Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
  • ZAPPER CENTRUM

    ZAPPER CENTRUM

    Produkty a služby alternativní medicíny

    Měření a diagnostika

    Široká nabídka přístrojů a doplňků stravy

    Frekvenční a plazmové generátory, měřicí a diagnostické přístroje

    Odborné poradenství a individuální přístup

     

     

    Přečtěte si více
  • Alternativní medicína CZ

    Alternativní medicína CZ

    AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

    Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

     

     

    Přečtěte si více
  • Revoluce v léčení všech nemocí

    Revoluce v léčení všech nemocí

    "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

    Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

    Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

     

     

     

    Přečtěte si více
  • Produkty pro zdraví a pohodu

    Produkty pro zdraví a pohodu

    V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

    Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

     

     

     

    Přečtěte si více
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Nachlazení a rýma - proces onemocnění...

Trápí Vás nachlazení nebo rýma a chcete se rychle a skutečně uzdravit?

 

Adenoviry, vyvolávající symptomy nachlazení, můžete vyhubit zapperem nebo frekvenčním generátorem nastaveným na frekvenci 393 kHz na dobu tří minut. Do pěti minut je po nachlazení. Není to žádný zázrak. Ale nachlazení se většinou objeví po několika hodinách znovu. Příznaky nachlazení mohou okamžitě potlačit i homeopatické přípravky. Ani zde nejde o nic nepochopitelného. V tomto případě se však nachlazení později objeví na jiném místě těla. Řešením je opět použití jiného homeopatického přípravku.


Tasemnice a roztoči

Proces, vedoucí k nachlazení, mi doslova očaroval. Sledovala jsem chování adenovirů ve vlastním těle, kdekoli se objevily. Někdy tu byly, jindy ne. Někdy se za jejich přítomnosti projevily příznaky nachlazení, jindy zase ne. Někdy jsem je snadno vyhubila pomocí zapperu, ale jindy se to nechtělo podařit.

Dnes už je mi jasné, že adenovirus vůbec nepatří k lidským virům. Patří k některým parazitům – například k roztočům nebo různým stádiím tasemnic.
Vajíčka tasemnic poletují vzduchem přichycená na částečkách prachu. Můžete je zachytit, jestliže necháte stát hrnek s trochou vody. Po třech dnech v hrnku s největší pravděpodobností objevíte frekvenci tasemnice, tedy 487 kHz. Stejnou frekvenci asi najdete u houby k mytí nádobí.

Pokud chováte domácí zvíře, můžete si být jisti, že stádia tasemnic jak v houbě, tak i v prachu setřeném ráno z kuchyňského stolu nebo linky, objevíte téměř vždy.

Ohroženi jsou samozřejmě všichni členové rodiny. Všichni dýchají a polykají malá množství prachu s jídlem. Všichni jedí z nádobí mytého kuchyňskou houbou. Jednou za čas se nachladí každý. Avšak budete-li pak pátrat v prachu po adenovirech, nemusí tam být. Hledejte raději roztoče v rozsahu frekvencí, které udávám a s velkou pravděpodobností je také objevíte. Frekvenci adenoviru ale nezachytíte ani ve vzorku s roztoči. Proč? Možná proto, že jejich koncentrace je poměrně nízká.
Abyste je zaslechli, musí se viry napřed pomnožit. Množí se až v našem těle. Nejdříve však musíte vdechnout nebo pozřít infikovaný prach.
Vajíčko tasemnice se následně vyvine v boubel, který se rychle dostane do jater. Někdy zbloudí i do jiných orgánů – třeba do svalů, sleziny či slinivky. Játra tyto boubele patrně odfiltrují z krve sama.
Zjištěné boubele je nezbytné pokud možno ihned vyhubit zapperem. Pokud používáte laboratorní vzorek boubele, můžete boubel přesně lokalizovat v těle. Přesná lokalizace není možná, pokud jen nasloucháte příslušným frekvencím. Když ale využijete oba postupy, můžete odhalit i orgán, v němž se viry množí. Možná to budou jen dýchací orgány, ale je možné i zjištění, že k množení dochází v orgánu, v němž se viry poprvé objevily (například v játrech), a teprve odtud pak pronikají do dýchacího ústrojí.

Roztoče vdechujeme a polykáme stejně, jako vajíčka tasemnic. Jsou v kuchyňských houbách, ve všech potravinách a nepřikrytých nádobách postávajících kdekoliv. Nikdy nepijte ze sklenice, která stála celý den na stole. Po napití byste jistě zjistili přítomnost roztočů. Frekvence by utichla až po několika dnech, kdy bychom mohli roztoče považovat za uhynulé.

Stejně tak mohou v několika dnech utichnout frekvence tasemnic. Ale když jste nemocní, je to jiné. Nemocné svaly parazita přijmou a nechají ho v sobě přežívat spolu s jeho parazity a nahromaděnými škodlivinami. Imunita takto postižených míst evidentně poklesne.

Jakmile se přestanou ozývat roztoči, kteří v těle mezitím uhynou, objeví se adenovirus.

Zpočátku je jich jen málo a budete muset hledat několikrát denně, než je objevíte v bílých krvinkách. Ještě také nemusíte cítit žádné příznaky onemocnění.

Za čas zjistíte, že máte ucpaný nos a pocítíte v hlavě změnu ohlašující nástup rýmy. Je to opravdu rýma? V nesčetných případech vyšlo najevo, že se adenovirus objeví vždy po zahubení tasemnic nebo roztočů. Je tedy zjevné, že virus patří k těmto parazitům, které po jejich zániku opouští stejně, jako krysy opouštějí potápějící se loď. Mořem, do nějž viry po zkáze hostitelských organismů „naskáčou“, je naše tělo. Okamžitě hledají, kde se zachytit a kde jim bude umožněna reprodukce. Tím příznivým místem je dýchací ústrojí. Mohou si však zvolit i jiné orgány.

Rýma se může plně rozvinout jen tehdy, jsou-li v těle plísně.      


Plísně a nachlazení

Adenoviry, které v těle pomalu pronikají do krve a tkání poté, kdy se uvolnily z nějakého stádia tasemnice, vdechnutých roztočů, nebo z E-coli zatoulané do tkání, postupně likviduje imunitní systém. S viry si snadno poradí, ovšem jen za předpokladu, že v těle nejsou plísně, které by ho zahlcovaly.

Vyloučení plísní podstatně zlepšuje zdraví

Plísňové toxiny snižují tělesnou imunitu několika způsoby. Některé bílé krvinky přímo ničí, jiné je ucpávají tak, že se nemohou zhostit svých funkcí, mimo jiné pohlcovat třeba adenoviry. Adenoviry pak mohou nerušeně dorazit k vhodnému orgánu a proniknout do jeho buněk. Mohou se usadit například v plicích, za předpokladu, že je máme kontaminované arzénem nebo formaldehydy, nebo v hrdle, kde se nastřádala rtuť ze zubních plomb nebo v míše, pokud se v ní nastřádá thalium. Napadení můžete, ale také nemusíte pocítit.

Když je zdrojem adenovirů E-coli, vynoří se otázka: Jak to, že nemáme trvale rýmu, když máme E-coli v tlustém střevě pořád? Na to je snadná odpověď: dokud je Escherichia coli v tlustém střevě a správně tam plní svou funkci, adenoviry se neobjevují. Jakmile však bakterie unikne mimo střevo, vrhnou se na ni bílé krvinky, které ji zničí. Tím se z ní uvolní adenovirus, který pak způsobí rýmu. Adenovirus však může proniknout i do vnitřních orgánů, a tam jeho přítomnost nezaregistrujete.

Dýchací ústrojí je místo, kde napadení virem cítíme. Nejčastěji infikovanými místy jsou plíce, průdušky, vedlejší nosní dutiny, nos, Eustachova trubice, a někdy také vnitřní ucho nebo oči.

Rozsah napadení závisí na tom, zda člověk konzumuje plesnivé potraviny, nebo se jim vyhýbá.

Potravinových plísní míváme ve stravě poměrně hodně. Málokdy ale rozpoznáme po chuti, protože výrobci používají spoustu dochucovadel, která chuť plísně potlačí. Opatření k snnížení obsahu plísní v potravinách dosud nejsou dost účinná.

Jako dobrý příklad může posloužit chléb. Ten často bývá zabalen ve fólii, která v něm má zadržet vlhkost, aby si déle zachoval „čerstvost“. Ve vlhku se pak rozrostou všudypřítomné spory plísní a všemožné prostředky, které jim v tom mají bránit, jsou neúčinné. Někdy se do chleba dává něco octa, ale neprodyšný obal jeho působení potlačí.

Jiným účinným prostředkem proti plísním je citrónová šťáva. V pečivu, do nějž se přidává, se plísně šíří minimálně. Problém plísní budeme muset vyřešit c nejrychleji, protože chlléb je pro nás velmi významná potravina. Nejčastějším zdrojem plísňových spor je už sama mouka, anebo spory ze vzduchu, které přilnou na čerstvé pečivo. Prodávaná mouka obsahuje spory poměrně zřídka, chyba tedy většinou bývá v pekárně. Ve velkopekárnách ale asi není možné péct chléb 24 hodin denně, aniž by se někde na lince nenahromadily kousky těsta ve štěrbinách. Chléb z malých pekáren plísně většinou neobsahuje.

Chléb kupujte jen čerstvý a nebalený

Při pocitu, že na vás „leze rýma“ zapátrejte v paměti, jestli jste před několika hodinami nemohli sníst něco, co mohlo být plesnivé. Například müsli s obilovinami, syrové ovesné vločky zalité mlékem, chléb, suchary, koláč, rýži, ovoce, kupovaný ovocný džus nebo mošt, ořechy, sirup, těstoviny či med. Odpovědí bude většinou ano, protože jde o potraviny tvořící podstatnou část naší stravy.

Rýmu nemůžete „chytit“ přímo od kýchajícího člověka, a stejné je to i s E-coli, vajíčky tasemnic a roztoči. Hlavní příčinou je vždy potravinová plíseň. Její pozření nám sníží imunitu a umožní adenoviru proniknout do nejoslabenějších tkání. Pokud napadne dýchací ústrojí, objeví se klasické příznaky. Stejné příznaky však mohou vyvolat i bakterie.

Řešení

Nezapomeňte, že zapper nijak nenapadá a nepoškozuje tělesné buňky. Proto jeho použití nemůže zasáhnout a ovlivnit nic, co se v nich ukrývá. K reprodukci virů dochází uvnitř hostitelské buňky. Je tedy možné vyhubit jen ty viry, které se nacházejí mimo buňky, a ty, které jsou přichycené k jejich vstupům. Ostatní viry zničí samy buňky a bílé krvinky, a to maximálně do pěti až šesti hodin. Buňky toho dosáhnou sekrecí hlenu, zánětem a dalšími prostředky. Použití zapperu v tomto případě není to nejlepší řešení.
Účinné není ani cílené použití frekvenčního generátoru na frekvenci 393 kHz, protože byste museli současně vyhubit i všechny roztoče a stádia tasemnic, z nichž se viry šíří.

Nejlepší postup, jak se zbavit rýmy a nachlazení:

  1. Jezte 24 hodin jen sterilní stravu. Řiďte se dietou proti potravinovým plísním. Nejezte žádný z problematických produktů.
  2. Užijte 10 gramů vitamínu C, B-komplex 50 a 3500 mg niacinamidu (v tabletách) k podpoře detoxikace mykotoxinů v těle. Pak bude trvat pět až šest hodin, než se bílé krvinky opět pustit do boje s viry.
  3. Spusťte sedmiminutovou aplikaci zapperu. Tím zničíte všechny volně se ppohybující viry, stádia tasemnic a roztoče. Pak dvacet minut počkejte, až zahubené velké parazzity opustí jejich viry a bakterie. Pak opět na sedm minut aplikujte zapper, abyste je vyhubili. Po dalších dvaceti minutách se objeví viry ze zničených bakterií, které vyhubíte třetí sedmiminutovou aplikací zapperu.
  4. Počkejte, až splaskne nateklá tkáň a přestane se tvořit hlen.
  5. Pokud rýmu vyvolaly E-coli, začněte okamžitě se střevní kůrou. Přitom nemůžete vyhubit všechny střevní bakterie. Zapper však zahubí unikající bakterie a jejich další útoky zastaví střevní kůra.
  6. Aplikujte zapper, dokud invaze bakterií nebude zastavena.

Rýmy se úplně zbavíte během pěti až šesti hodin.

Ještě jednou zdůrazňuji, že nejdůležitější je nekonzumovat žádné další potraviny obsahující plísně. Když sníte pytlík burských oříšků, můžete očekávat, že se rýma vrátí. Po sýru se k tomu může přidat ještě i horečka způsobená salmonelami. Nejlepší ochranou proti rýmě je váš imunitní systém. Neblokujte ho konzumací plísní.

 

Zdroj: kniha Revoluce v léčení všech nemocí, Hulda Regehr Clark, Ph.D., N.D.

Nové a aktualizované články

  • 1
TOPlist