Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Lékař onkolog se přiznal, že podával zdravým lidem chemoterapii

V současnosti stále více a více lékařů je přichyceno, jak porušují svou lékařku přísahu, když zdravým lidem falešně diagnostikují rakovinu. Dělají to s vidinou získání provizí za následně předepsanou chemoterapii.

Ano, uslyšíte dobře. Takové něco se opravdu stává a dokonce se to stává mnohem častěji, než byste si dovedli představit.

Vždyť přece celý rakovinový průmysl zahrnující farmaceutické firmy, státní orgány, pojišťovny i nemocnice je zkorumpovaný. Proč by lékaři měli být výjimkou?

Na prevenci nemocí se totiž vydělat nedá. Avšak na jejich léčení se dá zbohatnout přímo pohádkově.

 

Onkolog se u soudu přiznal


Vezměme si příklad Dr. Farida Fata, prominentního onkologa z Michiganu, který se před rokem u soudu přiznal, že chybně lidem diagnostikoval rakovinu.

Přiznal se také k tomu, že mnohým lidem podával chemoterapeutické léky pouze za tím účelem, aby na ně vydělal peníze.

Byli takto postižení pacienti šokováni? To si pište, že byli!

Kdo by kdy podezíral svého doktora, že zfalšuje diagnózu jen proto, aby na něm vydělal více peněz. Je to přímo nepředstavitelné.

Přesto se něco takového v onkologii, ale i v jiných oborech medicíny stává. Příčinou je fakt, že lékaři dostávají prémie, případně i přímo úplatky na základě toho, kolik a jakých léků předepíší.

A co pacienti? S těmi se zachází jako s komoditou.

Byla to moje volba“, řekl u soudu Dr. Fata, když se překvapivě sám přiznal. Dokonce poskytl i názvy více druhů léků, které svým pacientům celá léta předepisoval. Ve svém přiznání také uvedl:

Věděl jsem, že tyto léky byly pro pacienty medicínsky zbytečné.

Dr. Fata je souzen za 35 milionový podvod, který zahrnoval fakturování státu za nepotřebnou onkologickou a hematologickou léčbu.

Úřady uvedly, že Dr. Fata uskutečňoval tuto podvodnou činnost od roku 2009 až po současnost. Celkově během té doby léčil 1200 lidí, z pojišťovny obdržel platby ve výši 62 milionů dolarů a dalších 150 milionů účtoval přímo pacientům.

Státní zástupce se bude snažit, aby Dr. Fata dostal doživotní trest za to, co nazvala „nejneslýchanější zdravotnický podvod, jaký kdy v životě viděla“.

Jak dále uvedla, Dr. Fata nejenže oklamal stát, jak to v podobných případech bývá zvykem, ale dokonce zneužil a poškodil i vlastní pacienty.

Klamání pomocí statistik
Ukážeme vám 2 příklady rakovinových diagnóz, u kterých nejčastěji dochází k podvodům.

1. Rakovina prostaty


Rakovina prostaty je skvělým příkladem, na kterém lze demonstrovat, jak onkologové lžou pacienty a neposkytují jim kompletní informace.

Vezměme si takový PSA krevní test. Ten je zaměřen na hledání specifického antigenu prostaty, tedy bílkoviny, kterou produkuje prostata. Její vysoká hladina má údajně poukazovat na rakovinu prostaty.

Problémem však je, že tato asociace není vždy správná. A i když je, tak rakovina prostaty není vždy nutně smrtelná. Jen přibližně 3% mužů umírá na rakovinu prostaty.

V súčasnosti stále viac a viac lekárov je prichytených, ako porušujú svoju lekárku prísahu, keď zdravým ľuďom falošne diagnostikujú rakovinu. Robia to s vidinou získania provízií za následne predpísanú chemoterapiu.

Áno, počujete dobre. Takéto niečo sa naozaj stáva a dokonca sa to stáva oveľa častejšie, ako by ste si vedeli predstaviť.

Veď predsa celý rakovinový priemysel zahrňujúci farmaceutické firmy, štátne orgány, poisťovne aj nemocnice je skorumpovaný. Prečo by lekári mali byť výnimkou?

Na prevencii chorôb sa totiž zarobiť nedá. Avšak na ich liečení sa dá zbohatnúť priam rozprávkovo.

 

Test PSA obvykle vede k přehánění počtu diagnóz. To pak vede ke zbytečným biopsiím a léčbě, jejichž vedlejšími následky jsou impotence a inkontinence.

Opakované biopsie mohou samotné způsobit metastázování rakoviny do prostoru, kudy pronikla jehla nebo rozsev rakovinových buněk přímo do krve či lymfatického systému.

Více než 90% onkologů, kteří předepíšou léčbu na rakovinu prostaty získává provizi z každé dávky léčby, kterou pacient obdrží. Pro většinu lidí, kteří se nechají oklamat chybnou statistikou, to z dlouhodobého hlediska dopadne špatně, často dokonce smrtelně.

Na mužích s rakovinou prostaty byly provedeny mnohé velké klinické studie.

Ukázalo se, že u 97% případů se rakovina nikdy nerozšířila mimo prostatu, případně pacient umřel na úplně něco jiného, ​​co s jeho rakovinou prostaty nijak nesouviselo.

No a u zbývajících 3% případů se rakovina rozšířila dávno předtím, než byla objevena. Tehdy však už byla ve stádiu, ve kterém by nepomohla ani operace.

2. Screening prsou na mamografu
Podobně jako testování rakoviny prostaty, i screening na rakovinu prsu zvýšil úmrtnost a nepodařilo se mu zajistit prevenci tohoto onemocnění.

Navzdory neexistenci jakýchkoli vědeckých důkazů, které by podporovaly doporučení pro pravidelné prohlídky na mamografu v kterémkoli věku ženy, se dnes ženám doporučuje provádět tyto prohlídky od 40. roku života. U rizikových pacientek dokonce i dříve.

Výsledkem takového svévolného a vědecky nepodloženého doporučení se mezi lety 1976 až 2009 zdvojnásobil výskyt rakoviny prsu u žen ve věkovém pásmu 25 až 39 let.

Takový velký nárůst nelze připsat lepší diagnostice, ani jakémukoli jinému faktoru.

Jediným vysvětlením je, že právě mačkání prsů a rentgenové záření z mamografu způsobily uvedený nárůst onemocnění.

Chemoterapie neléčí rakovinu, ale pomalu tělo zabíjí
Je dokázáno, že chemoterapie podporuje růst rakoviny. Z dlouhodobého hlediska je míra úmrtnosti pacientů užívajících chemoterapii vyšší v porovnání s výhledem na život, pokud by se pacientům nepodávala vůbec.

Jinými slovy, s bez chemoterapie byste se dožili víc než s ní.

Většina pacientů na chemoterapii buď zemře ještě během léčby. Pokud ji náhodou přežijí, do 10 až 15 let dojde k rozvratu jejich organismu.

Chemoterapie totiž:

ničí imunitní systém
zrychluje neuro-kognitivní úpadek
narušuje fungování endokrinního systému
způsobuje orgánovou a metabolickou toxicitu.
Pacienti užívající chemoterapii v podstatě žijí v permanentním stavu nemoci až do své smrti.

Rakovinový průmysl zlehčuje a zesměšňuje efektivní přírodní terapie a zároveň propaguje svá patentovaná, drahá a toxická léčiva, jejichž rizika daleko převyšují jakékoli přínosy.

To je v podstatě to, co dokážou nejlépe. Samozřejmě, jejich motivací jsou vždy peníze a Dr. Fata je jen důsledkem systému.

Není však sám. Kromě něj existují další tisíce legálních lékařů a onkologů, kteří jsou vinni za ty samé zločiny. Většina z nich však nevystrkuje příliš rohlíky a tak se na ně nikdy nepřijde.

Závěr
Zatímco se zde hraje šaráda a veřejnosti se i prostřednictvím médií či onkologických charit předstírá představa, že jedy léčí rakovinu, lidé nadále zbytečně umírají a onkologové na nich vydělávají peníze.

Jednou za čas se nám podaří odhalit pár nepoctivých lékařů, jako je Dr. Feta, který se sám přivedl do záhuby kvůli své lakomosti, když nevěděl, kdy má dost.

Jeho sice nyní odsoudíme za to, že předepisoval jedy zdravým lidem. Avšak současně akceptujeme to, když se jedy předepisují opravdu nemocným lidem. No a nad tímto paradoxem se mi doslova zastavuje mysl.

 

Zdroj: More Doctors Confessing To Intentionally Diagnosing Healthy People With Cancer To Make Money

https://www.badatel.net/lekar-onkolog-prichyteny-ako-podaval-zdravym-ludom-chemoterapiu/

 

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist