Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Překyselení organismu

Překyselení organismu

Proč je vlastně důležité tělo odkyselovat? Asi na tom něco bude, když o tom tolik slýcháme.

A vyřeší odkyselení všechny naše zdravotní neduhy, nebo je to jen reklamní trik firem, které se snaží prodat své produkty.

Záleží samozřejmě na tom, jak se díváme na svůj život a jaké máme životní priority. Pokud jsem milovníkem piva a prioritou jsou pro mě pivní seance nejméně třikrát do týdne v místí hospodě, asi budu mít jiné priority, než člověk, který "na sobě maká", chce se vyvíjet a prosperovat, učit se.

Pokud jste se již zařadili do své kategorie, můžeme pokračovat.

Proč jsme zvolili zrovna alkohol jako obrázek nezdravého života, není úplně náhoda. Mimo jiné látky, které běžně konzumujeme, je alkohol jednou z těch, které tělo zásadně překyselují (vyjma těch ostatních důsledků).

Tou nejdůležitější otázkou je, co se vlastně v těle děje, když je překyselené? No představme si to asi tak, že se snažíme přecedit přes jemné sítko měsíc starý olej, na němž jsme smažili něco extra zdravého. Olej je vazký a sítkem nechce moc protékat a vypadá tak trochu "líně".

Přesně toto se děje v našem těle. V podstatě by se dalo říct, že se nám zpomalují všechny funkce metabolismu.  Všechny, včetně vylučování toxických látek - pak si lze snadno představit, že když to vydržíme dostatečně dlouho neřešit, přiotrávíme sami sebe zevnitř.  A včetně zhoršení vstřebávání živin. Takže pokud jste sportovec a denně se snažíte naplnit svůj příjem bílkovin a sacharidů a zároveň jste překyselení, v podstatě jen zvyšujete v těle množství nestravitelných a tedy toxických látek - byť by to původně byl super kvalitní steak.

Pár tipů, jak si v praxi poradit s odkyselením najdete např. v článku Odkyselení a voda.

 

Autor: Michaela Matějčková

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist