Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Access Bars

   Access Bars?       

   Sada nástrojů, aktivujících procesy, které  otevírají více vědomí 
a mnohem více možností pro cokoli, co můžeme v životě vytvořit.
"Více", znamená více, než v tuto chvíli známe a mnohem více, než si v tuto chvíli můžeme představit. A to se může změnit, plynule, zdánlivě nenápadně, přirozeně, jakoby samo, jen takovým tempem, na které jsme každý, jako jedinec a současně jako jedinečná bytost, v daný okamžik, připraveni. Zkrátka s lehkostí. Cca v rámci 3 -6 týdnů , někdo i dříve po aplikaci Access , všimneme si, že je něco jinak, jsme více sami sebou, více v sobě, více ve své podstatě, a cítíme, že je to fajn.


   Jak terapie probíhá?

   V uvolněné poloze na zádech, jemným lehkým dotekem prstů nejdříve připravíme energetické dráhy v těle. Na čele nad kořenem nosu, na chodidlech a na dlaních, necháme rozproudit energii a připravíme tělo na samotnou terapii. Poté aktivujeme 32 bodů umístěných na hlavě, opět lehkým přikládáním prstů, nejedná se o masáž. Zpomalíme frekvenci mozkových vln, dotekem prstů setrváme potřebnou dobu v jednotlivých pozicích. Tímto odemkneme zámek vědomí, tělo se samo rozhodne, které ze svých starých, již nepotřebných, vzorců a nástrojů v tu chvíli odloží a uvolní. Bez našeho chtění, bez našeho ega, bez našich tlaků na to, co by to zrovna mělo být. Vše se děje pouze v moudrosti vědomí a vědění našeho těla, a každá taková “nepotřebnost“ odchází jen jednou, navždy. 

 

    Co se při terapii děje?

   Při této terapii se odvádí - vybíjí, energetický náboj, který obsahuje každá naše myšlenka. Myšlenky máme různé, spolu s různými pocity dohromady vytváří elektromagnetické impulsy, které vysíláme, i přijímáme, „do“ a současně „z“ našeho okolí. Tyto impulsy našich myšlenek, jsou určitou a konkretní energií, frekvencí, informací, a brání našemu otevření se pro příjem nových informací, takových, které v aktuální situaci můžeme nejlépe zpracovat pro náš rozvoj, v jakékoli sféře - zdraví, mezilidské vztahy, tvořivost, práce...uvolněním náboje, uvolníme prostor pro příjem aktuálních informací.

   Acces Bars se velmi dobře doplňuje i s terapiíí tělesných procesů (TP) , kdy ve stejném principu vkládá terapeut ruce na části těla a nechává proudit energii . Taktéž energetický facelift, jemným lehkým pečujícím dotekem v obličeji či jinde po těle necháme volně proudit energii potřebnou k uvolnění toho co držíme a nedokážeme pustit pro změnu naší situace. Terapeut může po domluvě s Vámi vše nechat na potřebách těla a osobní péči přizpůsobit jen časovému rozpětí, nebo lze aplikovat pouze jednotlivé metody. Vše tak, jak si můžete přát, nechte v osobní péči jemných laskavých doteků terapeuta uvolnit vše co vás připravuje o radost života tím, že to někde v sobě držíme příliš dlouho. Metody Access jsou očistou vědomí, stejně důležitou jako je například péče a očista našich fyzických těl a domovů.

 

   Podmíněnost Života

   Přínosy, i náklady na život samotný, a především jeho kvalitu, můžeme ideálně pociťovat, ale často vše pouze posuzujeme, našimi vnějšími smysly. Měříme, vyhodnocujeme, kalkulujeme, obchodujeme, a s čím vlastně? Tok nepřetržitých současných vlivů, zásobující naše smysly, aktivuje naše zkušenosti z minulosti. Jinak řečeno, aktivuje se dědičností přenesená a též později vytvořená podmíněnost v myšlenkách, pocitech a v emocích, a tím následně i v chování. Toto vše máme uloženo v buněčné paměti. Tato podmíněnost nám brání využít  všech možností,  které v tomto životě máme.

Vzpomíná si snad někdo na to, kdy se učil poprvé chodit? Tehdy jsme k tomu měli silnou motivaci (chtěli jsme? museli jsme? a proč vlastně ? )...zvládli jsme to...dnes už na každý svůj krok nemyslíme s takovým soustředěním a zápalem, avšak ne všechny automatické ustálené procesy jsou nám svým charakterem stále přínosem. Máme jich každý  za (nejen) svůj život mnoho, a jen ze setrvačnosti je používáme, mnohdy si myslíme, že jsou nám vlastní. Přesvědčení, zvyky, úvahy, závěry, podmínky, závislosti, posuzování, hodnocení a jiné další nelaskavosti.

Access odstraňují uvězněnost v těchto konečných formách a pokud něco nepotřebného odložíme, přirozeně se otevře prostor pro něco nového. Pojďme přijmout naše  možnosti, pojďme přijmout vše co přichází a přetvořit to. Vaše tělo a vědomí si zdravě a svým přirozeným způsobem dovolí přijmout myšlenku, že vše co jsme se kdy rozhodli přijmout či odmítnout, je jen jedním z mnoha možných i zajímavých úhlů pohledu na každou věc, člověka  či situaci.

Pojďme zbořit nepotřebné a přetvořit to pro úžasný život v tomto světě nás všech. Není důležité umět si nyní vše představit, pojďme být tím nejlepším, čím můžeme pro sebe samé být... a tím již zcela přirozeně - již NEJEN pro sebe. V této terapii se staneme se otázkou k řešení, čistící prohlášení používané terapeutem vyvolá energii a doprovází uvolnění energetického náboje spojený s tématem. Můžeme mluvit, či mlčet, pokud opravdu nemáte z jakéhokoli důvodu chuť nebo možnost verbálně komunikovat, tak jen pohodlně  ležte, nebo spěte, a dovolte si přijímat nové možnosti změny, nikdo a nic vás rušit nebude, vaše vědomí a tělo se o to postarají moudře a přirozeně, spolu mu to umožníme.

Tato metoda je vhodná i pro děti, neboť ty ještě nemají tolik svázané vědomí myšlenkami na to, co všechno „opravdu“ není možné :o), vlastně u nich probíhá vše i lépe a rychleji.

 

Kontakt na terapeuta:

Jaroslava Voltrová

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist