Oblíbené články

image

TOP produkty alternativní medicíny

Vybrali jsme pro Vás TOP produkty, které se nejvíce osvědčily nám i zákazníkům...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Autismus - Proč přibývají děti s PAS (porucha autistického spektra) geometrickým řádem

Dobrý den, milí alternativci,

nové šokující souvislosti završí 3. videem v pořadí, kde bývalý vysoký manager největšího výrobce mnoha patentovaných vakcín, koncernu MERCK, vysvětluje, proč neočkuje své děti. Postupně došel k tomu, že vakcíny nejenže nefungují při imunitní ochraně organismu proti nemocem, ale fatálně škodí. Dnes už dělá jinou práci, ale vypadá to tak, že se bude účastnit antivakci aktivit spolu s R.F. Kennedym Jr., Del Bigtreem, Andrew Wakefieldem a dalšími, aby pomohl osvětlit Američanům vakcinační šílenství. Už je koncernovými "vedeními" plánované pro teď se rodící americké děti, že do své 70 budou mít v sobě cca 60 vakcín. No uvidíme, kolik z nich to "rozchodí"..... je velmi dobré, že postupně v USA přibývají vysoce postavení lidé, kteří už nemají z "Big Pharmy" strach, protože už se jasně ukazuje, že důsledky současné činnosti očkovací mašinérie budou zničující nejen pro poškozené děti, ale pro celou zemi..... No a na Slovensku jsme si schválili zákon, který významně posílí očkovací šikanu mladých rodičů a jejich dětí..... neočkované nemají šanci se dostat do školky, protože prý jsou zdravotním rizikem pro děti očkované!!!

https://www.ecowatch.com/cdc-vaccines-autism-2051536402.html

https://www.naturalnews.com/2019-08-22-bombshell-new-video-exposes-horrifying-crime-of-vaccine-mandates.html 

https://vaccines.news/2019-07-31-mercks-former-lead-supervisor-for-vaccine-safety-never-vaccinates-his-own-children.html

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist