Oblíbené články

image

TOP produkty alternativní medicíny

Vybrali jsme pro Vás TOP produkty, které se nejvíce osvědčily nám i zákazníkům...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

V Česku se objevil nebezpečný oční červ: Přenášejí ho octomilky!

Autor: yks - 

 1. 3. 2019

Oční hlístice, která se dosud vyskytovala v teplém subtropickém pásu, napadla u nás psa, který do zahraničí nikdy nevycestoval. Bezmála dvoucentimetrový červ přežije pod víčkem psa, nebo i člověka, klidně i déle než rok.

Parazit také známý jako orientální oční červ si to namířil do Česka. V zatím prvním doloženém případě u nás infikoval jezevčíka, jsou ale známy i případy, kdy červ napadl oko člověka! Přenášejí ho malé octomilky a život s ním není nijak příjemný. Nejčastěji se vyskytuje u psů, může však napadnout vlky, lišky, kočky a výjimečně i lidi.

Přišel nenápadně, ale už neodejde

Zprvu není nic poznat, ale jak se červ zabydluje a množí, začíná oko slzet a svědit. Může i bolet, ale kdo by si nevšiml, že se mu pod očním víčkem pohybuje dvoucentimetrový tvor? Pes nebo kočka to svému páníčkovi neřeknou, chronické onemocnění však může vyvolat až slepotu. Je proto třeba onemocnění včas vyléčit. A jak se k nám dostalo?

Na první výskyt upozornili odbornou veřejnost experti na parazitologii z Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně. Nepůjde však nejspíš o výskyt poslední, vzhledem k tomu, že červ se podle expertů do Evropy šíří jako lavina! Byl zaznamenán jeho výskyt v Maďarsku a na Slovensku a odsud je to k nám, jak poznamenali vědci, už jen krůček.

Pošlete nám vaše červy

Ve Španělsku, kde se orientální červ již zabydlel, byl nalezen u 40 % vyšetřovaných psů! Kolonizuje Francii i Německo. Odborníci nepochybují o tom, že na vině je cestování psů a také jejich import z cizích zemí.

Onemocnění je naštěstí dobře léčitelné, parazitologové z Brna ale prosí profesionální kolegy, aby jim případné další červy poslali, a to naložené do 96% lihu. Červ se totiž nejspíš šířit nepřestane, a proto je důležité dobře zmapovat ohniska jeho výskytu.

 

Zdroj: www.blesk.cz

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist