Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

ZAPPING

Princip působení frekvenční terapie pomocí Zapperu

Je důležité najít přesnou frekvenci, na které je mikroorganismus "naladěn" a tuto frekvenci potom použít k jeho likvidaci. Ve chvíli kdy nastane rezonance mikroorganismu a naší frekvence dojde po určitém čase k úplnému zničení mikroorganismu.

Nejdříve zjednodušeně, jak to vypadá v praxi.

Pokud se používají pouze ruční elektrody, tak si člověk vezme do každé ruky jednu elektrodu, nastaví se příslušný program(frekvence) a přes ruce začínají proudit jemné elektrické impulsy. Vždy se začíná na 30% maximálního výkonu a postupně se přidává. Frekvence do 1000 hertz(impulzů/sekundu) mírně brní. Frekvence na 1000 Hz nejsou cítit. Většina programů trvá 20 minut. Tímto způsobem lze během několika desítek minut způsobit, že příslušní paraziti zhynou. To co někdy antibiotika dělají několik dnů či týdnů, se zvládne pomocí Zapperu během několika minut. Např. Borelióza, kterou má více jak 40% obyvatel, se dá zlikvidovat během 80ti minut. Léčba boreliózy antibiotiky často trvá několik týdnů a ještě se mnohdy nezdaří. Přístroj Zapper produkuje speciální impulzy, které hubí parazity, aniž by to mělo vliv na lidské buňky a krom hubení parazitů, ještě zvyšuje imunitu, kdežto výčet vedlejších účinků léků si může každý přečíst na příbalovém letáku.

Lidé tomu někdy nemůžou věřit, když se jim uleví téměř okamžitě a to i přesto, že je potíže zužovaly několik let. Angína se dá zastavit během 40ti minut a to i přesto, že má nemocný již druhým dnem horečky.

Bradavice zčernají a sami se vyloupou během několika dnech bez jakéhokoliv omezení oproti vypalování tekutým dusíkem, kdy je problém na nohu došlápnout i několik dní a navíc se po zákroku tekutým dusíkem bradavice často znovu objeví. Pomocí Zapperu někdy stačí pouze jedna 30 minutová aplikace.

Návaly pocení, migrény, gastritídy, ..... a spousta dalších obtíží se dá ošetřit pomocí frekvenční terapie.

Jak funguje Zapper

Zapper je generátor kmitů obdélníkového tvaru, které při dostatečně velkém napětí (min.5V) ničí patogenní mikroorganismy (bakterie, parazity, viry, plísně...) v lidském těle.

Princip: zapper pracuje na principu tzv. zpětné vazby. Tento jev je založen na tom, že každý živý organismus „vyzařuje“ určité, pro svůj druh typické vlnění (neboli frekvenci – kmity). Základní jednotkou frekvence je 1 Hertz /Hz/ - jeden kmit za sekundu). Toto vlnění je pro každý mikroorganismus specifické a téměř neměnné. Roal Raymond Rife zjistil, že pokud se toto vlnění (frekvence) namíří proti mikroorganismu, který jej produkuje ten po chvíli zahyne. Tyto cíleně zaměřené kmity (frekvence) rozkmitají obal (membránu) mikroorganismu (membrány lidských buněk jsou stotisíckrát odolnější vůči el. napětí než membrány patogenních mikroorganismů…) a ta nevydrží zvyšující se kmitání a po chvíli praskne, čímž dojde k usmrcení mikroorganismu a tudíž k jeho deaktivaci.

Pro tuto funkci je však nutné mít k dispozici kvalitní generátor, který po zatížení nemění průběh frekvence ani tvar obdélníkových impulsů a nedochází k poklesu výstupního napětí. Je mnoho výrobků s názvem ZAPPER ale ne všechny pracují tak, jak je popsáno výše. Naprosto spolehlivý a revoluční výrobek je v tomto ohledu Super Ravo ZAPPER, nejnovější produkt společnosti Z-Technology.

Více o přístrojích ZAPPER

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist