo druhou rezonanční frekvencí nebo jednou z uvedených subharmonických nebo harmonických frekvencí zahrnuje ovlivnění uvedeného genomového materiálu přítomného u zvířat.

Popis

KŘÍŽOVÉ ODKAZY NA SOUVISEJÍCÍ APLIKACE

Tato přihláška si nárokuje prioritu před současně projednávanou přihláškou přihlašovatele, která má US Ser. č. 60/181,460, podané 10. února 2000.

OBLAST VYNÁLEZU

[0001] Předkládaný vynález se týká způsobů pro určování rezonančních frekvencí, které mají terapeutické použití v různých nastaveních. Konkrétně předkládaný vynález poskytuje způsoby pro účinné stanovení terapeutických rezonančních frekvencí pro kompletní genomy nebo částečné genomové materiály pro použití v různých médiích s různou refraktivitou.

POZADÍ VYNÁLEZU

Rezonanční frekvenční terapie (RFT) je neinvazivní léčba, o které bylo hlášeno, že nabízí významnou úlevu pacientům trpícím řadou onemocnění a zdravotních stavů. Použití RFT pro terapeutické účely u lidí a zvířat začalo na počátku 20. století a zaznamenalo zrychlený vývoj díky výzkumu Royal Rife a jeho spolupracovníků ve 30. letech 20. století a později.

Pomocí nové mikroskopické technologie, kterou vyvinul, Rife zjistil, že plazmové vlny lze použít k přenosu rádiových a zvukových frekvencí, které byly naladěny na frekvence konkrétních mikroorganismů, a že každý mikroorganismus reaguje na své jedinečné frekvence. Rife například zjistil, že stafylokok, streptokok, mikroorganismy spojené s tuberkulózou, tyfem a leprou, stejně jako částice rakoviny a další agens způsobující nemoci, podlehly, když byly vystaveny určitým frekvencím, které jsou pro každý organismus nebo částici vlastní. Viz Siedel, RE a ME Winter, The New Microscopes, Smithsonian Annual Report 1944, str. 193-200.

Na základě principů Rifeho objevů vyvinuli různí výzkumníci zařízení pro vysílání frekvencí navržená k léčbě řady nemocí a stavů. Například Dr. Abraham Ginsberg použil přístroj, který produkoval přerušované výboje vysoké energie ve spektru krátkých vln. Bylo zjištěno, že Ginsbergova modalita stimuluje retikuloendoteliální systém bez nežádoucího zahřívání tkáně. Pomocí svého zařízení Ginsberg ohlásil úspěšné léčení pacientů s různými klinickými stavy, včetně chronických stafylokokových infekcí, akutního zánětu středního ucha, chronické ulcerózní kolitidy, bronchitidy, revmatoidní artritidy, dny, chřipky a trombo ebitidy. Viz Cominole, B., Klinické dojmy a spekulace o použití vysokofrekvenční pulzní energie, Dr. Abraham J.

Výzkum využívající rezonanční frekvence a terapeutické modality zavádějící takové frekvence se za posledních deset let rozmohly. Nedávným příkladem využití rezonanční frekvenční terapie je Christchurch Resonant Frequency Therapy Center v Dunedinu na Novém Zélandu. Zatímco centrum zdůrazňuje, že rezonanční frekvenční terapie není určena k nahrazení léčebných režimů a léků předepsaných lékaři, uvádí úspěšnou léčbu řady klinických stavů, včetně artritidy, tinnitidy, krevního tlaku, šedého zákalu, bolestí hlavy, pásového oparu a psoriázy. Pacienti s artritidou uvádějí zvláštní úspěch při snižování bolesti a větší pohyblivosti. Viz Christchurch Press, Frequency Therapy Offers Relief, Independent Newspapers Limited, 28. října 1999.

Použití zvukových, rádiových a světelných vln k inhibici mikrobiálního růstu ak léčbě nemocí a postižené tkáně je v oboru dobře známé. Účinné terapeutické rezonanční frekvence byly identifikovány různými prostředky. K získání terapeutických odpovědí byly použity metody pokusu a omylu s rezonančními frekvencemi. Zařízení pro aplikaci elektromagnetické energie na živou tkáň jsou popsána například v US pat. č. 3,876,373, 4,524,079 a 5,091,152. Efektivní rezonanční frekvence byly také identifikovány pomocí frekvenčního skenování s elektronickými zařízeními schopnými detekovat frekvenční odezvu z bakteriálního, virového a/nebo tkáňového vzorku. Taková zařízení pro detekci frekvenční odezvy jsou popsána například v US pat. č. 5,552,274, 5,981,182 a 6,004,257. Tím pádem,

Terapeutické rezonanční frekvence mohou být použity k inhibici nebo oslabení a/nebo stimulaci biofyzikální události. Účinnost takových frekvencí, ať už pro stimulaci nebo pro oslabení, závisí do určité míry na typu použitého systému dodávání frekvence, včetně proměnných, jako jsou úrovně výkonu, tvar vlny, harmonický obsah vlny a další faktory. Jakmile jsou určeny terapeutické rezonanční frekvence, uživatel si musí vybrat, která zařízení a aplikační systémy jsou nejúčinněji používány ve spojení s těmito frekvencemi. Ke zvýšení účinnosti je zapotřebí jednodušší, rychlejší a přesnější způsob určování terapeutických rezonančních frekvencí.

Navzdory jak historickému, tak rostoucímu nedávnému zájmu o použití rezonanční frekvenční terapie, mechanismus(y) účinku, který je základem použití známých terapeutických rezonančních frekvencí, není plně objasněn. I když se uznává, že určitý typ rezonančního jevu oslabuje nebo ničí mikroorganismy, biofyzikální a/nebo biochemické mechanismy spojené s použitím specifických rezonančních frekvencí, které vedou k mikrobiální inhibici, nejsou zcela známy.

Dosud nikdy neexistovala metodologie, která by spojovala účinné terapeutické rezonanční frekvence s biofyzikální nebo biochemickou událostí, procesem nebo strukturou. Elektronická snímací zařízení a metody, které jsou v současné době komerčně dostupné, neposkytují žádné vysvětlení nebo náhled ohledně toho, která fyzická struktura nebo proces je ovlivněn použitými frekvencemi.

Existuje potřeba metodologie pro snadnější a účinnější ovlivňování genomických materiálů přesnějším a účinnějším určováním terapeutických rezonančních frekvencí, které lze snadno a přesně upravit na rozsahy používané aktuálně dostupnými zařízeními. Předkládaný vynález je zaměřen na tyto vnímané potřeby.

SHRNUTÍ VYNÁLEZU

Předkládaný vynález poskytuje způsoby pro určování rezonančních frekvencí, které mají terapeutické použití v různých nastaveních. Konkrétně předkládaný vynález poskytuje způsoby pro účinné a přesné stanovení terapeutických rezonančních frekvencí pro kompletní genomy a částečné genomové materiály pro použití v různých médiích s různou refraktivitou.

Způsoby podle předkládaného vynálezu využívají biofyzikální a biochemické vlastnosti genomových materiálů ke stanovení terapeutických rezonančních frekvencí. Například délka jakéhokoli objektu může být považována za mající rezonanční frekvenci na základě korelace s vlnovou délkou, která se projevuje v okolním médiu. Na tomto základě lze vypočítat délku biomolekulárních řetězců DNA a RNA, a tak poskytnout informace odpovídající vlnové délce jedinečné pro konkrétní řetězec genomového materiálu.

Řetězce DNA nebo RNA jsou konstruovány tak, že záporně nabité molekulární ionty (skupiny PO 4 ) probíhají po celé délce molekuly na vnějším povrchu řetězce spirálovitě, což způsobuje, že molekula obsahuje relativně velké záporné ionty. náboj na jeho povrchu. Řetěz je tak vysoce elektrocitlivý na vlivy rezonančních oscilujících elektromagnetických polí. Rezonance je definována jako zvýšení amplitudy vlastní oscilace nebo frekvence systému, když je vystaven periodické síle, jejíž frekvence je stejná nebo velmi blízká vlastní frekvenci systému. Vlastní kmitání systému nebo části systému je definováno jako jeho „přirozená rezonanční frekvence“.

 

V radiovědě bude délka antény do značné míry určovat, jak účinně anténa reaguje na energii vlnové délky příchozího vysílání. Způsoby pro stanovení terapeutických rezonančních frekvencí podle předkládaného vynálezu využívají princip, že délka šroubovicového řetězce DNA nebo RNA může být elektromagneticky rezonována podobným způsobem.

Způsoby podle předkládaného vynálezu umožňují přesné korelace mezi rezonančními frekvencemi a délkou uvažovaného genomového materiálu. Pokud se ve vzduchu (nebo vakuu) generuje rezonanční frekvence, zatímco materiál terče se nachází v jiném médiu, v metodě podle tohoto vynálezu se provede úprava lomu, aby se zajistilo, že vlnová délka putující ze vzduchu nebo vakua se transformuje na délku média. cílový materiál v okolním médiu. Při zohlednění vhodného elektromagnetického indexu lomu pro okolní prostředí, jako je voda nebo tkáň, způsoby podle předkládaného vynálezu poskytují výhodu stanovení rezonanční frekvence, která by byla těsněji příbuzná délce genomového materiálu a jeho přirozené rezonanční frekvenci. a proto by bylo vhodnější nebo terapeutičtější,

Přirozené elektromagnetické rezonanční frekvence pro genomy spadají z větší části do infračervené oblasti elektromagnetického (EM) spektra. Přirozené rezonanční frekvence pro geny a menší části DNA nebo RNA se objevují v blízké infračervené, viditelné a blízké ultrafialové oblasti spektra. U mnoha v současnosti dostupných zařízení vyzařujících frekvence nejsou přirozené rezonanční frekvence, jako jsou ty spojené s genomickým materiálem, dosažitelné kvůli technickým omezením zařízení. Ve skutečnosti jsou konkrétní zařízení často schopna generovat frekvence pouze v úzkých rozsazích. Pro překonání těchto omezení způsoby podle předkládaného vynálezu upravují rezonanční frekvence nahoru nebo dolů. Například pro určení vhodné frekvence dolního rozsahu v souladu s tímto vynálezem, terapeutická rezonanční frekvence se dělí číslem 2 tolikrát, kolikrát je potřeba, dokud není dosaženo frekvence v rozsahu generující frekvenci zařízení. Výkon 2, kterým je terapeutická rezonanční frekvence faktorizována, bude záviset na rozsahu elektromagnetického spektra, ve kterém zařízení pro dodávání frekvence pracuje.

V hudbě by podobná úprava byla označena jako přesun na vyšší nebo nižší oktávu. Přechod na vyšší oktávu by ve skutečnosti zkrátil vlnovou délku na polovinu, zatímco přechod na nižší oktávu by vlnovou délku zdvojnásobil. V souladu se způsoby podle tohoto vynálezu se terapeutické rezonanční frekvence genomového materiálu

„posunuté o oktávy“ na nižší oktávu v elektromagnetickém spektru vydělením terapeutické rezonanční frekvence nějakou mocninou čísla 2. Spodní oktáva terapeutického rezonanční frekvence, i když má mnohem delší vlnovou délku, bude rezonovat s první terapeutickou rezonanční frekvencí, stejně jako hudební oktávy rezonují a vzájemně se zesilují, ale pouze tehdy, když je oktávový posun přesný.

Předkládaný vynález zahrnuje způsoby pro stanovení terapeutických rezonančních frekvencí elektromagnetického záření pro ovlivnění cílového genomového materiálu, kde genomový materiál je obklopen prostředím. Provedení těchto způsobů zahrnují následující kroky: (1) stanovení rychlosti elektromagnetického záření skrz médium obklopující genomický materiál; (2) stanovení délky genomového materiálu; (3) určení první rezonanční frekvence genomového materiálu v jednom elektromagnetickém frekvenčním rozsahu dělením rychlosti elektromagnetického záření okolním prostředím délkou genomového materiálu; (4) dělení nebo násobení první rezonanční frekvence mocninou dvě pro získání alespoň jedné rezonanční frekvence v jiném elektromagnetickém frekvenčním rozsahu;4 ; a (6) selektivní ovlivňování cílového genomického materiálu alespoň jednou rezonanční frekvencí ve zvoleném elektromagnetickém frekvenčním rozsahu, když frekvenčně emitující zařízení vysílá alespoň jednu rezonanční frekvenci ve zvoleném elektromagnetickém frekvenčním rozsahu do média obklopujícího cílový genomický materiál.

Způsoby podle předkládaného vynálezu dále zahrnují stanovení délky genomového materiálu stanovením počtu párů bází v genomovém materiálu (v případě jednovláknového genomového materiálu by tento krok zahrnoval stanovení počtu bází); použití mezery mezi sousedními páry bází nebo bázemi; a násobení počtu párů bází nebo bází v genomovém materiálu vzdáleností mezi sousedními páry bází nebo bází. Ve výhodném provedení jsou páry bází nebo báze od sebe vzdáleny průměrným rozestupem, což je známá hodnota, a určení délky genomového materiálu zahrnuje určení počtu párů bází nebo bází v genomovém materiálu a poté vynásobení tohoto počtu. počet párů bází nebo bází v genomovém materiálu o známou hodnotu průměrné vzdálenosti mezi páry bází nebo bázemi.

V typickém prostředí existuje genomový materiál v živé tkáni neboli in vivo. Ve způsobech podle předkládaného vynálezu je rychlost elektromagnetického záření skrz tkáň in vivo určena započtením elektrické permitivity tkáně in vivo ve vztahu k rychlosti, takže rychlost = 1/√ (εμ), kde ε je elektrická permitivita tkáně in vivo a μ je magnetická permeabilita tkáně in vivo. Při tomto měření rychlosti in vivo se index lomu elektromagnetického záření přes tkáň in vivo určuje dělením rychlosti elektromagnetického záření nebo rychlosti světla ve vakuu rychlostí světla v tkáni in vivo. Poté vydělením terapeutické rezonanční frekvence určené pro genomový materiál ve vzdušném prostředí indexem lomu pro tkáň in vivo,

V jiných provedeních způsoby podle předkládaného vynálezu zahrnují násobení terapeutických rezonančních frekvencí v rozsahu přizpůsobitelném pro použití ve frekvenčně emitujících zařízeních kladným celým číslem pro určení harmonických frekvencí; nebo dělení terapeutických rezonančních frekvencí v rozsahu přizpůsobitelném pro použití ve frekvenčně emitujících zařízeních kladným celým číslem pro určení subharmonických frekvencí. Naprogramováním frekvenčně emitujícího zařízení k vyzařování harmonických a subharmonických frekvencí je cílový genomický materiál selektivně ovlivněn terapeutickými rezonančními frekvencemi a harmonickými a subharmonickými frekvencemi, když frekvenční emitující zařízení vysílá tyto frekvence do média obklopujícího cílový genomický materiál. .

Znaky způsobů pro určování terapeutických rezonančních frekvencí podle předkládaného vynálezu mohou být dosaženy jednotlivě nebo v kombinaci v jednom nebo více provedeních předkládaného vynálezu. Jak bude oceněno odborníky v oboru, předkládaný vynález má široké využití v řadě aplikací, jak je ilustrováno řadou znaků a výhod diskutovaných níže.

Způsoby podle předkládaného vynálezu poskytují četné výhody oproti předchozímu úsilí o identifikaci terapeutických rezonančních frekvencí. Předkládaný vynález například výhodně poskytuje způsoby pro stanovení rezonančních frekvencí účinných pro stimulaci a/nebo oslabení specifických typů DNA a/nebo RNA genomů, genů a genových sekcí.

Další výhodou způsobů podle předkládaného vynálezu je to, že poskytují prostředky pro snadné a účinné určování terapeutických rezonančních frekvencí pomocí široce dostupných dat.

Další výhodou je, že předkládaný vynález poskytuje způsoby pro snadnou a účinnou predikci rezonančních frekvencí, které mohou být použity terapeuticky nebo prospěšně za různých okolností souvisejících s léčbou různých lidských a zvířecích onemocnění a stavů.

Další výhodou je, že předkládaný vynález poskytuje způsoby pro snadné a účinné určování terapeutických rezonančních frekvencí, které berou v úvahu vhodný elektromagnetický index lomu pro okolní prostředí. Přitom má předkládaný vynález tu výhodu, že určuje přesnější terapeutickou rezonanční frekvenci pro genomický systém v konkrétním médiu.

Ještě další výhodou je, že předkládaný vynález poskytuje snazší a účinnější způsoby pro určování rezonančních frekvencí, které významně zvyšují terapeutický přínos a nákladovou efektivitu současně existujících elektromagnetických, magnetických, plazmových, zvukových nebo jiných frekvenčně emitujících zařízení.

Další výhodou oproti dřívějším přístupům k identifikaci rezonančních frekvencí je to, že předkládaný vynález poskytuje výhodu metod, které využívají jednoduchý biofyzikální model pro vysvětlení a pochopení toho, proč jsou specifické rezonanční frekvence účinné.

Jak si uvědomí odborníci v oboru, je možných mnoho různých provedení způsobů pro stanovení terapeutických rezonančních frekvencí podle předkládaného vynálezu. Další použití, předměty, výhody a nové rysy vynálezu jsou uvedeny v podrobném popisu, který následuje, a odborníkům v oboru budou zjevnější po prozkoumání následujícího nebo při uplatňování vynálezu.

PODROBNÝ POPIS VYNÁLEZU

Předkládaný vynález zahrnuje způsoby pro určování rezonančních frekvencí, které mají terapeutické nebo prospěšné použití v různých nastaveních. Konkrétně předkládaný vynález zahrnuje způsoby pro účinné a přesné stanovení terapeutických rezonančních frekvencí pro specifické kompletní genomy nebo částečné genomové materiály. Způsoby podle předkládaného vynálezu také zahrnují prostředky pro stanovení přesnější, a tedy terapeutičtější rezonanční frekvence pro genomický systém v konkrétním médiu tím, že se zohlední vhodný elektromagnetický index lomu pro okolní médium.

 

Kompletní genom

Jak je popsáno výše, objekt má přirozenou rezonanční frekvenci korelací délky objektu s vlnovou délkou, která se projevuje do okolního prostředí. Například délka řetězce DNA nebo RNA poskytuje měření vlnové délky, které lze použít k určení rezonanční frekvence. V provedeních předkládaného vynálezu se v matematickém procesu pro stanovení frekvence používá rozmístění párů nukleotidových bází v dvojité šroubovici DNA. Celková délka kusu genomového materiálu je určena vynásobením počtu párů bází nebo bází v genomovém materiálu krát vzdálenost mezi páry bází nebo bázemi.

Je známo, že vzdálenost párů bází ve vláknech DNA není vždy konzistentní. Lokalizované oblasti obsahují „stlačování“ nebo „rozšiřování“ párů bází různými způsoby. V provedeních způsobů podle předkládaného vynálezu se používá klasický Watson-Crickův model odstupu párů bází. Watson-Crickův model vzdálenosti párů bází je průměrná vzdálenost po celé délce molekuly DNA. Použití průměrné vzdálenosti párů bází umožňuje přesnost dostatečnou pro stanovení terapeutických rezonančních frekvencí v souladu se způsoby podle předkládaného vynálezu.

B-helix je nejběžnější in vivo forma DNA v bakteriálních a eukaryotických životních formách a je zde použita jako ilustrace ve způsobech podle předkládaného vynálezu. V B-šroubovici překlenuje jedno úplné otočení šroubovice vzdálenost 35,4 angstromů na její ose; a v každém spirálovém závitu je 10,4 párů bází. Rozteč jednotlivých párů bází na ose by tedy byla 35,4 angstromů na otáčku děleno 10,4 párů bází na otáčku, což se rovná rozestupu 3,403846 angstromů mezi každým párem bází. Ve vědeckém zápisu pomocí jednotek SI je délka rozestupu základních párů vyjádřena jako 3,403846 e−10 metrů. Toto použití metrů umožňuje převod celkové délky (považované za vlnovou délku) na frekvenci.

Pro ilustraci za použití patogenního mikroorganismu obsahuje genom DNA Borrelia burgdorferi kmen B31 910 724 párů bází. Pro určení jeho délky, 910 724 párů bází krát vzdálenost párů bází 3,403846 e−10 metrů = 3,09996 e−4 metrů celková délka genomu. Jak je popsáno výše, délka objektu může představovat vlnovou délku objektu; v tomto případě délka genomu Borrelia představuje jeho vlnovou délku.

K převodu této vlnové délky na frekvenci se používá následující běžný fyzikální vztah:

rychlost/vlnová délka=frekvence (1)

Pokud by uvažovaná DNA byla ve vzduchu, rychlost by byla rychlostí elektromagnetického záření nebo světla ve vzduchu. Pro účely srovnání, pokud by Borrelia burgdorferi byla ve vzdušném médiu, podle způsobů podle předkládaného vynálezu by se rychlost elektromagnetického záření vzduchem (299 792 458 m/s) použila pro stanovení terapeutické rezonanční frekvence. Podělení této rychlosti vlnovou délkou genomu Borrelia burgdorferi : (299 792 458 m/s/3,09996 e−4 metry)=9,6708492 e+11 Hz, terapeutická rezonanční frekvence pro Borrelia burgdorferi ve vzdušném prostředí.

Genomický materiál včetně materiálu Borrelia burgdorferi však obecně existuje v médiu živé tkáně. Rychlost elektromagnetického záření přes obecné in vivo tkáňové médium je rovna převrácené hodnotě druhé odmocniny součinu elektrické permitivity a magnetické permeability média. Vzorec pro rychlost elektromagnetického záření procházející typickým tkáňovým médiem in vivo je dán jako:

rychlost=1/√(εμ) (2)

kde ε je elektrická permitivita a μ je magnetická permeabilita média.

Je známo, že magnetická permeabilita (μ) tkání in vivo je stejná jako ve vzduchu: 1 256 637 061,4 e−6 henry/metr. Elektrická permitivita v živé tělesné tkáni však není stejná jako u vzduchu. Reprezentativní hodnota elektrické permitivity přes tkáň in vivo je 71 e−12 farad/metr. Aplikujeme-li tyto hodnoty na vzorec (2) výše, výsledek je:

sekundu

 

rychlost=1/√[(71 e−12 F/m)×(1 256 637 061,4 e −6 H/m)] = 105 868 288,9 metrů za vivo.

 

, reprezentativní rychlost elektromagnetického záření procházející tkání in

 

V tomto způsobu podle předkládaného vynálezu se tedy pro získání terapeutické rezonanční frekvence in vivo genomu DNA Borrelia burgdorferi o délce 3,09996 e-4 metry použije výše uvedený vzorec (1) (rychlost/vlnová délka = frekvence): 105 868 288,9 metrů za sekundu/3 099,96 e−4 metry=3 415 150,16 e+11 Hz.

Pomocí výsledků výše uvedených kroků lze stanovit obecný index lomu elektromagnetického záření procházející tkání in vivo. Index lomu (n) je dán poměrem rychlosti světla ve vakuu k rychlosti světla v uvažovaném prostředí. Tento poměr je vyjádřen jako:

n= rychlost světla ve vakuu/rychlost světla v prostředí. (3)

Podle výše uvedených kroků by index lomu elektromagnetického záření přes tkáň in vivo byl: (299 792 458 m/s)/(105 868 288,9 m/s)=2,831749.

Potom vydělením terapeutické frekvence stanovené pro konkrétní genomový materiál ve vzdušném médiu indexem lomu pro tkáň in vivo se rychle určí terapeutická rezonanční frekvence pro genomový materiál v tkáňovém médiu in vivo. Podle výše uvedeného příkladu vydělení rezonanční frekvence Borrelia ve vzduchu (9,6708492 e+11 Hz) indexem lomu elektromagnetického záření přes tkáň in vivo (2,831,749), dostane rezonanční frekvenci in vivo pro genom Borrelia burgdorferi . (3,41515016 e+11 Hz).

Kroky popsané výše pro způsoby podle předkládaného vynálezu mohou být upraveny tak, aby korelovaly s jakýmkoliv prostředím obklopujícím uvažovaný genomický materiál, pokud je známa přesná elektromagnetická rychlost skrz médium nebo může být určena.

Výše stanovená terapeutická rezonanční frekvence 3,415,150,16 e+11 Hz in vivo pro genom Borrelia burgdorferi se objevuje v infračervené oblasti elektromagnetického spektra. V provedeních předkládaného vynálezu způsoby umožňují přístup k odpovídajícím rezonančním frekvencím ve spodním zvukovém rozsahu. Například pro určení přesné rezonanční frekvence v audio rozsahu odpovídajícím první terapeutické rezonanční frekvenci se první rezonanční frekvence vydělí číslem 2 tolikrát, kolikrát je potřeba, aby se dosáhlo frekvence v audio rozsahu. V hudebních termínech, jak je popsáno výše, frekvence, které jsou příbuzné faktorem 2 nebo jeho mocninou, jsou známé jako oktávy. Na příkladu in vivo Borrelia burgdorferigenomu lze dosáhnout víceoktávového posunu k audio rozsahu vydělením první terapeutické rezonanční

29

frekvence číslem 2  , čímž získáme odpovídající druhou terapeutickou rezonanční frekvenci 636,12 Hz, která je v audio rozsahu. Tento proces dělení (nebo násobení)

jakékoli rezonanční frekvence ji transponuje do jiné oktávy zdvojnásobením (nebo polovičním snížením) její vlnové délky přesným a přesným způsobem, což umožňuje rezonanční korelaci s uvažovanou délkou ve specifickém médiu. V tomto vynálezu tedy bude mít terapeutická rezonanční frekvence posunutá o oktávu přesnou korelaci s první terapeutickou rezonanční frekvencí.

Ve výše uvedeném příkladu je in vivo terapeutická rezonanční frekvence genomu Borrelia burgdorferi 3,41515016 e+11 Hz. Odpovídající terapeuticky užitečné rezonanční frekvence v jiném elektromagnetickém rozsahu, určené dělením příslušnými mocninami 2, vedou k terapeutickým rezonančním frekvencím Borrelia burgdorferi in vivo v audio rozsahu: 636,12 Hz, 1272,24 Hz, 2544,5 Hz, 8 Hz, 9 50 Hz.

Pro další ilustraci, pokud by se Borrelia burgdorferi nacházela v jiném médiu, jako je voda o teplotě 40 stupňů Celsia, podle způsobů podle předkládaného vynálezu by se rychlost EM záření ve vodě při této teplotě (225 319 768 m/s) použila pro stanovení terapeutického účinku. rezonanční frekvence. Podělení této rychlosti délkou genomu: (225 319 768 m/s)/(3,09996 e−4 metry)=7,2684734 e+11 Hz, což by byla terapeutická rezonanční frekvence DNA Borrelia burgdorferi ve vodě při 40 stupních Celsia.

K určení odpovídajících terapeutických rezonančních frekvencí v jiném elektromagnetickém frekvenčním rozsahu, opět v tomto případě audio rozsahu, se výsledná rezonanční frekvence výše vydělí příslušnými mocninami 2. To dává terapeutické rezonanční frekvence v audiorozsahu pro Borrelia burgdorferi ve 40 - vodní prostředí stupně Celsia: 676,9 Hz, 1353,9 Hz, 2707,7 Hz, 5415,4 Hz atd.

V alternativním provedení předkládaného vynálezu způsoby pro stanovení terapeutických rezonančních frekvencí pro uvažovaný genomický materiál používají číselnou konstantu 4 526 016,44 takto: 4 526 016,44 děleno počtem párů bází nebo bází v řetězci = frekvence. Tento způsob jako takový poskytuje účinné prostředky pro stanovení frekvence zjištěním počtu párů bází nebo bází v genomovém materiálu a rozdělením tohoto počtu na výše uvedenou konstantu. Například, pokud existuje 250

 

párů bází nebo bází v řetězci DNA, 4 526 016,44/250 = 18 104,07 hertzů. Pro 5 000 párů bází nebo bází v řetězci DNA 4 526 016,44/5 000 = 905,20 hertzů. Pro 22 000 párů bází nebo bází v řetězci DNA, 4 526 016,44/22 000 = 205,73 hertzů.

Jak je popsáno výše, ve způsobech podle předkládaného vynálezu jsou terapeutické rezonanční frekvence také určeny pro jiný elektromagnetický rozsah, například v audio rozsahu, dělením (nebo násobením) vhodnými mocninami 2. Na příkladu 250-základní pár DNA řetězec nahoře, 18 104,07 Hz/2=9 052,035 Hz. Opakované dělení výsledné frekvence faktorem 2, takže 9 052,035 Hz/2=4526,017 Hz/2=2263,008 Hz/2=1131,504 Hz/2=565,752 Hz, rychle určí frekvence v rozsahu schopném generování

5

podle typické frekvence- emitující zařízení. Pro další zkrácení procesu dělení 18 104,07 Hz číslem 32 neboli 2 (2 na mocninu 5), dává frekvenci 565,752 Hz. Násobením nebo dělením vhodným faktorem 2 (2, 4, 8, 16, 32, 64, 128, 526 atd.) se přesně převedou terapeutické rezonanční frekvence na požadovaný rozsah pro použití v aktuálně dostupných zařízeních pro vyzařování frekvence. Posouvání frekvencí faktorem 2 vytváří frekvenční událost, která je rezonanční frekvencí a vlnovou délkou související s oktávou.

Jak je popsáno výše, mnoho v současnosti dostupných frekvenčně emitujících zařízení není schopno produkovat terapeutické rezonanční frekvence v infračerveném rozsahu, jak bylo zjištěno pro genom Borrelia burgdorferi . K překonání těchto omezení způsoby podle předkládaného vynálezu upravují rezonanční frekvence směrem dolů (nebo nahoru) dělením (nebo násobením) mocninou 2, dokud není dosaženo frekvence v rozsahu generování frekvence zařízení.

Některá frekvenční zařízení vyzařují nejen základní frekvenci (označovanou také jako „základní“), ale také mnoho harmonických z této frekvence. Harmonický je definován jako kladný celočíselný násobek základní frekvence. Na tomto základě mohou být ve způsobech podle předkládaného vynálezu stanoveny další frekvence a naprogramovány do frekvenčního emitujícího zařízení tak, aby harmonická frekvence odpovídající první terapeutické rezonanční frekvenci cílového genomického materiálu byla emitována spolu s základní frekvence. Podobné dodatečné frekvence lze určit vydělením terapeutické rezonanční frekvence kladným celým číslem, což vede k „subharmonické“ frekvenci. Subharmonické frekvence odpovídající první terapeutické rezonanční frekvenci cílového genomového materiálu mohou být také naprogramovány do zařízení pro vysílání frekvence a mohou být vysílány spolu se základní frekvencí. Tímto způsobem může být současně vysílána skupina rezonančních frekvencí odpovídajících první terapeutické rezonanční frekvenci. V důsledku toho lze zvýšit účinnost konkrétního zařízení.

Například jedna terapeutická rezonanční frekvence Borrelia burgdorferi in vivo v oktávě zvukového rozsahu je 636,12 Hz. Když se tato terapeutická rezonanční frekvence vydělí kladným celým číslem 2, výsledná subharmonická frekvence je 318,06 Hz. Když je tato subharmonická frekvence naprogramována do výstupního zařízení bohatého na harmonické a vysílána, je současně vysílána terapeutická rezonanční frekvence zvukového rozsahu 636,12 Hz, což zvyšuje pravděpodobnost, že terapeutická rezonanční frekvence zasáhne cílovou Borrelia burgdorferi .genom. Podobně, když vydělíme terapeutickou rezonanční frekvenci zvukového rozsahu 636,12 Hz kladným celým číslem 3, je výsledná subharmonická frekvence 212,04 Hz. Výstupní zařízení bohaté na harmonické složky naprogramované s touto subharmonickou frekvencí by také emitovalo terapeutickou rezonanční frekvenci 636,12 Hz, což dále zvyšuje pravděpodobnou účinnost léčby.

Terapeutická rezonanční frekvence in vivo určená ve zvukovém rozsahu pro genom Borrelia burgdorferi (636,12 Hz) je velmi blízká frekvenci (640 Hz) běžně používané pro lymskou boreliózu, kterou způsobuje Borrelia burgdorferi . Přesnost způsobů podle předkládaného vynálezu může být potvrzena porovnáním výsledných terapeutických rezonančních frekvencí produkovaných těmito způsoby s mnoha známými a veřejně dostupnými terapeutickými frekvencemi.

V dalším příkladu s použitím jiného patogenu obsahuje RNA virus spalniček zarděnek 9755 bází v celém svém genomu. (9755 nukleotidů)×(rozteč 3,403846 e−10 metrů)=3,32045 e−6 metrů celková délka. Tato délka se používá jako vlnová délka pro genom viru zarděnek. Pro získání terapeutické rezonanční frekvence in vivo této vlnové délky se opět použije výše uvedený vzorec (1): (105 868 288,9 metrů za sekundu)/(3,32045 e-6 metrů)=3,188371724 e+13 Hz. Posun této blízké infračervené

36

frekvence do zvukového rozsahu dělením 2  dává frekvenci 463,97 Hz. Známá terapeutická frekvence pro stav spalniček zarděnek je 459 Hz, což je další blízká shoda s

terapeutickou rezonanční frekvencí stanovenou způsoby podle předkládaného vynálezu.

Bylo hlášeno množství příznivých odpovědí jednotlivci používajícími dříve neznámé terapeutické rezonanční frekvence stanovené způsoby podle předkládaného vynálezu. Například jedna osoba, která často prodělala závažné propuknutí viru herpes simplex, použila terapeutické rezonanční frekvence související s genomem odvozené způsoby podle předkládaného vynálezu pro několik kmenů virů herpes simplex. Tento jedinec hlásil mnohem rychlejší proces hojení, než jaký je obvykle zažíván. Dalším příkladem je osoba trpící rakovinnými cervikálními bradavicemi. Po použití dříve neznámých terapeutických rezonančních frekvencí týkajících se genomu kmene papilomaviru odvozeného způsoby podle předkládaného vynálezu tato osoba oznámila vymizení bradavic. Ještě dalším příkladem je osoba infikovaná virem planých neštovic, která používala dříve nedostupnou terapeutickou rezonanční frekvenci odvozenou způsoby podle předkládaného vynálezu a spojenou s genomem viru planých neštovic. Tato osoba hlásila rychlé vymizení puchýřů a symptomů spojených s tímto onemocněním.

Laboratorní testy in vitro navíc prokázaly, že vystavení kmene Escherichia coli rezonanční frekvenci související s genomem způsobilo statisticky významné snížení počtu kolonií v kulturách.

Geny a genové sekce

Způsoby podle předkládaného vynálezu pro stanovení terapeutických rezonančních frekvencí, jak jsou popsány výše, mohou být také aplikovány na úseky DNA a/nebo RNA, jako například v genech. Použitím genetické kódovací informace mohou být způsoby podle předkládaného vynálezu pro stanovení terapeutických rezonančních frekvencí také použity s dalšími dílčími složkami genomového materiálu, jako je kódování spojené s enzymy, imunitními faktory, onkogeny, onkogenními růstovými faktory a jinými proteiny.

V provedeních předkládaného vynálezu jsou terapeutické rezonanční frekvence určeny pomocí základních informací o proteinu, například kolik aminokyselin je v proteinovém řetězci. Protože aminokyselina je vždy kódována třemi bázemi v messenger RNA, lze počet bází pro použití při určování rezonančních frekvencí zjistit vynásobením počtu aminokyselin v proteinovém řetězci 3. Pokud například existuje 100 aminokyselin kyselin v proteinovém řetězci by bylo 300 bází v konečné messenger RNA související s tímto proteinem. Podle způsobů podle předkládaného vynálezu lze tedy snadno určit terapeutickou rezonanční frekvenci: 4 526 016,44/300

25

bází = 15 086,72 Hz. Pomocí faktoru  pro určení odpovídající terapeutické rezonanční frekvence v nižší oktávě v akustickém rozsahu, jak je popsáno ve způsobech podle

předkládaného vynálezu výše, by výsledná terapeutická rezonanční frekvence byla: 15 086,72 Hz/32 = 471,46 Hz. což je frekvence, kterou jsou v současnosti dostupná frekvenčně emitující zařízení schopna generovat.

Jako příklad int-1 prsní onkogen obsahuje 4522 párů bází DNA. Terapeutická rezonanční frekvence pro tento onkogen stanovená způsoby podle předkládaného vynálezu výše je 2001,77 Hz. Tato terapeutická rezonanční frekvence je velmi blízká 2008 Hz, což je běžně používaná frekvence související s rakovinou. Dále, messenger RNA spojená s konečnou formou transformačního proteinu int-1 prsního onkogenu obsahuje 1112 bází. Terapeutická rezonanční frekvence pro tento transformující protein stanovená způsoby podle předkládaného vynálezu výše je 2035,08 Hz, což je také v rozsahu frekvencí souvisejících s rakovinou, které se v současnosti používají.

Jako další příklad, messenger RNA pro enzym lidskou tyrosin kinázu spojený s rakovinou obsahuje 3151 bází. Terapeutická rezonanční frekvence pro messenger RNA tohoto enzymu, jak je stanovena způsoby podle předkládaného vynálezu výše, je 2872,7 Hz. Tato frekvence je velmi blízká frekvenci související s rakovinou 2876 Hz, která se spolu se souvisejícími oktávami používala po většinu dvacátého století ve spojení s určitými způsoby léčby rakoviny.

Dalším příkladem je prekurzorový gen pro protein A vnějšího povrchu Borrelia burgdorferi (ospA), který obsahuje 822 párů bází. Terapeutická rezonanční frekvence pro tento gen určená metodami podle předkládaného vynálezu výše, po faktorizaci mocninami 2 do slyšitelného rozsahu, je 344,13 Hz. Dříve známá frekvence v současnosti používaná pro terapii související s lymskou nemocí je 344 Hz, což je téměř přesná shoda.

Jak je vidět, terapeutické rezonanční frekvence pro geny, genové úseky a složky genomového materiálu mohou být určeny snadněji a účinněji způsoby podle předkládaného vynálezu než například metodou pokus-omyl.

 

Příznivé odezvy byly hlášeny z použití dříve nedostupných terapeutických rezonančních frekvencí stanovených způsoby podle předkládaného vynálezu, které se týkají genů, složek genů a/nebo kódování messenger RNA spojené s určitými proteiny. Například jedinec s diagnózou rakoviny plic používal terapeutické rezonanční frekvence související s určitými růstovými faktory a onkogenem K-ras, který je spojen s jeho typem nádoru. Uvádí se, že tento jedinec prodělal eradikaci materiálu plicního nádoru. Dalším příkladem je student s příznaky jak lymské boreliózy, tak ehrlichiózy, který kvůli závažnosti příznaků nemohl rok a půl chodit do školy. Student použil dříve nedostupné terapeutické rezonanční frekvence, jak byly stanoveny způsoby podle předkládaného vynálezu,Ehrlichia chaffeensis . Během dvou týdnů od zahájení terapie těmito terapeutickými rezonančními frekvencemi byl tento student natolik dobrý, že se mohl vrátit do školy.

Zatímco předkládaný vynález byl popsán s odkazem na několik konkrétních provedení, odborníci v oboru budou schopni provést různé modifikace popsaných provedení, například faktorem terapeutických rezonančních frekvencí na elektromagnetické rozsahy do jiných než slyšitelných rozsahů a přizpůsobení pro různá média, aniž by došlo k odchýlení se od ducha a rozsahu vynálezu. Je proto třeba chápat, že v rámci rozsahu připojených nároků může být vynález praktikován jinak, než jak je zde konkrétně popsáno.

C:\Users\z510\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image019.gifPatentové citace (21)

Číslo publikace

Důležité datum

Datum publikace

Zmocněnec

Titul

US3876373A

1968-03-18

1975-04-08

Nicholas D Glyptis

Způsob a zařízení pro úpravu reprodukčního mechanismu organismů

W01984003165A1

1983-02-10

1984-08-16

Joel Sternheimer

Metoda hudebního modelování elementárních částic a aplikace

US4524079A

1983-11-10

1985-06-18

Maxwell Laboratories, Inc.

Deaktivace mikroorganismů oscilujícím magnetickým polem

US5091152A

1988-05-19

1992-02-25

Thomas Sr Tim L

Zařízení pro elektrické ničení cílených organismů v tekutinách

W01993024645A1

1992-06-04

1993-12-09

Sternheimer Joel

Metoda epigenetické regulace biosyntézy proteinů rezonancí v měřítku

US5326446A

1992-07-27

1994-07-05

Larry Binger

Úprava vody statickými a radiofrekvenčními elektromagnetickými poli

US5552274A

1992-09-07

1996-09-03

Terumo Kabushiki Kaisha

Metoda detekce cílových sekvencí oscilační frekvencí

US5556418A

1993-07-06

1996-09-17

Pappas; Panagiotis T.

Metoda a zařízení pro pulzní magnetickou indukci

US5658322A

1995-10-11

1997-08-19

Technologie regenerace

Bioaktivní frekvenční generátor a metoda

US5676695A

1996-04-22

1997-10-14

Di Mino; Alfonso

Systém terapie koronovým výbojem

US5690692A

1995-10-11

1997-11-25

Technologie regenerace

Bioaktivní frekvenční generátor a metoda

US5891182A

1995-10-11

1999-04-06

Regenerační Tech

Bioaktivní frekvenční generátor a metoda

US5908441A

1997-01-16

1999-06-01

Holý; James E.

Přístroj pro rezonanční frekvenční terapii

US6004257A

1994-05-25

1999-12-21

Jacobson; Jerry I.

Způsob zmírnění procesu stárnutí a jeho účinků s využitím elektromagnetické energie

W02000015097A2

1998-09-11

2000-03-23

Berkshire Laboratories, Inc.

Metody pro použití rezonanční akustické energie k detekci nebo ovlivnění struktur

US6060293A

1995-03-31

2000-05-09

Prokyon Aps

Rezonančně řízené změny ve struktuře molekuly řetězce

US6060327A *

1997-05-14

2000-05-09

Keensense, Inc.

Molekulární drátové injekční senzory

US6310179B1 *

1997-05-30

2001-10-30

Dako A/S

2- nebo 3-rozměrné geometrické struktury

Citace od rodiny k rodině

W01998055605A1 *

1997-06-04

1998-12-10

William Drewes

Metoda ničení buněk rezonanční destrukcí intracelulárních struktur

US7500956B1 *

1999-06-29

2009-03-10

Wilk Peter J

Přístroje a metody pro rezonanční destrukci nádorů

US6235251B1 *

1999-07-26

2001-05-22

James G. Davidson

Systém a metoda pro ošetření buněk pomocí elektromagnetického záření

* Citováno zkoušejícím, † Citováno třetí stranou

C:\Users\z510\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image020.gifNepatentové citace (37)

Titul

Alexjander, S., Infračervené frekvence bází DNA: Věda a umění – propojení s našimi těly prostřednictvím „molekulární hudby“. IEEE Engineering in Medicine and Biology, str. 74-79, březen/duben. 1999.

Benson, DA a kol., "GenBank", Nucleic Acids Research 27 (1): 12- (1999).

BIOCHEMISTRY, Lehninger [Worth Publishers, Inc., 70 Fifth Avenue, New York, New York 10011] (1970), str. 638-646. *

Cominole, B., Klinické dojmy a spekulace o použití vysokofrekvenční pulzní energie, Příspěvek přednesený na sympoziu nadace Dr. Abrahama J. Ginsberga pro lékařský výzkum dne 29. června 1959.

Cutnell, JD a kol., The Electromagnetic Spectrum, in Physics, druhé vydání, str. 698, John Wiley & Sons, 1992.

Definice "onkogenu" nalezená na www.http://mw.com/dictionary/oncogene. Vytištěno 10. prosince 2006. *

Dekker, C a Ratner, MA, Elektronické vlastnosti DNA, Physics World 2001, 29.-33. srpna.

 

Edwards, GS a kol., Resonant Microwave Absorption of Selected DNA Molecules, Physical Review Letters, sv. 53, č. 13, str. 1284-1287, 28. září 1984.

Edwards, GS a kol., Microwave-Field-Driven Acoustic-Modes in DNA, 47 BIOPHYS. J. 799, červen 1985.

Fink, H. a Schonenberger, C., Elektrické vedení molekulami DNA, 398 Nature 407-410, 1. dubna 1999.

Fleming, H., Vliv vysokofrekvenčních polí na mikroorganismy, základní podstata článku „Studie vlivu vysokofrekvenčních polí na mikroorganismy“, prezentovaného na společném setkání v Portlandu (Oreg. ) Section and the Oregon State College Branch, Corballis, 16. května 1942, www.rife.org/hflem.htm.

Fröhlich, H., Long-Range Coherence and Energy Storage in Biological Systems, International Journal of Quantum Chemistry, sv. II, str. 641-649, 1968.

Ginsberg, AJ, Pulsed Short Waves in the Treatment of Bursitis with Calcification, prezentované na 36<SUP>th</SUP>Annual Meeting of the American Congress Of Physical Medicine And Rehabilitation, 24.-29. srpna 1958.

Grundler, W. a kol., Resonant Cellular Effects of Low Intensity Microwaves, v H. Frohlich, editor, Biological Coherence and Response to External Stimuli, Springer-Verlag Publishers, 1988.

Grundler, W. a kol., Sharp Resonances in Yeast Growth Prove Nonthermal Sensitivity to Microwaves, Physical Review Letters, sv. 51, str. 1214-1216, 26. září 1983.

Hakim, MB a kol., The Speed of Sound in DNA, Biopolymers, sv. 12, 1984, str. 1185-1192.

Hecht, E., tabulka 17.3, permitivita (epsilon) a relativní permitivita ( epsilon/epsilon<SUB>o</SUB>) některých běžných látek, Physics Calculus, sv. Dva, str. 664, Brooks/Cole Publishing Co., 1996.

Jacobson, JI, The Mathematical Framework Essential for Magneto-Therapy in the Treatment of Genomic and Associated Disorders, včetně Cancer, AIDS, and CNS Regeneration, Panminerva Medica, sv. 31, č. 1, s. 1-7, leden-březen. 1989.

Lide, D. ed., CRC Handbook of Chemistry and Physics. Boca Raton: CRC Press, 1995, s. 1-1, 2-3, 2-4, 12-51.

Lide, DR, editor, CRC Handbook of Chemistry and Physics, 76<SUP>th </SUP>Edition, s. 1-1, 1-5, 1-10, 1-11 a 1-12, CRC Press, Inc., 1995.

Lynes, B., Royal Raymond Rife and the Cancer Cure That Worked!, v Jonathan Eisen, Suppressed Inventions & Other Discoveries, str. 126-139, Avery Publishing Group, 1999.

Mainguy, J-C. et al., Evolution of Neoplasic Cells in Culture under the Influence of Electromagnetic Fields, Erfahrungs Heilkunde, Acta Medica Empirical, pp. 398-404, 1997.

McInturff, B., The Consolidated Annotated Frequency List, www.mindspring.com/~turf/alt/elec/cfl.txt, Oct. 24, 2000.

Pappas, P.T. et al., Effects of Pulsed Magnetic Field Oscillations in Cancer Therapy, invited paper to Int'l Symposium on New Energy sponsored by the Int'l Association for New Science, Apr. 16-18, 1993.

Paulus, A., Bactericidal Radiation, Journal of Applied Physics, vol. 13, May 1942.

Postow, E. et al., Modulated Fields and "Window" Effects, in C. Polk et al., Handbook of Biological Effects of Electromagnetic Fields, 2<SUP>nd </SUP>ed., pp. 535, 557, 559, 561, and 563, CRC Press, 1996.

Rife, R. R., A Discussion of Laboratory Research, Jun. 14, 1958, www.rife.org/dislabl.html.

Rife, R. R., Culturization of Virus, Jul. 14, 1958, www.rife.org/cultvirus.htm.

Rife, R. R., History of the Development of a Successful Treatment for Cancer and Other Virus, Bacteria and Fungi, Report No. Dev-1042, Allied Industries, 4246 Pepper Drive, San Diego, Calif., Dec. 1, 1953.

Schoenback, K. H. et al., The Effect of Pulsed Electric Fields on Biological Cells: Experiments and Applications, IEEE Transactions on Plasma Science, vol. 25, No. 2, pp. 284-292, Apr. 1997.

Shashlov, V. A., On the Mechanism of Frequency-Selective Biological Effects of the EHF Radiation and the Ways to Increase Them, translated from Izvestiya Vysshikh Uchebaykh Zavedenii, Radiofizika, vol. 37, No. 1, pp. 103-110, Jan. 1994.

Siedel, R. E. et al., The New Microscopes, Smithsonian Annual Report 1944, pp. 193-220.

Styryer, L.., Biochemistry, 4<SUP>th </SUP>Edition, pp. 75-77 and 788, W.H. Freeman and Co., 1995.

Swicord, M. L., Chain-Length-Dependent Microwave Absorption of DNA, Biopolymers, vol. 22, pp. 2513-2516, 1983.

The A.R.R.L. Antenna Book [The American Radio Relay League, Inc., Newington 11, Connecticut ] (1960), pp. 25-66. *

The American Heritage Dictionary of the English Language. Boston: Houghton-Mifflin, 2000, p. 734.

The Christchurch Press, Frequency Therapy Offers Relief, Oct. 28, 1999, 1999WL28842371.

* Cited by examiner, † Cited by third party

C:\Users\z510\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image019.gifCited By (16)

Publication number               Priority date     Publication date      Assignee                       Title

US20090163779A1 *            2007-12-20      2009-06-25           Dean Enterprises, Llc     Detection of conditions from sound

US20090246234A1 *            2008-04-01      2009-10-01           Benjamin Johnson          Therapeutic Treatment Using Niacin for Skin Disorders

US20110022126A1 *            2009-07-25      2011-01-27           Stephen Taylor              Trigeminal Nerve Stimulation Systems and Methods of Use

US8642655B2                     2011-03-09      2014-02-04           Benjamin Johnson          Systems and methods for preventing cancer and treating skin lesions

US9572241B1                     2015-09-30      2017-02-14           Chiscan Holdings, Llc     Devices for creating non-thermal plasma and ozone

 

US9826618B2                     2015-09-30      2017-11-21           Chiscan Holdings, Llc     Devices for controlling non-thermal plasma emitters

US9877892B2                     2014-09-16      2018-01-30           Strathspey Crown          System and method for titrating in vivo cellular reaction and gene expression using

Holdings, LLC                varying oscillation frequencies

US10398908B2                   2015-09-15      2019-09-03           Strathspey Crown           Electromagnetic radiation techniques for in vivo tissue Holdings, LLC

US10780289B2                   2015-05-12      2020-09-22           Strathspey Crown          Waveform energy influence of objects using feedback control

Holdings, LLC

US11102877B2                   2015-09-30      2021-08-24           Chiscan Holdings,          Apparatus and methods for deactivating microorganisms with non-thermal plasma

L.L.C.

US11118172B2                   2014-09-16      2021-09-14           Strathspey Crown           System and method for using electromagnetic radiation to influence cellular Holdings, LLC   structures

IT202000017644A1             2020-07-21      2022-01-21           Andrea Riba                  DEVICE FOR THE TREATMENT OF DISEASES CAUSED BY CORONAVIRUS BY THE

APPLICATION OF ELECTRIC FIELDS TO THE HUMAN BODY

US11316560B1 *                 2020-10-23      2022-04-26           Nxp B.V.                       Magnetic induction device

Family To Family Citations

US20160076019A1 *            2014-09-16      2016-03-17           Strathspey Crown          System and method for sonic radiation for influencing cellular structures

Holdings, LLC

CN107848294A *                 2015-06-30      2018-03-27           尼古拉斯美国公司           System, method and apparatus for waveform conversion

WO2023016651A1              2021-08-12      2023-02-16           Azyro Sa                       Providing an electrical signal in correspondence with a resonant frequency of

genetic material

* Cited by examiner, † Cited by third party, ‡ Family to family citation

C:\Users\z510\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image021.gifSimilar Documents

Publication               Publication Date   Title

US7280874B2            2007-10-09           Methods for determining therapeutic resonant frequencies

Banik et al.              2003                    Bioeffects of microwave––a brief review

Ebbini et al.             1988                    A cylindrical-section ultrasound phased-array applicator for hyperthermia cancer therapy

Markov                     2007                    Magnetic field therapy: a review

KR101160343B1         2012-06-26           System and method for the photodynamic treatment of burns, wounds, and related skin disorders

CN110638450A          2020-01-03           Apparatus and method for treating tumors with alternating electric field and for selecting treatment frequency based on estimated cell size

CN1824342A             2006-08-30           Irradiation device

EP2703042A1            2014-03-05           RF hyperthermia device for personalized treatment and diagnosis

Paulides et al.           2005                    Theoretical investigation into the feasibility to deposit RF energy centrally in the head-and-neck region

JPH06339537A          1994-12-13           Method and equipment to adjust and improve growth and existence state of living organism

Ibbini et al.              1989                    A field conjugation method for direct synthesis of hyperthermia phases-array heating patterns

US20220347469A1     2022-11-03           Method and apparatus for inhibiting the growth of proliferating cells or viruses

US20100185265A1     2010-07-22           Device for controlling physiological processes in a biological object

Harle et al.              2001                    Effects of therapeutic ultrasound on osteoblast gene expression

Sidorov et al.            2012                    Biophysical Mechanisms of Genetic Regulation: Is There a Link to Mind-Body Healing?

Shevyrin et al.          2018                    Densitometric density of urinary stones as a predictive factor demonstrating their efficiency of disintegration in treatment of urolithiasis

Zainudin et al.          2022                    Cellular analysis on the radiation induced bystander effects due to bismuth oxide nanoparticles with 6 MV photon beam radiotherapy

US20180099141A1     2018-04-12           System and method for reducing inflammation of tissue

WO2023016651A1      2023-02-16           Providing an electrical signal in correspondence with a resonant frequency of genetic material

Poston et al.            2019                    Modulated Fields and" Window" Effects

Grunskiy et al.          2019                    features of the application of electromagnetic bioresonant therapy of inflammatory infectious diseases

Szasz                       2022                    Cancer-Specific Resonances

CN103764226B          2016-08-17           The method and apparatus including the pathogen of virus and antibacterial for treatment

 

TWI571280B

2017-02-21

Oral tissue anti - inflammatory system

Diederich

2018

Low Intensity Pulsed Ultrasound (LIPUS) for the Treatment of Spinal Disc Degeneration

Priority And Related Applications

C:\Users\z510\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image021.gifPriority Applications (4)

Application                                  Priority date                Filing date                 Title

US09/780,901                               2000-02-10                2001-02-09               Methods for determining therapeutic resonant frequencies

CA002437856A                              2001-02-09                2002-02-06               Methods for determining therapeutic resonant frequencies

PCT/US2002/003660                      2001-02-09                2002-02-06               Methods for determining therapeutic resonant frequencies

EP02718926A                                2001-02-09                2002-02-06               Methods for determining therapeutic resonant frequencies

C:\Users\z510\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image021.gifApplications Claiming Priority (2)

Application

Filing date

Title

US18146000P

2000-02-10

 

US09/780,901

2001-02-09

Methods for determining therapeutic resonant frequencies

C:\Users\z510\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image021.gifLegal Events

Date             Code       Title                                           Description

2007-09-19     STCF       Information on status: patent grant       Free format text: PATENTED CASE

2010-10-18     FPAY       Fee payment                                Year of fee payment: 4

2015-05-22     REMI       Maintenance fee reminder mailed

2015-06-12     FPAY       Fee payment                                Year of fee payment: 8

2015-06-12     SULP       Surcharge for late payment

2019-04-19     FEPP       Fee payment procedure                 Free format text: SURCHARGE FOR LATE PAYMENT, MICRO ENTITY (ORIGINAL EVENT CODE: M3556); ENTITY STATUS OF PATENT OWNER: MICROENTITY

2019-04-19     MAFP      Maintenance fee payment               Free format text: PAYMENT OF MAINTENANCE FEE, 12TH YEAR, MICRO ENTITY (ORIGINAL EVENT CODE:

M3553); ENTITY STATUS OF PATENT OWNER: MICROENTITY

Year of fee payment: 12

Data provided by IFI CLAIMS Patent Services

C:\Users\z510\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image005.gif

About      Send Feedback     Veřejné datové sady    Podmínky     Zásady ochrany osobních údajů

Medicinální houby a jejich zázračné účinky

V současné době se mnoho lidí v řešení svých zdravotních potíží nebo podpory svého zdraví a imunity navrací zpět k přírodě.
Opět se vracíme k osvědčeným metodám  léčení, které znali již před tisíci lety naši předkové a s úspěchem je využívali.
Také celá řada současných potravinových doplňků dnes ze síly účinků těchto přírodních pokladů vychází.
Řeč je o medicinálních houbách...

Jde o mnoho druhů hub, především  tak zvaných dřevokazných, které jsou bohaté na vitamíny, minerály a mnohé další prospěšné živiny.

Léčivé houby se například ve východní medicíně využívají již po tisíce let.
Tyto houby nabízejí jedinečné zdravotní benefity, od posílení mozku, pomoci při hormonální nerovnováze, prevence proti nejrůznějším civilizačním onemocněním, až po detoxikaci celého organismu a pomoc při závažných  onemocněních, včetně tolik obávané rakoviny.

 

Jaké jsou formy užívání medicinálních hub?

Medicinální houby můžeme užívat v různých formách:

  • čerstvé syrové houby,
  • sušené houby,
  • extrakty
  • v kapslích, tabletkách nebo prášku

 

Velký přehled medicinálních hub a jejich účinků

Zdroj (včetně fotografií): https://www.mentislab.cz/blog/velky-prehled-medicinalnich-hub-a-jejich-ucinku/

18.7.2021

Východní medicína je zná po tisíce let, u nás se teprve dostávají do povědomí širší veřejnosti. Medicinální, nebo někdy také funkční či vitální, houby jsou specifické houby s výjimečnými léčivými účinky. Které z nich jsou nejvýznamnější, s čím vám pomohou a jak je užívat? Čtěte dále.

 

Čím jsou medicinální houby výjimečné?

Staří Číňané je označovali jako elixír života a dodnes se pro ně na Dálném východě využívá označení „dary od boha”. Medicinální houby jsou neodmyslitelnou součástí čínské medicíny a ajurvédy.

To proto, že jsou neobyčejně bohaté na řadu minerálů, vitamínů, betaglukanů, enzymů, aminokyselin a stopových prvků. Nabízí tak opravdu široké spektrum účinků od posílení imunity přes nastolení hormonální rovnováhy až po zabránění růstu a dělení rakovinných buněk.

Obecně tyto houby považujeme za adaptogeny. To znamená, že dokáží zvýšit odolnost proti stresu (díky snížení produkce stresových hormonů) a posílit imunitu v náročných situacích – adaptovat se na nepříznivé podmínky. Pro své pozitivní účinky na funkce mozku, jako je paměť, koncentrace nebo zpomalení degenerativních procesů, jsou některé z těchto hub označovány jako nootropika.

 

10 medicinálních hub

Medicinálních hub existuje přes sto druhů a všechny se svými účinky poněkud liší. Představíme vám deset nejvýznamnějších, které se dostávají do popředí i v našich končinách.


1) Hlíva ústřičná

Začneme s tou nejběžnější, kterou známe z kuchyně i spousty doplňků stravy. Hlavní účinnou látkou hlívy jsou glukany, které posilují přirozenou imunitu a snižují hladinu cholesterolu v krvi. Hlíva dále obsahuje vlákninu, aminokyseliny, vitamíny B, D, C a K a minerály železo, draslík, zinek, selen, fosfor, jód, bor a sodík.

Hlavní účinky medicinální houby hlívy ústřičné:

  • Podporuje imunitu.
  • Působí antibakteriálně, je tedy přírodním antibiotikem.
  • Pomáhá snižovat hladinu cholesterolu.
  • Působí preventivně proti srdečním a cévním nemocem.
  • Má antioxidační účinky, a chrání tak lidské buňky.

Hlívu přitom není vůbec těžké sehnat. Jako oblíbená součást moderní kuchyně se u nás pěstuje, a můžete ji tak koupit i v některých větších supermarketech. Pro svou masitou chuť je oblíbená mezi vegetariány a skvěle se hodí do polévek a omáček.

hliva ustricna

2) Reishi (lesklokorka lesklá)

Reishi obsahuje ze všech medicinálních hub nejvíce prospěšných látek, a tak tělu prospívá po mnoha stránkách.  Najdeme v ní všechny esenciální aminokyseliny, z minerálů má výrazný podíl železa a selenu a dále obsahuje některé vitamíny ze skupiny B. Důležitý je vysoký obsah vzácného prvku germánia a dalších látek, díky kterým pomáhá v boji s infekcí i rakovinou. Několik studií prokázalo, že konzumace reishi může vést k úhynu rakovinných buněk.

Hlavní účinky medicinální houby Reishi:

  • Posiluje imunitu.
  • Zlepšuje paměť a zmírňuje projevy degenerativních onemocnění mozku.
  • Zmírňuje zánět.
  • Podporuje dlouhověkost a kvalitu života.
  • Má zklidňující účinky a podporuje psychickou pohodu.
  • Pomáhá při nespavosti a zlepšuje kvalitu spánku.
  • Má antivirové účinky a spoustu dalších.

 reishi

 

3) Rezavec šikmý (Čaga, Chaga)

Čaga má významné místo v ruském přírodním léčitelství, jejím přirozeným prostředím je totiž Sibiř. Hlavními ceněnými látkami jsou chinony a fenoly, které mají silné antioxidační účinky. Chrání tak buňky před volnými radikály a zabraňují jejich předčasnému stárnutí. Dále čaga obsahuje celou řadu minerálů, vitamíny skupiny B, D3 a K1 a další významné látky. V ruské medicíně je však čaga ceněná především pro pomoc při žaludečních potížích.

Hlavní účinky medicinální houby čaga:

  • Posiluje imunitní systém
  • Pomáhá při žaludečních a jaterních potížích.
  • Je silným antioxidantem.
  • Má adaptogenní účinky – zmírňuje projevy stresu.

chaga


4) Housenice čínská (Cordyceps)

V tradiční čínské medicíně se cordyceps využívá jako afrodiziakum. Zvyšuje produkci pohlavních hormonů a podporuje chuť na sex. Mezi sportovci je pak oblíbený zejména pro zvýšení výkonu a podporu regenerace organismu. Díky glukanům a nukleotidům ale cordyceps také podporuje imunitu a působí proti zánětům a infekcím.

Hlavní účinky medicinální houby cordyceps:

  • Posiluje imunitu.
  • Působí jako afrodiziakum.
  • Zvyšuje výkon a podporuje regeneraci.
  • Snižuje stres a podporuje psychickou odolnost.
  • Pomáhá regulovat krevní tlak.

cordyceps


5) Shiitake (houževnatec jedlý)

Shiitake je nazývána houbou dlouhověkosti. Jednou z jejích důležitých látek je lentinan – glukan, který je v Japonsku standardní součástí léčby některých nádorů. Shiitake je také velmi prospěšná při regulaci cholesterolu a krevního tlaku, ale i při řadě dalších zdravotních potíží.
Shiitake je běžnou součástí japonské kuchyně a čerstvou ji najdete i v některých našich větších supermarketech.

Hlavní účinky medicinální houby Shiitake:

  • Posiluje imunitní systém.
  • Má protirakovinné účinky.
  • Pomáhá při léčbě a prevenci akné.
  • Eliminuje bakteriální, virové, plísňové i parazitární infekce.
  • Má antioxidační účinky.

shiitake

 

6) Korálovec ježatý (Hericium)

Jako jedna z mála medicinálních hub roste také u nás. Korálovec ježatý obsahuje všechny aminokyseliny, řadu minerálů, polysacharidy a polypeptidy. Je doporučovaný zejména na harmonizaci trávení, při žaludečních vředech či pálení žáhy. Pomáhá regulovat žaludeční bakterie a zklidňuje sliznici trávicího traktu. Mimo to významně podporuje mozkovou činnost.

Hlavní účinky medicinální houby korálovec ježatý:

  • Harmonizuje trávení.
  • Podporuje nervový systém.
  • Pomáhá zmírnit únavu, stres, úzkosti a deprese.
  • Má příznivé účinky na močové ústrojí.
  • Podporuje zdraví cév a zlepšuje srážlivost krve.

hericium


7) Trsnatec lupenitý (Maitake)

Maitake výrazně podporuje obranyschopnost, je doporučována při přetrvávající únavě, nespavosti a psychickém vyčerpání. Vyniká především vysokým obsahem minerálů, antioxidantů, vitamínů B2, D2 a niacinu. Výjimečně ji můžeme najít i v českých lesích.

Hlavní účinky medicinální houby Maitake:

  • Posiluje imunitní systém.
  • Pomáhá proti únavě, nespavosti a duševnímu vyčerpání.
  • Pomáhá při nechutenství a trávicích problémech.

Maitake


8) Brazilský žampion (Agaricus Blazei)

Brazilský, nebo někdy také mandlový, žampion má velmi široké využití. Dokáže silně stimulovat imunitní systém a v západní medicíně je používán jako prevence a podpora léčby rakoviny. Pomáhá také odbourávat fyzický i psychický stres.

Hlavní účinky medicinální houby Agaricus:

  • Posiluje imunitní systém.
  • Pomáhá při alergiích, astmatu a dalších dýchacích potížích.
  • Je používán jako doplňková nádorová léčba.
  • Působí proti stresu.
  • Podporuje funkci jater.

zampion brazilsky


9) Meshima

Tato houba je v tradiční čínské medicíně využívána především pro podporu imunitního systému, ale objevují se také předpoklady, že pomáhá bojovat s rakovinou prsu a plic. Moderní věda tyto protirakovinné účinky zatím nepotvrdila, ale již probíhají vědecké studie.

Hlavní účinky medicinální houby Meshima:

  • Posiluje imunitní systém.
  • Pomáhá při zánětu.
  • Zmírňuje ekzém.
  • Působí jako prevence srdečních onemocnění.

meshima


10) Rosolovka řasotvará (Tremella)

Už v dávné historii si tuto houbu oblíbily čínské ženy, a to pro její výjimečné účinky na pokožku. Tremella pomáhá hydratovat kůži a předcházet tvorbě vrásek. Obsahuje řadu antioxidantů, které předchází předčasnému stárnutí a chrání naše buňky. Výjimečně bohatá je také na vitamín D.

Hlavní účinky medicinální houby Tremella:

  • Podporuje zdraví pokožky.
  • Je silným antioxidantem.
  • Pomáhá zmírnit zánět.
  • Pomáhá regulovat hladinu cholesterolu.

tremella


Kde medicinální houby rostou?

Naprostou většinu medicinálních hub v našich končinách nenajdete. Pochází především ze zemí Dálného východu, jako je Čína, Japonsko a Vietnam, některé pak z ruské Sibiře či Jižní Ameriky.

Pár jich u nás ale přece jen najdete, a to hlívu ústřičnou, korálovec ježatý nebo penízovku sametonohou. Tyto houby rostou na kmenech stromů především v podzimním a zimním období. Pokud však nejste velmi zdatným houbařem, vydat se pro ně do lesa nedoporučujeme. Až na hlívu nejsou tyto houby příliš rozšířené a můžete je jednoduše zaměnit s jedovatými.

 

Oficiální seznam medicinálních hub na Wikipedii:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_l%C3%A9%C4%8Div%C3%BDch_hub

 

Ověřené produkty z medicinálních hub můžete pořídit například zde:

https://praha.medicalelix.cz

 

Švýcaři zrušili mamografy

Švýcaři jsou lékařská jednička a protože podle Mudr. Ryke Hamera, jenž je autorem Germánské Nové Medicíny, jsou příčinou rakoviny prsu traumatizující spory matka dcera u levého prsu a u pravaček, a traumatizující situace ztráty "hnizda", ztráty manžela a dětí u pravého prsu u pravaček. U levaček je tomu obráceně. Antistresové prostředky, jako je např. vitamin C v megadávkách, mohou zhoubnou hranici vzniku nádoru posunout k lepším výsledkům. Ryke Hamer byl za své objevy pronásledován, přestože měl oficiálně uznané dobré výsledky jeho léčby u 95% pacientů. Podobně tomu bylo i u jiných druhů rakovin.

…..konečně se odhalují zločiny farmaceutického průmyslu ohledně očkování. Brzy přineseme překlad od WHO. Nachází se čím dál tím více lidí, kteří jsou insideři a snaží se odhalovat zločiny, které na lidech páchá určitý druh průmyslu. No jaký asi….

11:54

Začátkem roku 2014 jedna z dosud největších a nejdelších studií o mamografii provedené na 90.000 ženách během 25 let zjistila, že mamografy nemají žádný vliv na úmrtnost v důsledku rakoviny prsu. Během trvání studie úmrtnost na tento druh rakoviny byla prakticky identická u žen, které absolvovaly preventivní prohlídky na mamografu a těmi, které je neabsolvovaly.

Kromě toho přibližně 22 procent zjištěných agresivních rakovin prsu bylo nesprávných, což následně vedlo ke zbytečné léčbě. Výzkumníci se shodli na tom, že přínos mamografického screeningu by měl být jednoznačně přehodnocen. Přesto byly úřady veřejného zdravotnictví v jednotlivých státech příliš pomalé při aktualizaci svých doporučení. Například Americká nadace pro rakovinu (obdoba české Ligy proti rakovině) stále doporučuje podstoupit mamografické vyšetření každý rok pro ženy po 40. Konfliktní informace vyvolaly u žen smíšené pocity o tom, zda je tento screening prospěšný nebo škodlivý. Lékařský panel ve Švýcarsku však neváhal a vydal jasné rozhodnutí: Už žádná plošná mamografie.

Proč dali Švýcaři mamografům sbohem?

Po roce studování a přehodnocení dostupných důkazů a jejich následků na zdraví žen vyhlásil švýcarský lékařský panel, který je nezávislým hodnotícím subjektem, že jsou novými informacemi znepokojeni. Důkazy byly prostě v příkrém rozporu s globálním konsensem expertů, kteří považovali mamografy za bezpečné a schopné zachraňovat životy. Poukazovali totiž na to, že mamografické vyšetření dokáží zabránit jen jednomu úmrtí z 1000 žen, které ho podstoupily. Na straně druhé však způsobují poškození u mnohem více žen než jen jedné. Po zhodnocení všech informací jim prostě nezůstala jiná možnost, než nové plošné screeningové programy na mamografu již více ženám nedoporučit. Zároveň požadovali uvalit restrikce na již existující programy.

Ve své zprávě zveřejněné v únoru 2014 švýcarský lékařský panel dále doporučil, že ženy musí být "jasně a zřetelně" informovány nejen o nyní již sporných přínosech, ale i možných poškozeních způsobovaných mamografem. Bohužel, stále mnoho žen si neuvědomuje, že věda (mainstrémová s dotacemi) dokazující zdravotní přínosy mamografie prostě neexistuje. Místo toho, aby jim byla řečena pravda, tak se u nich záměrně vyvolává pocit viny, že vynechání pravidelné prohlídky na mamografu je vrchol nezodpovědnosti (tak jako u škodlivosti kouření, to se taky ujalo). Řekněme si pravdu, proti takové taktice se těžko bojuje. Je nutno přiznat i to, že dokonce i mnozí lékaři a zdravotničtí pracovníci jsou stejně smeteni a zmanipulováni jako průměrný člověk na ulici. To vše je důsledek promyšlené a neoblomné propagandy vedené médii a zdravotním systémem. Ti zlehčují a znevažují výzkum, který odporuje jejich agendě zaměřené na dosahování zisku.

 

Před vaším dalším (či prvním) vyšetřením na mamografu byste se bezpodmínečně měly seznámit s následujícími fakty:

1. Mamografy poskytují méně přínosů než si myslíte
V jednom průzkumu většina žen uvedla, že věří ve schopnost mamografie snižovat riziko úmrtí na rakovinu prsu alespoň o polovinu a že přímo zabrání minimálně 80 úmrtím na 1000 vyšetřených žen.

Ve skutečnosti mamografie nabízí přinejlepším pouze 20% snížení relativního rizika a v absolutních číslech zabrání pouze 1 úmrtí z 1000 žen.

2. Mamografy mohou zvýšit riziko rakoviny prsu u žen s mutací genu BRCA 1/2
Výsledky výzkumu publikované v British Medical Journal (BMJ) ukázaly, že mutace tohoto genu zvyšuje riziko vzniku rakoviny z ozáření (mamograf používá rentgenové záření).

Zjistilo se také, že tato rakovina z ozáření závisí na velikosti dávky. To znamená, že čím více vyšetření, tím větší riziko.

3. Falešné pozitivní nálezy jsou běžné (a nebezpečné)
Riziko, že při 10 vyšetřeních na mamografu budete mít falešný pozitivní výsledek je neuvěřitelných 58 až 77 procent.

Pokud je ženě oznámeno, že může mít rakovinu prsu, způsobí to u ní značnou úzkost a stres.

Mezitím budete podrobena další sérii testů jako například biopsie, které mají svá vlastní rizika. A to vše podstoupíte úplně zbytečně.

Až 50% žen má poměrně husté prsní tkáně, což způsobuje, že snímky z mamografu se velmi špatně čtou.

Husté zdravé tkáně, stejně jako rakovinné tkáně, vypadají na snímcích bílé, což práci radiologa nesmírně ztěžuje. Je to podobné jako se pokoušet najít sněhovou vločku ve sněhové metelici.

V některých amerických státech jako Kalifornie, Connecticut či New York byly přijaty zákony, které v případech husté tkáně ukládají radiologovi povinnost informovat ženu, že pro ni je mamograf zbytečný. Podobný zákon se nyní chystá i na federální úrovni.

Jak je to s informováním v Česku? To si můžete domyslet sami...

5. Existují i jiné screeningové možnosti
Dnes už mají ženy k dispozici i jiné možnosti vyšetření. Každé má samozřejmě své silné i slabé stránky. Vy však máte právo o nich vědět a hlavně právo si vybrat.

https://tadesco.org/svycari-zrusili-mamografy/

 

Access Bars

   Access Bars?       

   Sada nástrojů, aktivujících procesy, které  otevírají více vědomí 
a mnohem více možností pro cokoli, co můžeme v životě vytvořit.
"Více", znamená více, než v tuto chvíli známe a mnohem více, než si v tuto chvíli můžeme představit. A to se může změnit, plynule, zdánlivě nenápadně, přirozeně, jakoby samo, jen takovým tempem, na které jsme každý, jako jedinec a současně jako jedinečná bytost, v daný okamžik, připraveni. Zkrátka s lehkostí. Cca v rámci 3 -6 týdnů , někdo i dříve po aplikaci Access , všimneme si, že je něco jinak, jsme více sami sebou, více v sobě, více ve své podstatě, a cítíme, že je to fajn.


   Jak terapie probíhá?

   V uvolněné poloze na zádech, jemným lehkým dotekem prstů nejdříve připravíme energetické dráhy v těle. Na čele nad kořenem nosu, na chodidlech a na dlaních, necháme rozproudit energii a připravíme tělo na samotnou terapii. Poté aktivujeme 32 bodů umístěných na hlavě, opět lehkým přikládáním prstů, nejedná se o masáž. Zpomalíme frekvenci mozkových vln, dotekem prstů setrváme potřebnou dobu v jednotlivých pozicích. Tímto odemkneme zámek vědomí, tělo se samo rozhodne, které ze svých starých, již nepotřebných, vzorců a nástrojů v tu chvíli odloží a uvolní. Bez našeho chtění, bez našeho ega, bez našich tlaků na to, co by to zrovna mělo být. Vše se děje pouze v moudrosti vědomí a vědění našeho těla, a každá taková “nepotřebnost“ odchází jen jednou, navždy. 

 

    Co se při terapii děje?

   Při této terapii se odvádí - vybíjí, energetický náboj, který obsahuje každá naše myšlenka. Myšlenky máme různé, spolu s různými pocity dohromady vytváří elektromagnetické impulsy, které vysíláme, i přijímáme, „do“ a současně „z“ našeho okolí. Tyto impulsy našich myšlenek, jsou určitou a konkretní energií, frekvencí, informací, a brání našemu otevření se pro příjem nových informací, takových, které v aktuální situaci můžeme nejlépe zpracovat pro náš rozvoj, v jakékoli sféře - zdraví, mezilidské vztahy, tvořivost, práce...uvolněním náboje, uvolníme prostor pro příjem aktuálních informací.

   Acces Bars se velmi dobře doplňuje i s terapiíí tělesných procesů (TP) , kdy ve stejném principu vkládá terapeut ruce na části těla a nechává proudit energii . Taktéž energetický facelift, jemným lehkým pečujícím dotekem v obličeji či jinde po těle necháme volně proudit energii potřebnou k uvolnění toho co držíme a nedokážeme pustit pro změnu naší situace. Terapeut může po domluvě s Vámi vše nechat na potřebách těla a osobní péči přizpůsobit jen časovému rozpětí, nebo lze aplikovat pouze jednotlivé metody. Vše tak, jak si můžete přát, nechte v osobní péči jemných laskavých doteků terapeuta uvolnit vše co vás připravuje o radost života tím, že to někde v sobě držíme příliš dlouho. Metody Access jsou očistou vědomí, stejně důležitou jako je například péče a očista našich fyzických těl a domovů.

 

   Podmíněnost Života

   Přínosy, i náklady na život samotný, a především jeho kvalitu, můžeme ideálně pociťovat, ale často vše pouze posuzujeme, našimi vnějšími smysly. Měříme, vyhodnocujeme, kalkulujeme, obchodujeme, a s čím vlastně? Tok nepřetržitých současných vlivů, zásobující naše smysly, aktivuje naše zkušenosti z minulosti. Jinak řečeno, aktivuje se dědičností přenesená a též později vytvořená podmíněnost v myšlenkách, pocitech a v emocích, a tím následně i v chování. Toto vše máme uloženo v buněčné paměti. Tato podmíněnost nám brání využít  všech možností,  které v tomto životě máme.

Vzpomíná si snad někdo na to, kdy se učil poprvé chodit? Tehdy jsme k tomu měli silnou motivaci (chtěli jsme? museli jsme? a proč vlastně ? )...zvládli jsme to...dnes už na každý svůj krok nemyslíme s takovým soustředěním a zápalem, avšak ne všechny automatické ustálené procesy jsou nám svým charakterem stále přínosem. Máme jich každý  za (nejen) svůj život mnoho, a jen ze setrvačnosti je používáme, mnohdy si myslíme, že jsou nám vlastní. Přesvědčení, zvyky, úvahy, závěry, podmínky, závislosti, posuzování, hodnocení a jiné další nelaskavosti.

Access odstraňují uvězněnost v těchto konečných formách a pokud něco nepotřebného odložíme, přirozeně se otevře prostor pro něco nového. Pojďme přijmout naše  možnosti, pojďme přijmout vše co přichází a přetvořit to. Vaše tělo a vědomí si zdravě a svým přirozeným způsobem dovolí přijmout myšlenku, že vše co jsme se kdy rozhodli přijmout či odmítnout, je jen jedním z mnoha možných i zajímavých úhlů pohledu na každou věc, člověka  či situaci.

Pojďme zbořit nepotřebné a přetvořit to pro úžasný život v tomto světě nás všech. Není důležité umět si nyní vše představit, pojďme být tím nejlepším, čím můžeme pro sebe samé být... a tím již zcela přirozeně - již NEJEN pro sebe. V této terapii se staneme se otázkou k řešení, čistící prohlášení používané terapeutem vyvolá energii a doprovází uvolnění energetického náboje spojený s tématem. Můžeme mluvit, či mlčet, pokud opravdu nemáte z jakéhokoli důvodu chuť nebo možnost verbálně komunikovat, tak jen pohodlně  ležte, nebo spěte, a dovolte si přijímat nové možnosti změny, nikdo a nic vás rušit nebude, vaše vědomí a tělo se o to postarají moudře a přirozeně, spolu mu to umožníme.

Tato metoda je vhodná i pro děti, neboť ty ještě nemají tolik svázané vědomí myšlenkami na to, co všechno „opravdu“ není možné :o), vlastně u nich probíhá vše i lépe a rychleji.

 

Kontakt na terapeuta:

Jaroslava Voltrová

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nové a aktualizované články

  • 1
TOPlist