Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Příběhy rodičů

JAK ZASÁHL SYSTÉM OČKOVÁNÍ DO ŽIVOTA NĚKTERÝCH RODIN

Skupina rodičů přinesla v minulém roce dvě vydání brožur "Jak zasáhl systém očkování do života některých rodin I/II". V obou brožurách máte možnost se seznámit s reálnými příběhy dětí a jejich rodin, které různě závažným způsobem poznamenalo očkování a současný systém očkování v ČR. Doposud jsme v obou brožurách přinesli cca 100 reálných příběhů, chystáme se ale příběhy zveřejňovat dále.

Chcete-li se o svůj příběh podělit i Vy, můžete tak učinit na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Našim cílem je ukázat, že očkování a následné reakce nejsou jen o "teplůtce" nebo bolesti v místě vpichu, ale o mnoha dalších nežádoucích účincích a aspektech, které na to navazují. Např. péčí o jakkoliv postižené dítě, o vyloučení již přijatého dítěte z MŠ z důvodu nekompletního očkování, finanční zátěže rodin atd.

Ačkoli byly a jsou brožury primárně určeny politikům, kteří svým hlasováním o životě těchto a mnohých dalších rodin rozhodují, nabízíme také široké veřejnosti možnost si tyto brožury zakoupit. Naším cílem je zdraví dětí a jejich bezpečné očkování, což s přehlížením a bagatelizováním možných nežádoucích účinků vakcín nelze. Nerozporujeme očkování jako takové, ale předkládáme tyto brožury s příběhy rodin veřejnosti proto, abychom poukázali na možné nežádoucí účinky vakcín a podpořili tak rodiče v pečlivém sledování zdravotního stavu svých dětí před i po vakcinaci, aby případné nežádoucí účinky byly zavčasu identifikovány.

Brožury je možné si objednat na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., cena první je 75,- Kč a cena druhé je 120,- Kč. K ceně bude připočítáno poštovné dle ceníku České pošty.

Tisk obou brožur zabezpečila tiskárna, jejíž spolumajitel je jedním z rodičů, kteří nesouhlasí se současným systémem očkování tak, jak je dnes nastaven. Cena za tisk tak tuto skutečnost odrazila a byla stanovena tak, aby pokryla pouze náklady.

Tisk první brožury pro politiky potom z velké části zaplatil jeden velmi nešťastný tatínek, zbytek byli drobní dárci.

Na tisk druhé brožury pro politiky se složila skupina rodičů, kteří se aktivně zapojili do vyjednávání s poslanci a senátory. Častokrát ukrojili část svých rodinných rozpočtů, aby poslancům mohla být brožura doručena také v tištěné formě.

Na financování se tedy nepodílí žádné firmy či jiné zájmové organizace, ale pouze a jedině rodiče, kteří by si moc přáli, aby se aktuálně nastavený systém očkování v České republice změnil.

Chcete-li i vy přispět na tisk brožur pro další důležité lidi, jako jsou členové komise pro očkování při MZ, členové NIKO a další, můžete tak učinit příspěvkem v jakékoli výši na náš účet č. 2400869820/2010.

Zdroj: http://www.poockovani.cz/brozury

                                            

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist