Oblíbené články

image

TOP produkty alternativní medicíny

Vybrali jsme pro Vás TOP produkty, které se nejvíce osvědčily nám i zákazníkům...

image

Nový seznam nemocí

Připravili jsme pro Vás přehledný seznam všech běžných nemocí. Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

FREKVENČNÍ METODA

Princip působení frekvenční metody

Je důležité znát nebo v případě, že neznáme původce zdravotních potíží, najít přesnou frekvenci, na které je mikroorganismus "naladěn", a tuto frekvenci potom použít k jeho likvidaci. Ve chvíli, kdy dojde působením některého z přístrojů frekvenční metody k rezonanci cizorodého mikroorganismu v těle nemocného a frekvence, kterou generuje přístroj, po určitém čase následně dojde k úplnému zničení mikroorganismu nebo parazita.

Nejdříve zjednodušeně, jak to vypadá v praxi.

V současné době už má frekvenční metoda k dispozici přístroje, které generují elektromagnetické vlny přímo do prostoru a nevyžadují aktivní účast pacienta. Nejznámějším přístrojem, který se používá pro uzdravování touto metodou, je zapper a plazmový generátor.
Po zjištění zdravotních potíží pacienta nebo konkrétního viru, bakterie či parazita, se na přístroji spustí konkrétní program a pacient pouze pohodlně sedí v místnosti v blízkosti pazmového generátoru a program na něj působí. Délka sezení je závislá na konkrétním zdravotním problému, který chceme řešit.

Pokud se používají pouze ruční elektrody, člověk si vezme do každé ruky jednu elektrodu, nastaví se příslušný program (frekvence) a po jeho spuštění přes ruce začínají proudit jemné elektrické impulsy. Vždy se začíná na 30% maximálního výkonu a postupně se přidává. Frekvence do 1000 hertz (impulzů/sekundu) mírně brní. Frekvence na 1000 Hz nejsou cítit. Většina programů trvá 20 minut. Tímto způsobem lze během několika desítek minut způsobit, že příslušné viry, mikroorganismy, případně parazité zahynou, nebo je výrazně omezena jejich životaschopnost, u některých větších parazitů schopnost rozmnožování. To, co někdy pomocí antibiotik trvá několik dnů či týdnů, zvládne frekvenční metoda v řadě případů během několika minut. Např. borelióza, kterou má (většinou v latentní formě) více jak 40% obyvatel, lze zlikvidovat během 80ti minut. Léčba boreliózy antibiotiky často trvá několik týdnů a přestože potlačí většinu příznaků, borrelie z těla nikdy zcela neodstraní. Přístroje využívané pro frekvenční metodu produkují speciální impulzy, které hubí cizorodé organismy v našem těle, aniž by to mělo vliv na lidské buňky, a navíc ještě posiluje přirozenou imunitu, zatímco výčet vedlejších účinků léků si může každý přečíst na příbalovém letáku.

Lidé jsou často velmi překvapeni, když se jim uleví téměř okamžitě, a to i přesto, že je potíže zužovaly několik let. Angína se dá zastavit během 40ti minut, a to i přesto, že má nemocný již druhým dnem horečky.

Bradavice zčernají a sami se vyloupou během několika dnů bez jakéhokoliv omezení oproti vypalování tekutým dusíkem, kdy je problém na nohu došlápnout i několik dní a navíc se po zákroku tekutým dusíkem bradavice často znovu objeví. Pomocí Zapperu někdy stačí pouze jedna 30 minutová aplikace.

Návaly pocení, migrény, gastritídy, ..... a spousta dalších obtíží se dá ošetřit pomocí frekvenční metody.


Jak funguje Zapper

Zapper je generátor kmitů obdélníkového tvaru, které při dostatečně velkém napětí (min.5V) ničí patogenní mikroorganismy (bakterie, parazity, viry, plísně...) v lidském těle.

Princip: Zapper pracuje na principu tzv. zpětné vazby. Tento jev je založen na tom, že každý živý organismus „vyzařuje“ určité, pro svůj druh typické, vlnění (neboli frekvenci – kmity). Základní jednotkou frekvence je 1 Hertz /Hz/ - jeden kmit za sekundu. Toto vlnění je pro každý mikroorganismus specifické a téměř neměnné. Roal Raymond Rife zjistil, že pokud se toto vlnění (frekvence) namíří proti mikroorganismu, který jej produkuje, ten po chvíli zahyne. Tyto cíleně zaměřené kmity (frekvence) rozkmitají obal (membránu) mikroorganismu (membrány lidských buněk jsou stotisíckrát odolnější vůči el. napětí než membrány patogenních mikroorganismů…) a ta nevydrží zvyšující se kmitání a po chvíli praskne, čímž dojde k usmrcení mikroorganismu a tudíž k jeho deaktivaci.

Pro tuto funkci je však nutné mít k dispozici kvalitní generátor, který po zatížení nemění průběh frekvence ani tvar obdélníkových impulsů a nedochází k poklesu výstupního napětí. Je mnoho výrobků s názvem ZAPPER, ale ne všechny pracují tak, jak je popsáno výše.

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist