Oblíbené články

image

TOP produkty alternativní medicíny

Vybrali jsme pro Vás TOP produkty, které se nejvíce osvědčily nám i zákazníkům...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Pouze pár hodin po očkování se staly z trojčat autisté.

Pouze pár hodin po očkování se staly z trojčat autisté. Šokující video o lžích farmaceutického průmyslu

by tomáš marný · Published 11.3.2019 · Updated 10.3.2019

…..jak neustále tvrdím, pouze lidé s amputovaným mozkem mohou nechat očkovat svoje děti. Jsou statisíce důkazů a lidé stále nevěří. Nakonec někteří podlehnou nátlaku „MUDR, DR, CSC“ a nechají dítě očkovat. Pak jsou nuceni se o postižené děti celý život starat sami. LEK-AŘI hned následně od toho dávají ruce pryč. To je to jediné co dobře zvládají…..

 

…..ještě dodávám: skutečně se musí dnes každý zamyslet nad tím, jaké zrůdy, nestvůry a bestie vedou farmaceutický průmysl?????

Následující video VAXXED je prakticky zakázané. Nyní si jej můžete přehrát, jde o alternativu přehrávače YouTube, která podporuje svobodné vyjádření ohledně očkováni, geneticky modifikovaným organismům, přírodní medicíně atp.

Video ukazuje, jak původně zdravá trojčata se několik hodin po očkování stala autisty. Znovu je tak demonstrováno, že očkování opravdu může způsobovat autismus.


Příběh z videa:

25. června 2007 jsme je vzali na očkování. Přišli jsme v deset hodin ráno. Vzali jsme všechny tři. Moje dcera má po očkování stále značku na noze. Očkovat jsme dali i chlapce.

Kolem poledne Claire zcela přestala komunikovat. Bylo to jako by se z nesmírně šťastného, ​​usměvavého děvčátka stalo slepé, hluché a zcela neschopné života.

Předtím měla zcela rozvinutý oční kontakt a ten následně ustal. Jediné, co dělala, bylo, že upřeně hleděla do stropu.

Ve dvě hodiny odpoledne jsme viděli, jak se do sebe uzavírá i Richie. Všechno žvatlání máma, táta, chození vedle nábytku a vše najednou ustalo.

Všechno to hihňání, úsměvy… další dítě neschopné života. Ztratili všechny své reflexy, přestaly mrkat, zívat, kašlat, kýchat.

Nejhorší bylo, když jsme viděli, jak odchází poslední. Ztratili jsme Robbieho, vypadal, jako by ho srazil autobus. Na tváři měl strnulý výraz, choval se jako hluchý, přestal být šťastný. Nikdo a nic je už víc nezajímalo.

Přestali se usmívat. Již se více nedržely za ruce.

Nezvratné poškození těla očkováním je skutečné. Řekli nám, že je to genetické, pak nám řekli, že není možné, aby se tři děti staly neschopnými kontaktu v ten samý den, že je to statisticky nemožné.


Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist