Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Posmrtný život

Posmrtný život

Jde o skutečnost, kterou nejsme schopni pojmout naším logickým uvažováním v dnešní moderní společnosti, nebo se jedná o blud a výmysly nestabilně uvažujících jedinců?

Rozhodnutí na kterou stranu se přikloníme je nejspíš jen a jen na nás. Pravdou však je, že tyto zážitky nepopisují jen ezoteričtěji naladění lidé, ale velmi často také silně pragmatické osobnosti včetně uznávaných vědců, či lékařů. A pokud se pohybujte někde ve středu těchto dvou názorů, nejspíš budete právě vy to zlaté zrnko těsně před vyklíčením a s největší pravděpodobností budete mít blíž k poznání, že my lidé, nejsme pupek světa, ale jeho plnohodnotná součást, stejně dobrá, jako všechny ostatní. A možná můžete mít blíže i k vnímání souvislostí v životě, že vše je propojeno se vším.

Skutečně smrtí vše končí?

Názor, že život po smrti končí a dál už nic není, může vyvolat v některých z nás emoce jako smutek, či bezmoc, že ať ve svém životě uděláme cokoliv, stejně je to k ničemu.  Pravda, i já mám pocit, že by tak nějak tomu běhu života chyběl nějaký ten hlubší smysl - proč se to tedy vlastně děje. Proto se pojďme pověnovat druhé variantě této záležitosti.

Jak asi tak vypadá život po smrti, si můžeme jen představovat, ačkoliv ze spousty výpovědí lidí, kteří se z tzv. z druhého břehu vrátili, nám mohou nastínit nějaké představy. Co však ze všech výpovědí vyplývá je to, že v té bytostné podstatě života nejsou důležité povrchní prožitky, ale ty hluboké. Takže není ani tak podstatné, jak to "tam" vypadá, ale jak se "tam" cítíme - a to je většinou pocit uvědomění, s nímž se vracíme "zpět". A také, jak se ve výpovědích velmi často a bez výjimek shoduje, že my si volíme, zda chceme pokračovat v prožívání na Zemi, nebo už jsme si prožili vše, co jsme chtěli - máme volbu.

A možná právě proto, že na tento fakt, že máme svobodnou volbu se rozhodnout, co budeme tvořit, často zapomínáme, je potřeba čím dál častěji "přinášet" tato neuvěřitelná svědectví, aby nás vytrhla  z našich běžných životních starostí a připomněla nám pravou podstatu toho, proč tady jsme. Jaký je opravdu význam  ŽIVOTA na Zemi. A o čem vlastně je.

Dovolím si tuto krátkou úvahu zakončit svým osobním pocitem, že život je něco mnohem pompéznějšího, než co si my lidé pod tímto pojmem dokážeme představit. Místo lásky a otevřenosti si často volíme strach a obranu. A tak se stane, že to, čemu nerozumíme, odsoudíme. Protože je to pro nás velké neznámo a příliš prostoru, který nedokážeme mýt "pod kontrolou". A co nemůžeme mít pod kontrolou, to nejsme schopni ovládat a to nás "k smrti" děsí. A protože nejsme schopni tento rozpor z pozice strachu vyřešit, přesvědčujeme sebe i ostatní, že je to nesmysl.

Ostatně, přečtěte si výpověď jednoho lékaře, který tuto možnost zásadně odmítal, dokud mu nepřišla do cesty jeho osobní zkušenost.

Výpověď neurochirurga - jak souvisí mozek a zážitky ze světa na druhém břehu

 

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist