Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

AIDS A LÉČBA VITAMINEM C

Uzdravený z AIDS

Do Gersonovy kliniky pro léčbu civilizačních chorob v Mexiku přichází každý rok spousty lidí s rakovinou, aby se zachránili před touto zákeřnou chorobou.  Přišel i pacient, který trpěl AIDS. Měl koncentraci virů HIV 103 000. Nasadili mu, stejně jako ostatním, výživovou terapii - pouze rostlinnou stravu bohatou na enzymy, vitamíny, minerály a fytonutrienty.
 Po 3 měsících se - k překvapení lékařů, uznávajících pouze chemickou medicínu - koncentrace virů HIV snížila na 3030. A za 9 měsíců nedokázali v jeho těle identifikovat ani jeden jediný virus. Zázrak? Vůbec ne. 

Již před 10ti lety ukázaly vědecké studie, že vitamín C ve velkých dávkách může snížit schopnost replikace virů o více než 99%! A také že vitamíny B6 a B12, kyselina listová a další nepostradatelné živiny zvyšují produkci leukocitů - tedy bílých krvinek, které nás chrání před všemi druhy infekcí. AIDS tedy není nevyléčitelná choroba, jak nám tvrdí oficiální medicína. 

 

AIDS jako byznys

Farmaceutické společnosti tyto informace znají již 10 let a přesto o nich veřejnost neví. Proč?

Nevyléčitelné a smrtelné choroby vyvolávají strach a když máte strach, jste snadno manipulovatelní. V zoufalé touze po záchraně přistoupíte na cokoliv. Díky zadržení těchto informací přistoupíte na léčbu chemickými léky. Léky na AIDS jsou drahé a jsou patentované. Terapii rostlinnou, syrovou stravou si patentovat nelze. Vitamín C je levný. 

Z hlediska výdělku je lepší nechat umírat každoročně tisíce a tisíce lidí bez léků (protože na to nemají) a vydělat na strachu těch, kteří na to mají, nebo za které to zaplatí pojišťovna, než zveřejnit tuto informaci a léčit lidi levným vitamínem C. Nejdůležitější je udržet nakaženého virem HIV co nejdéle naživu, aby co nejdéle užíval léky, než nakonec zemře… 

Poznámka k vitamínu C: 

Přírodní vitamín C má molekuly uspořádané do levotočivé spirály (chiralita molekul). Tento vitamín je pro náš život nepostradatelný. 

Syntetický vitamín C má spirálu pravotočivou a takový naše tělo nedokáže využít - je pro nás bezcenný.  

Proto má přírodní vitamín C daleko větší účinnost, než jeho umělý protějšek a kupování šumivých tablet je vyhazování peněz.

Pokud je člověk nemocný a potřebuje použít vitamín C k léčbě, tedy potřebuje extrémně velké dávky, musí chemický vitamín upravit tak, aby ho tělo mohlo využít. 

O tom si však povíme někdy jindy. 

Přeji Vám pevné zdraví. 

Zdroj:

Tomáš Kašpar, lovec faktů a detektiv pravdy o zdraví, autor knihy Nespěchejte do rakve.

https://www.alternativnimedicina.cz/27-nemoci/590-nemoci-seznam-nemoci-a-aids-aids-mystifikace-svetoveho-rozsahu

 

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist