Oblíbené články

image

TOP produkty alternativní medicíny

Vybrali jsme pro Vás TOP produkty, které se nejvíce osvědčily nám i zákazníkům...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Škodlivost záření z mobilů

"Záření z mobilů bolí jen v hlavě" v LN 1. 7. 2019 na str. 1. a 3.

Pavel BARTOŠEK

https://www.lidovky.cz/noviny/obavy-z-elektrosmogu-jsou-znacne-rozsirene-zareni-z-mobilu-ale-boli-jen-v-hlave.A190630_213159_ln_noviny_ele

1. ČERVENCE 2019 5:00 LIDOVKY.CZ>ZPRÁVY>NOVINY
 

Obavy z elektrosmogu jsou značně rozšířené. Záření z mobilů ale bolí jen v hlavě

Zdroj: https://www.lidovky.cz/noviny/obavy-z-elektrosmogu-jsou-znacne-rozsirene-zareni-z-mobilu-ale-boli-jen-v-hlave.A190630_213159_ln_noviny_ele

RAHA Jiří je instalatér a žije na pražských Vinohradech. Po řemeslnících je v centru metropole sháňka, on sám má ale potíže na práci natrefit. Je totiž citlivý na elektrosmog, kvůli kterému nepoužívá počítač ani mobilní telefon

Brusel vyděsil mladík s kabátem, z kterého trčely dráty. Šlo o studenta měřícího elektromagnetické pole

Elektrosmog je vlastně běžné elektromagnetické pole, které vytvářejí mikrovlnné trouby, mobily, dětské chůvičky, televize či notebooky. Obavy z něj jsou ve vyspělých zemích značně rozšířené. Na Technické univerzitě v Liberci třeba před pár lety vynalezli speciální tkaninu, která má chránit biologickou „mužnost“ těch, kdo mobil nosí v kapse.

Vědecké studie však ukazují, že lidé s takzvanou elektrickou hypersenzitivitou, tedy jakousi alergií na elektrické pole, nedokážou poznat, kdy jsou vlastně jeho záření vystaveni.

„Všechny experimenty se točí kolem jedné věci. Když jste vystaven elektromagnetickému poli, umíte to poznat? Protože jestli ne, tak není ani hypersenzitivita,“ vysvětlil LN Lukáš Jelínek, vedoucí Národní referenční laboratoře pro neionizující eletromagnetická pole a záření. Klíčový experiment se nakonec zaměřil cíleně na to, zda nemá tělesné obtíže na svědomí psychika.

Uskutečnil ho Michael Landgrebe z univerzity v německém Řeznu. Na pomoc si vzal magnetickou rezonanci. Senzitivním lidem dal do ruky maketu mobilu, který považovali za pravý. Obrázek jejich mozku pak potvrdil, že skutečně cítí bolest. Nesouvisí však s jeho škodlivým zářením, spíše se strachem z něj.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/noviny/obavy-z-elektrosmogu-jsou-znacne-rozsirene-zareni-z-mobilu-ale-boli-jen-v-hlave.A190630_213159_ln_noviny_ele


https://www.dama.cz/clanek/mobily-narusuji-funkci-mozku-dna-a-snizuji-kvalitu-spermii" href="https://www.dama.cz/clanek/mobily-narusuji-funkci-mozku-dna-a-snizuji-kvalitu-spermii" target="_blank" rel="noopener">

https://www.dama.cz/clanek/mobily-narusuji-funkci-mozku-dna-a-snizuji-kvalitu-spermii" href="https://www.dama.cz/clanek/mobily-narusuji-funkci-mozku-dna-a-snizuji-kvalitu-spermii" target="_blank" rel="noopener">Mobily narušují funkci mozku, DNA a snižují kvalitu spermií

Na sympoziu odborníků v Turecku tým mezinárodních vědců vydal jasné stanovisko k užívání mobilních telefonů. Už čtyři hodiny pod vlivem záření mobilů může vážně narušit funkci mozku, DNA a snížit počet spermií.

 

KONDIČNÍ ORGÁNOVÝ SCANER MINI QUANTUM 

 

Elektromagnetické záření 0,046 - 0,167 0,306

 

 

Elektromagnetické záření 0,046 - 0,167 0,167

 

 

 

Aktuální testované výsledky
Testované položky Normální hodnoty Naměřené hodnoty Výsledek testu
     
Elektromagnetické záření 0,046 - 0,167 0,11
     
     
Elektromagnetické záření:
I. Co je elektromagnetické záření? Vzájemná výměna elektrických a magnetických polí vytváří elektromagnetické vlny, které označujeme jako elektromagnetické záření. Elektromagnetické záření v prostředí (související s překročením bezpečných limitů) označujeme jako elektromagnetické znečištění. V současné době, elektromagnetické znečištění se stalo jedním hlavních druhů znečištění, stejně jako splašky, emise škodlivých plynů a hluk.
II. Elektromagnetické záření a fyzické zdraví: na téma, zda elektromagnetické pole (50-60Hz) nejčastější průmyslové frekvence, má vliv na fyzické zdraví, bylo provedeno v západních zemích velké množství průzkumů a statistických analýz. Byl získán překvapivý výsledek: Pravděpodobnost výskytu nádoru u lidí úzce souvisí právě s nízkou frekvencí elektromagnetického záření.
III. Mechanismus působení elektromagnetického záření na lidské tělo: lidské tělo jsou vodiče, schopné absorbovat elektromagnetické energie. Při působení elektromagnetického pole na lidské tělo mají tepelné účinky. Čím je větší síla elektromagnetického pole, tím více jsou zřejmé i jeho tepelné účinky. Kromě toho elektromagnetické záření interferuje s přenosem bio-elektrické informace lidského těla.
IV. škodlivý vliv elektromagnetického záření na lidské tělo především ukazuje, že elektromagnetické záření může značně ovlivnit lidské zdraví. Může změnit neurologické, reprodukční, kardiovaskulární a imunitní funkce, vidění oka, atd. Mezi hlavní příznaky patří bolest hlavy, závratě, ztráta paměti, neschopnost koncentrace, deprese, podrážděnost, stárnutí kůže, dýchací obtíže, bolesti zad u žen menstruační poruchy, rakovina prsu a tak dále. Míra výskytu leukémie lidí vystavených elektromagnetickému záření, je 2,93× vyšší než u zdravých lidí a míra výskytu mozkových nádorů je 3,26 krát vyšší než u zdravých lidí.


https://search.seznam.cz/?q=Z%C3%A1%C5%99en%C3%AD+z+mobil%C5%AF+bol%C3%AD+jen+v+hlav%C4%9B&oq=Z%C3%A1%C5%99en%C3%AD+z+mobil%C5%AF+bol%C3%AD+jen+v+hlav%C4%9B&aq=-1&sourceid=szn-HP&su=ke&sgId=4SI1TnCzYXWbuAAIQBx09OwoknpoTnqoknzvYGzaTw%3D%3D

 

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist