Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • ZAPPER CENTRUM

  ZAPPER CENTRUM

  Produkty a služby alternativní medicíny

  Měření a diagnostika

  Široká nabídka přístrojů a doplňků stravy

  Frekvenční a plazmové generátory, měřicí a diagnostické přístroje

  Odborné poradenství a individuální přístup

   

   

  Přečtěte si více
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Frekvenční metoda

Obsah:

JAK FUNGUJE FREKVENČNÍ METODA
HISTORIE FREKVENČNÍ METODY
POUŽITÍ FREKVENČNÍ METODY
JAK PROBÍHÁ METODA?
DÉLKA METODY
PŘÍSTROJE:
-         Měřicí
-         Frekvenční generátory pro likvidaci patogenů
NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY
LÉKAŘSKÉ STANOVISKO
MŮŽE BÝT FREKVENČNÍ METODA PRO ČLOVĚKA NĚJAK ŠKODLIVÁ?
MŮŽE FREKVENČNÍ GENERÁTOR ZABÍT I „HODNÉ“ BAKTERIE?
ZKUŠENOSTI
LITERATURA
KONTAKT NA PRODEJ A TERAPEUTY - POBOČKY

 

Jak funguje frekvenční metoda

Frekvenční metoda je ověřená, celosvětově používaná metoda, která dokáže likvidovat patogeny v lidském těle - mikrobiální a parazitární zátěže organismu a výrazně stimulovat funkci imunitního systému.

Frekvenční metoda je založená na principu selektivního ničení mikroorganismů přesnými frekvencemi. Všechny patogeny vysílají své specifické frekvence (tzn. každá molekula osciluje svojí vlastní elektromagnetickou frekvencí). Pokud na patogeny působíme frekvencí totožnou s jejich vlastní, rezonují, dojde k rozkmitání jejich buněčné membrány a následnému rozpadu - deaktivaci. Naše tělo pak jejich zbytky vyloučí běžnými procesy. Odolným patogenům, jako jsou viry a vícebuněční parazité, frekvence naruší buněčný obal a tak jsou jednodušeji rozeznatelné pro imunitní systém, který je zlikviduje.

Frekvenční vlnění patogenů je v rozmezí 1Hz – 800.000Hz. Zdravé lidské buňky rezonují v řádech GHz, takže působením nízkých frekvencí na lidský organismus nemohou být zdravé lidské buňky nikterak ovlivněny.

Tímto způsobem lze zničit všechny patogenní organismy (viry, bakterie, plísně i parazity) dle jejich známé frekvence pro různá vývojová stádia a tím se zbavit příčiny mnohých nemocí. Nedochází pouze k odstraňování příznaků nemocí, ale i k likvidaci jejich příčiny. Je to obvykle proces postupný, závislý na míře zátěže organismu, jeho stáří a konkrétních souvislostech. Bohužel nemůžeme očekávat, že vleklé problémy vyřeší jedna návštěva. To je naopak možné u akutních problémů.

Jestliže frekvenční metodou odstraníme z našeho těla všechny nežádoucí organizmy, jako jsou plísně, viry, bakterie a červy, pak si už tělo dokáže pomoci samo. Naším úkolem je pomoci mu očistit se, aby náš nejlepší lékař – imunitní systém mohl opět přehledně vykonávat svoji funkci. V tom mu brání naše léta střádané nánosy chemikálií, těžkých kovů a nečistot, které jsme prostřednictvím úžasných výdobytků lidstva do sebe nasály jako houby po dešti.

Náš samotný imunitní systém tedy volá o pomoc pod tíhou palby nesčetných antibiotik a ztrácí svoji schopnost léčit. A pak třeba taková Mycoplasma, která je už rezistentní na antibiotika, nedokáže být nikdy rezistentní na svoji vlastní frekvenci. Potřebujeme jen přesně změřit a poslat zpět. K tomuto účelu nám slouží přístroje frekvenční metody.

Frekvenční metoda se s úspěchem používá jak pro akutní stavy (bolest zubů, angína, chřipka, plané neštovice, mononukleóza, atd.), tak i pro chronické zátěže (přítomnost borélií, EBV, Herpesových virů, chlamydií, parazitů,  atd.) a lze jí výrazně podpořit i léčbu závažných onemocnění jako je rakovina nebo AIDS.

Výhodou frekvenční metoda je její vysoká efektivnost, rychlá úleva, bezbolestná aplikace a poměrně malá časová náročnost ve srovnání s jinými metodami. Tato metody nemá při správné aplikaci žádné negativní účinky na organismus a současně také stimuluje imunitní systém. Aby byla aplikace úspěšná, je nutná širší znalost výskytu a vývojových stádií jednotlivých patogenů, jejich vzájemná provázanost a spolupráce klienta při souběžně probíhající detoxikaci jeho organismu. Usmrcením parazitů totiž dochází k jejich vyplavení do krevního systému a úlohu přebírá imunitní a vylučovací systém, který musí vzniklý odpad vyloučit z organismu.

Na celém světě používá tuto pomůcku statisíce lidí s velmi přesvědčivými výsledky a bez jakýchkoliv zdravotních komplikací, způsobených použitím přístroje.

 

Historie frekvenční metody

Objevitelem metody selektivního ničení mikroorganismů přesnými frekvencemi byl Dr. Royal Raymond Rife (1888 – 1971). Rife byl špičkový vědec, vynálezce a mikrobiolog v jedné osobě. Dle jeho poznatků a praxe se již uzdravily tisíce lidí z jejich nemocí. Příběh o tomto skvělém vědci a jeho objevech popisuje video, které najdete na internetu, nebo se dočtete v knize Paraziti v nás, kterou výše popisuji.

Následně frekvenční metodu zdokonalila Hulda Regehr Clarková, která přinesla do moderní doby mnoho nových informací pro léčbu pomocí frekvenčních generátorů. Její hlavní přínos spočívá ale v tom, že se nebála perzekucí a falešných osobních obvinění a praktické výsledky svých výzkumů zveřejnila v několika svých knihách, které vydala po sobě ve velmi krátké době. Tyto informace se tak dostaly k široké veřejnosti, a tak následovaly pokusy a výzkumy dalších vědců a lékařů, kteří výsledky Clarkové potvrdili a stále potvrzují. Za toto prolomení nevědomosti u široké veřejnosti patří paní Clarkové velký dík.

Před několika lety zveřejnila svoje výsledky výzkumů v ničení patogenních organismů v lidském těle pomocí svého vynálezu, kterým je přístroj zapper.  Je to v podstatě frekvenční generátor obdélníkových impulsů, který ničí široké spektrum mikroorganismů, které v sobě člověk nemá mít.
Clarková se svým týmem ve výzkumu pokračovala až do své smrti a stále zveřejňovala svoje výsledky i přes lživá obvinění a snahy o umlčení.

Po dlouholetém výzkumu paní Clarková zjistila, že parazity, kteří se dostanou do lidského těla většinou s potravou, je možné zničit během několika minut. Nejde o nic „tajemného,“ ani nepochopitelného. Jde o jednoduchou fyzickou likvidaci parazitů, bakterií a virů vysokofrekvenčními impulsy. Pokud budete zapper používat dle pokynů, omezíte běžné infekční nemoci na minimum a chronické nemoci i s jejich příznaky postupně vymizí. Budete zase vnímat své zdraví jako věc přirozenou, která je součástí plnohodnotného života.

Dle Huldy Clarkové existují pouze dvě příčiny vzniku jakékoliv nemoci:

 1. Přítomnost znečišťujících chemických látek a těžkých kovů v těle
 2. Přítomnost plísní, bakterií, virů a parazitů se všemi jejich vývojovými stádii v těle

   

 Použití frekvenční metody

Použití frekvenční terapie

Ve zkratce lze říci, že frekvenční metoda je prospěšná v podstatě u všech zdravotních potíží.
Většinu zdravotních potíží nám způsobují viry, bakterie, plísně a paraziti (jejichž toxické metabolity navíc zamořují naše tělo). Tyto patogeny lze s pomocí frekvenční metody úspěšně zahubit, nebo v případě větších parazitů alespoň omezit jejich funkci, případně schopnost reprodukce.

I u „zdravých“ lidí lze frekvenční metodu použít pro očistu a posílení organismu – např. lymfatického systému, imunity, jater a obecně posílení činnosti orgánů a nastartování přirozené detoxikace organismu.

Pokud chcete řešit jakýkoliv svůj zdravotní problém, obraťte se např. na specialisty ze společnosti ZAPPER CENTRUM ČR, kteří Vám pomohou najít vhodnou cestu k opravdovému uzdravení.
Jedná se zpravidla o kombinaci využití frekvenční metody a vhodných přírodních doplňků pro úspěšné vyřešení daného zdravotního problému.

Nejdůležitější pro úspěšné využití frekvenční metody je znát přesnou diagnózu (což v praxi často nemusí znamenat informace, které si přinesete od svého lékaře).

Pro detekci vašeho zdravotního problému, případně i výživových látek, které vašemu organismu chybějí, lze využít např. přístroj F-SCAN nebo OBERON.
Jedná se o přístroje, které jsou založené v podstatě právě na principu frekvenční metody.

Aby Vám frekvenční metoda ale přinesla opravdový prospěch a trvalé zdraví, nestačí si pouze sednout k plazmovému generátoru nebo zapperu a očekávat, že tím všechny vaše potíže zmizí...

Úspěšné uzdravení spočívá především na stavu vnitřního prostředí Vašeho těla, ale také na způsobu myšlení. Ne nadarmo se říká, že naše mysl je hlavním spouštěčem všech nemocí…

Nejčastější příčinou zdravotních potíží bývá nedostatek minerálů a vitamínů, překyselení organismu, kterým v současné době trpí díky životnímu stylu až 96% populace, a v neposlední řadě také zanesení těla jedy a nedostatek pohybu.


„To co někdy antibiotika dělají několik dnů či týdnů, je možné zvládnout pomocí frekvenční metody během několika minut. Např. borelióza, kterou má více jak 40% obyvatel, se dá zlikvidovat během 80ti minut. Léčba boreliózy antibiotiky často trvá několik týdnů, a přesto se mnohdy nezdaří...  

     „Angína se s pomocí frekvenční metody dá zastavit během 40ti minut, a to i přesto, že má nemocný již druhým dnem horečky. Nebo například bradavice  - ty zčernají a samy se vyloupou během několika dní bez jakéhokoliv omezení oproti vypalování tekutým dusíkem, kdy je problém na nohu došlápnout i několik dní a navíc se po zákroku tekutým dusíkem bradavice často znovu objeví. Pomocí Zapperu někdy stačí pouze jedna 30 minutová aplikace."


Návaly pocení, migrény, gastritidy a spousta dalších obtíží se dá ošetřit pomocí frekvenční metody.

Výňatek ze seznamu léčivých programů zapperu nastavených z výroby:

Acidóza

Hepatitida

Ledviny

Plíseň nohou

Adenom krční

Herpes

Lupenka

Plíce

Akné

HIV

Lymfatický systém….

Polypy

Alergie všeobecně

Chlamydie

Motolice

Prostata

Alkoholismus

Chřipka

Menopauza

Roupi

Angína

Imunit.stabilizace……

Migréna

Roztroušená skleróza

Artritida

Infekce dých. cest

Mykózy

Rýma

Astma

Infekce generel.

Nadledvinky

Salmonely

Bílé krvinky

Játra

Nadýmání

Slinivka

Bolest krku, zubu, zad….

Kocovina

Nachlazení

Spalničky

Borelióza

Kandidóza

Neplodnost

Třes rukou

Bradavice

Kašel

Nespavost

Vlasy

Děložní polypy

Kolena bolesti

Otylost

Vředy

Detoxikace

Krevní oběh, tlak

Otoky

Záněty dásní, moč. měch. žlučníku

Hemeroidy

Křeče

Paradentóza

Zhoubné nádory

Příklady využití frekvenční terapie v praxi (zdroj: http://www.imzadi.cz )


Velmi efektivní je používání frekvenční metody na bolestivé, zánětlivé či artrotické klouby - kolenní, kyčelní, ramenní.

Již zánět sám je příznakem bující vegetace bakterií, které je nutné zlikvidovat.

Chronické bolesti zad (40% chronický bolestí zad je způsobeno bakterií Proprione acne jako následek výhřezu disku)

Závratě, bolesti kloubů, záněty kloubů

Záněty středouší, patogeny ve vnitřím uchu (může vést k tinitu, závratím, motáním hlavy),

Žaludek, dvanácterník  (např. Helicobacter pylori) – pokud je dvanáctník a žaludek v „nepohodě“, vysílá nevhodné signály do paravertebrálních svalů, odtud bolesti  zad v bedrech, častěji však bolesti v šíjové oblasti.

Únava, vyčerpání způsobené zátěží na játrech – nedoléčená mononukleóza, neprojevená hepatitida

Borrelióza – borelie jsou klasickou léčbou antibiotiky velmi obtížně zvladatelné, napadají oslabenou nervovou tkáň, způsobují sníženou citlivost nebo naopak brnění do nohou či rukou.

Bolesti kostí, kloubů, páteře či svalů – (podezřele často se zde nachází echinokok – druh tasemnice, či některý parazit v kloubních váčcích). Někdy jsou bolesti doprovázeny třesem a tiky.

Likvidace plísní na nohou či rukou. Nicméně jakmile se plíseň projeví na povrchu těla, již je obvykle napadena střevní stěna.

Bolesti břicha, průjmy, plynatost, nebo naopak zápca , Crohnova choroba (tam jsou vždy nacházeni hlavně ploší parazité), ulcerózní kolitida

Většina autoimunitních onemocnění – u těchto onemocnění se VŽDY nachází značné množství parazitů. Paraziti navozují autoimunitní procesy ve tkáni, ve které se vyskytují.

Záněty močových cest

Angíny, astmata (zde se až podezřele často nacházejí larvy parazitů v dýchacích cestách, např. toxocara – škrkavka) (pozn. pro majitele domácích mazlíčků – kočiček a pejsků. 90% majitelů domácích mazlíčků pochytilo od svých miláčků škrkavku psí nebo škrkavku kočičí – lehce přenositelnou na člověka.

Ekzémy  (v první řadě se musí odstranit škrkavky a háďátka)

Poruchy vidění (rozmazané vidění, tečky, čmouhy, zamlžené vidění), závratě, deprese (opět některý z parazitů – často tasemnice)

Hypo-hyperfunkce štítné žlázy (možná zátěž těžkými kovy nebo radiací? Často se objeví po RTG, CT s kontrastní látkou nebo životem v blízkosti chemické továrny)

Migrény

Chronický problém s kandidou albicans

Houbové a plísňové infekce

Opuchlá oční víčka

Svědění kůže, kožní potíže

Chronické potíže s dutinami a s ušima

Zhnisané mandle - chronické potíže

Infekce močových cest

Svědění v nose nebo v uchu

Svědění konečníku zvláště v noci

Plynatost, říhání, průjem

Zácpa

Syndrom dráždivého tračníku

Detoxikace organismu

 

Jak probíhá metoda?

V současné době už má frekvenční metoda k dispozici přístroje, které generují elektromagnetické vlny přímo do prostoru a nevyžadují aktivní účast pacienta. Nejznámějším přístrojem, který se používá pro uzdravování touto metodou, je plazmový generátor RPZ 14.
Po zjištění zdravotních potíží pacienta nebo konkrétního viru, bakterie či parazita, se na přístroji spustí konkrétní program a pacient pouze pohodlně sedí v místnosti v blízkosti plazmového generátoru a program na něj působí. Délka sezení je závislá na konkrétním zdravotním problému, který chceme řešit.

Pokud se používají pouze ruční elektrody, člověk si vezme do každé ruky jednu elektrodu, nastaví se příslušný program (frekvence) a po jeho spuštění přes ruce začínají proudit jemné elektrické impulsy. Vždy se začíná na 30% maximálního výkonu a postupně se přidává. Frekvence do 1000 hertz (impulzů/sekundu) mírně brní. Frekvence na 1000 Hz nejsou cítit. Většina programů trvá 20 minut. Tímto způsobem lze během několika desítek minut způsobit, že příslušné viry, mikroorganismy, případně parazité zahynou, nebo je výrazně omezena jejich životaschopnost, u některých větších parazitů schopnost rozmnožování. To, co někdy pomocí antibiotik trvá několik dnů či týdnů, zvládne frekvenční metoda v řadě případů během několika minut.

Lidé jsou často velmi překvapeni, když se jim uleví téměř okamžitě, a to i přesto, že je potíže zužovaly několik let. Angína se dá zastavit během 40ti minut, a to i přesto, že má nemocný již druhým dnem horečky.

Bradavice zčernají a sami se vyloupou během několika dnů bez jakéhokoliv omezení oproti vypalování tekutým dusíkem, kdy je problém na nohu došlápnout i několik dní a navíc se po zákroku tekutým dusíkem bradavice často znovu objeví. Pomocí Zapperu někdy stačí pouze jedna 30 minutová aplikace.

 

Délka sezení

Délka sezení je obecně závislá na typu zdravotních potíží, množství patogenů v těle a rychlosti pacientova ozdravného procesu.

U některých potíží často dochází k téměř okamžitému odeznění příznaků (často např. u angíny, nachlazení, některých virových infekcí apod.), ale v řadě případů je třeba absolvovat frekvenční metodu dlouhodobě, obzvláště u chronických onemocnění.

Uzdravování některých vážnějších zdravotních potíží může trvat i několik měsíců, a to ještě v součinnosti s dodržováním dalších zásad péče o vnitřní prostředí těla pacienta (strava, doplňky výživy, pohyb).

Jednotlivá sezení na frekvenční terapii mohou trvat od 5 minut do cca dvou hodin, opět v závislosti na typu zdravotních potíží a programové skladbě sezení.

Frekvenční metodu je zpravidla třeba absolvovat několikrát po sobě, nejlépe s pravidelným kratším odstupem (delší pauzy v terapii snižují její účinnost).

 

Přístroje

1) Měřící:

OBERON

F-SCAN

2) Frekvenční generátory na likvidaci patogenů:

SUPER RAVO ZAPPER

RaMaLoop

PLAZMOVÝ GENERÁTOR RPZ 14

QUANTUM HARMONY

Rozdíl mezi Zapperem a Plazmovým generátorem

 

Super Ravo Zapper

Super Ravo Zapper je frekvenční generátor určený pro rychlou likvidaci virů, plísní, bakterií a parazitů.

Jedná se o nejoblíbenější zapper na českém trhu.

Jak funguje Zapper

Zapper je generátor kmitů obdélníkového tvaru, které při dostatečně velkém napětí (min. 5V) ničí patogenní mikroorganismy (bakterie, parazity, viry, plísně...) v lidském těle.


Princip:

Zapper pracuje na principu tzv. zpětné vazby. Tento jev je založen na tom, že každý živý organismus „vyzařuje“ určité, pro svůj druh typické, vlnění (neboli frekvenci – kmity). Základní jednotkou frekvence je 1 Hertz /Hz/ - jeden kmit za sekundu. Toto vlnění je pro každý mikroorganismus specifické a téměř neměnné. Roal Raymond Rife zjistil, že pokud se toto vlnění (frekvence) namíří proti mikroorganismu, který jej produkuje, ten po chvíli zahyne. Tyto cíleně zaměřené kmity (frekvence) rozkmitají obal (membránu) mikroorganismu (membrány lidských buněk jsou stotisíckrát odolnější vůči el. napětí než membrány patogenních mikroorganismů…) a ta nevydrží zvyšující se kmitání a po chvíli praskne, čímž dojde k usmrcení mikroorganismu a tudíž k jeho deaktivaci.

Pro tuto funkci je však nutné mít k dispozici kvalitní generátor, který po zatížení nemění průběh frekvence ani tvar obdélníkových impulsů a nedochází k poklesu výstupního napětí. Je mnoho výrobků s názvem ZAPPER, ale ne všechny pracují tak, jak je popsáno výše. Naprosto spolehlivý a revoluční výrobek je v tomto ohledu Super Ravo ZAPPER, nejnovější produkt společnosti Z-Technology.

Obsah balení:

Frekvenční generátor Super Ravo Zapper

Základní příslušenství:

(kufřík, válcové elektrody, nabíječka, USB kabel)

Desková elektroda - s kovovými koncovkami

Kniha: CAFL - Celosvětový seznam frekvencí

Kniha: Revoluce v léčení všech nemocí

Kniha: Léčba rakoviny, která fungovala

Doprava, zaškolení a technická podpora je v ceně


Cena: 12 000,- Kč


Přístroj ZAPPER lze koupit ZDE

 

RaMaLoop  

Radio-magnetická smyčka

(z angl. Radio Magnetic Loop)

"BEZKONTAKTNÍ LIKVIDACE MIKROORGANISMŮ"

 

„S láskou k technologiím …“

RaMaLoop je revolučně inovovaný přístroj, který funguje jako přídavné zařízení pro frekvenční generátory typu zapper a F-Scan, které jsou vybaveny pouze kontaktním elektrickým výstupem. Zařízení RaMaLoop tak významně zvyšuje užitnou hodnotu těchto přístrojů rozšířením o možnost bezkontaktní likvidace mikroorganismů (viry, plísně, bakterie) na principu frekvenční metody. RaMaLoop vytváří kolem své rámové cívky ( „antény“) impulsní střídavé magnetického pole v řádu několika metrů.


RaMaLoop vs. Plazmový generátor

Přístroj Ramaloop má stejnou funkci jako plazmový generátor, likvidace mikroorganismů ve svém okolí pomocí frekvencí, ale technologie Ramaloop nemá nic společného s technologií, kterou používá plazmový generátor. Elektronika plazmového generátoru je výrazně nákladnější a pro dostatečný výkon potřebuje plazmový generátor mnohem více elektroniky. Elektromagnetické pole cívky Ramaloop je dokonce několikrát silnější (měřeno v laboratoři) než magnetické pole, které produkuje plazmový generátor a proto bylo zapotřebí nastavit úrovně intenzity, kterých je nyní celkem 5. 

Kmitočtový rozsah přístroje RaMaLoop je od 1 Hz až do 999 kHz. 

Magnetické pole proniká všemi směry a to i tam, kde již impulsní stejnosměrný proud nedosáhne, například v nevodivém prostředí. Díky tomu se otevírá široký prostor pro budoucí využití v mnoha vyspělých odvětvích, v potravinářství, v zemědělství, v případě zdravotnické certifikace také v nízko a ve vysokofrekvenční magnetoterapii či ve veterinární praxi. Má také potenciál stát se zajímavou pomůckou pro studenty s orientací na přírodovědné obory studia.

RaMaLoop

Pro bezkontaktní a pohodlnou likvidaci mikroorganismů

(viry, plísně, bakterie)

Přídavné zařízení k frekvenčním generátorům typu zapper a Fscan

Možnost připojit téměř k jakémukoliv frekvenčnímu generátoru


Volby osvětlení:
Vypnuté, blikání, svícení (několik barev)


Volitelná intenzita výstupu:
5 úrovní


3 Barevné varianty přístroje:

Černá s černými boky (viz foto nahoře)

Stříbrná se stříbrnými boky                   

Stříbrná s modrými boky

Napájení: Adapter, Li-Pol baterie, Mini-USB (5V), v autě (12V)


Kmitočtový rozsah: 1 Hz – 999 kHz

 Optimální dosah tohoto zařízení je 1-5 m


Cena: 26 000,- Kč


Přístroj RAMALOOP lze koupit ZDE

 

Plazmový generátor RPZ 14

Plazmový generátor RPZ 14 využívá možnost bezkontaktního generování frekvencí dle poznatků průkopníka frekvenční metody selektivního ničení mikroorganismů, kterým byl vědec Dr. Royal Raymond Rife.

Prohlášení výrobce :

Plazmový generátor RPZ14 je experimentální přístroj a není zdravotnický prostředek.

Plazmový generátor české konstrukce společnosti Z-technology s.r.o. pracuje naprosto přesně, bez zkreslení výstupních impulsů od 1 Hz až do 900 kHz. Dostali jsme se na první místo ve světě, ostatní výrobci zatím nejsou technicky schopni takovéto generátory sestrojit.

James Bare zaslal firmě Z-technology s.r.o. velkou gratulaci k obrovskému posunu ve vývoji těchto přístrojů a popřál jim mnoho úspěchů v další činnosti.

Konstrukce tohoto generátoru je doslova alchymie, vše musí být naprosto přesné, mnoho součástek je vyráběno pouze pro účely našeho generátoru a vývoj a výroba vysokonapěťových součástí je kompletně dodávána výrobcem z USA . Na výstupu, který zapaluje plazmový výboj, je napětí kolem 5 000 - 8000 Voltů, skokové proudové nárazy dosahují několika stovek Ampérů.

Konstrukce tohoto plazmového generátoru představuje velmi výrazný posun v tomto odvětví. Trubice, které pulsy do okolí cca 15 m vysílají, jsou vyráběny s přesným složením vzácných plynů, které používal Dr. R.R.Rife.

Plazmový generátor RPZ 14 je zatím nejdokonalejší přístroj tohoto druhu, který je v současné době k dispozici.

Již vznikají centra, která jsou plazmovým generátorem vybaveny, a široká veřejnost bude mít tedy k působení těchto přístrojů přístup. Seznam těchto míst je zde.

Věříme, že snaha lidí ze Z-technology bude odměněna spokojeností lidí, kteří poznají, co všechno tento výrobek dokáže.


Technické parametry:

 • Napájecí napětí: 230V AC
 • Příkon cca 300W (při 900kHz)
 • 350 předvoleb
 • Efektivní výkon při 900kHz: 225W
 • Okamžitý výkon impulzu ve vyšším pásmu: cca. 7 kW
 • Rozměry plazmového generátoru: 60 x 30 x 33 cm (délka x hloubka x výška)
 • Rozměry přepravní case: 77 x 40 x 36 cm (délka x hloubka x výška)
 • Váha plazmového generátoru: 25 Kg
 • Váha přepravní case: 10 kg

Frekvenční rozsah:

 • Nižší pásmo:
  • od 1 Hz do 999 Hz.
  • Možnost nastavení frekvence s přesností na tisíciny Hz.
  • Délka impulzu 3 uS (mikrosekundy).
 • Vyšší pásmo:
  • od 1 kHz do 900 kHz.
  • Možnost nastavení frekvence s přesností tisícin kHz.
  • Délka impulzu 200 nS (nanosekund).


Provozní náročnost:

Cena náhradní trubice 12 800 Kč => Cena 1 hodiny 5 Kč.

Spotřeba el. energie 0,080 kWh/ 2 h 15 min.

(Měřeno na sérii frekvencí "Rakovina" z knihy CAFL)

Záruka na plazmovou trubici 2000 hodin. (ale v praxi vydrží déle)

Přednostně není určeno pro venkovní použití.

PC program RavoRife pro řízení RPZ 14

Součástí nových dodávek plazmových generátorů RPZ 14 je již plně funkční program pro řízení RPZ 14 z počítače. Uživatel si tak může sestavit své vlastní sady programů frekvencí s přesným posunem frekvence, časem programu, s přesnou frekvencí na tisíciny Hz nebo kHz atd. Program byl vyvinut speciálně pro RPZ 14. Obsahem programu je také seznam CAFL, který velmi usnadňuje práci při nastavování sad programů. Tento program poskytuje neuvěřitelné zjednodušení práce s RPZ 14.


Upozornění:

Optický efekt zapálení plazmového výboje je téměř u každého přístroje odlišný. Jinými slovy - každý přístroj při stejné frekvenci může opticky vyzařovat odlišné optické spektrum.  Tento efekt je z pohledu účinnosti RPZ 14 podružný a nemá na funkci přístroje žádný vliv. Jakmile je plazmový výboj zapálen, je nastavená frekvence okamžitě vyzařována do okolí generátoru. Barva nebo intenzita "světla" z trubice není v žádném případě určující pro správnou funkci a účinnost RPZ 14.


VARIANTA A

 • Plazmový generátor RPZ14
 • Bez transportní case (přepravní bedna)
 • Doprava po Praze zdarma

Cena : 129 000,- Kč (včetně 21 % DPH)


V ceně je zahrnuta:

Doprava po Praze (za příplatek 3.000 Kč celá ČR).

Instalace programu na řízení RPZ 14 na váš PC a zaškolení obsluhy.

+ bezplatná asistenční podpora nejen v začátcích

PLAZMOVÝ GENERÁTOR RPZ 14 lze koupit ZDE

 

VARIANTA B

 • Plazmový generátor RPZ14
 • Transportní case (přepravní bedna)
 • Doprava po celé ČR

Cena : 138 000,- Kč (včetně 21 % DPH)

 

V ceně je zahrnuta:

Doprava po celé ČR

Instalace programu na řízení RPZ 14 na váš PC a zaškolení obsluhy

+ bezplatná asistenční podpora nejen v začátcích

+ hodnotný dárek :-)

PLAZMOVÝ GENERÁTOR RPZ 14 lze koupit ZDE

 

VARIANTA C

Notebook na obrázku je pouze ilustrativní, nové notebooky jsou větší a výkonější.

 • Plazmový generátor RPZ14
 • Transportní case (přepravní bedna)
 • Notebook s nainstalovaným programem
 • Doprava po celé ČR

Cena : 148 000,- Kč (včetně 21 % DPH)

PLAZMOVÝ GENERÁTOR RPZ 14 lze koupit ZDE

 

V ceně je zahrnuta:

Doprava po celé ČR

Nainstalovaný program na řízení RPZ 14 a zaškolení obsluhy.

+ bezplatná asistenční podpora nejen v začátcích

+ hodnotný dárek :-)

K plazmovému generátoru doporučujeme také přístroje Somavedic pro harmonizaci elektromagnetického působení. Vhodné především pro citlivější živé organismy jako jsou orchideje či domácí palmy a vřele jej doporučujeme.

 

Quantum harmony

Quantum Harmony - frekvenční generátor

Moderní, rychlý a efektivní způsob bezkontaktní likvidace
mikroorganismů ( viry, plísně, bakterie, paraziti )

Quantum Harmony je experimentální zařízení, které není oficiálním lékařským přístrojem ani není schválený pro terapie!!!


Lehké a skladné řešení
Hmotnost pouze 3 kg
Rozměry 32 x 22 x 5 cm

Účinné a efektivní
Vysoký výkon, účinnost a efektivita
Velmi malý příkon a spotřeba

Frekvenční možnosti
Pevné frekvence, frekvenční posuny
Rozsah 0 Hz - 2 MHz, plynulá regulace výkonu

Revoluční technologie
Technologie, která využívá vědecké objevy v elektrotechnice.
Vychází z nejnovějších fyzikálních teorií především z kvantové.

Ověřeno zákazníky
Ověřené využití množstvím spokojených zákazníků.
Garance spokojenosti a záruka vrácení peněz.

Volitelné programy
Možnost vkládání programů, včetně možnosti využít známé databáze frekvencí (CAFL, Clark).

Rychlé výsledky
Rychlá a efektivní likvidace pomocí unikátního obdélníkového vlnění.

Čistá technologie
Nejnižší elektromagnetické zatížení okolí ze všech současných technologií.

Mobilita výhodou
Hmotnost 3 kg, malé rozměry, možnosti napájení v autě (12 V). Snadné na přenášení.

Technická data:

Quantum harmony je programovatelný frekvenční generátor

Revoluční technologie, která využívá vědecké objevy v elektrotechnice

Vychází z nejnovějších fyzikálních teorií (především z kvantové a holografické)

Quantum Harmony neprodukuje žádné rušivé nebo dokonce škodlivé nosné vlny nebo záření.

Určeno pro laboratorní účely a testování účinku frekvencí.
 

Provozní data:

Napájení: 24 V DC

(možnost napájení DC 12 V vč. ze zapalovače automobilu)

Max. proud: 1,83 A

Příkon: Max. 45 W

Rozsah kmitočtů na výstupu: 0 Hz - 2 MHz

Plynulá regulace výkonu od 0 do 100 %


Hmotnost a rozměry:

 Rozměry: 313 x 218 x 54 mm

Hmotnost: 3 kg


Frekvence:

Programy se nahrávají na SD kartu (prakticky neomezená paměť)

Libovolné frekvence vč. varianty zapper

Pevné frekvence i frekvenční posun (frekvenční pásma)

Možnosti využít známé databáze frekvencí (CAFL, Clark a dalších)


Cena: 190
 000,-

 „Genialita je v jednoduchosti“
Quantum Harmony Frequency generator

 

Rozdíl mezi Zapperem a Plazmovým generátorem

Oba frekvenční přístroje selektivně ničí pouze patogenní mikroorganizmy a nijak nepoškozují naše tkáně. Na rozdíl od Zapperu, který sice dokáže zvládnout většinu částí těla, umí plazma prozářit všechny dutiny jako například dělohu, varlata, močový měchýř, oční bulvu, střeva, zuby, kosti a mozek. Plazmový generátor není třeba vhodný na likvidaci tasemnic, která může do těla po aplikaci vyloučit mnoho vajíček a tak dojde k nebezpečnému rozsevu a množení. Tady se používá zásadně přístroj Zapper, který výborně likviduje i větší parazity, které plazma nezvládne. Oba přístroje Zapper a Plazmový generátor se tedy vzájemně velmi dobře doplňují. 

 

Nežádoucí účinky

Frekvenční metoda je oproštěná od jakýchkoliv vedlejších a nežádoucích účinků na naše zdraví či tkáně, což nemůžeme říci téměř o žádném léku.

Přístroje využívané pro frekvenční metodu produkují speciální impulzy, které hubí cizorodé organismy v našem těle, aniž by to mělo vliv na lidské buňky, a navíc ještě posilují přirozenou imunitu, zatímco výčet vedlejších účinků léků si může každý přečíst na příbalovém letáku.

Jediné přirozené „nežádoucí“ účinky, které se mohou objevit při používání frekvenční metody, souvisí především s následnou detoxikací těla po likvidaci mikroorganismů.

Pokud aplikací frekvenční metody zahubíme větší počet parazitů, bakterií nebo virů, může se v některých případech projevit zvýšená únava a bolest hlavy. Může dojít k tzv. detoxikační reakci. Proto začínáme pomalu a je potřeba, aby si každý sám za sebe vyzkoušel své reakce. Někdy méně znamená více. Platí to u začátečníků, kteří jsou zpravidla patogenními mikroorganizmy a parazity velmi zamořeni. Pokud nám správně fungují eliminační kanály a odvod toxinů z těla, můžeme během prvního týdne přidávat frekvence i programy. Bez problémů se může frekvenční metoda aplikovat 2 hodiny denně. V době volna se dá stihnout i více programů v jednom dni. Nemusíte se bát aplikovat více hodin denně. Dr. Clarková, matka zappingu, ve svých knihách doporučuje při rakovině zappoovat až 8 hodin denně. Naše tělo se po celý náš život snaží zbavit parazitů a škodlivin. Má k tomu své vlastní postupy. Vytváří ledvinové či žlučové kameny, hlenové sekrety. Proto je dobré začínat programem lymfatický systém a Beckův krevní čistič, které jsou na přístrojích zpravidla automaticky nahrané.  Tyto dva programy používejte po aplikaci frekvenční metody jako čistící a nemusíte je započítávat do celkového času.

 

 

Lékařské stanovisko

Frekvenční metoda nenahrazuje lékařskou péči, ale může jí vhodně podpořit.

Současná lékařská věda si usurpuje právo na používání slova „léčit“. Nikdo jiný léčit choroby nesmí, dokonce ani pacient sám. Nebudeme tedy upírat medicínským kruhům jejich nárok, ať si léčí,  klidně až do samého uléčení. Frekvenční terapie jakožto metoda alternativní či komplementární má tedy roli metody doplňkové, dopomáhající návratu ke zdraví a je alternativou – možností k hlavní léčbě určené lékařem.  A je velmi rozumné vždy dbát na radu lékaře.

Přístroje pro frekvenční terapii zatím nejsou v České republice schválené pro používání léčby lidí. Zapper nesmějí používat lidé s kardiostimulátorem, těhotné ženy, lidé s kovovými implantáty a ostatní osoby, které by mohlo ohrozit nízké střídavé napětí. Používání Zapperu je na vlastní odpovědnost, výrobci ani distributoři nejsou zodpověděni za případné následky.

Tato prohlášení jsou nutná, neboť „léčba“ Zapperem není a pravděpodobně ani nebude v dohledné době uznána za tzv. vědeckou metodu. Možná se ptáte jako tisíce lidí proč? Je to totiž velmi levná alternativa odstraňování skutečných původců nemocí, nikoliv jen příznaků. Jediné přirozené nebezpečí, které hrozí při používání Zapperu souvisí především s následnou detoxikací po likvidaci mikroorganismů. Zapper je bohužel jednou z mnoha metod, které byly v minulosti potlačovány, ale díky šíření informací je nyní pro většinu lidí běžně dostupný.

Od doby vydání knihy paní Clarkové došlo ke značnému posunu při používání generátorů pro zapping. Současné výsledky výzkumů hovoří jasně pro cílené likvidování jednotlivých mikroorganismů specifickou frekvencí, plynule kolísající v určeném frekvenčním pásmu.

 

 

Může být frekvenční metoda pro člověka nějak škodlivá?

Možná vás napadá otázka, zda působení těchto frekvencí může mít nějaký škodlivý vliv na člověka. Odpověď je ne. Přístroje jsou zkonstruovány na rozpětí frekvencí od 1-999 kHz. Člověk, respektive naše buňky vysílají frekvenci v rozmezí 1,52 – 9,46 MHz. Frekvence patogenů – plísní, virů, bakterií, hlístů a roztočů se nachází v rozmezí  77 – 900 kHz. Mezi jednotkou kilohertz a megahertz je propastný rozdíl. Tudíž se nemůže našich tkání působení frekvencí z frekvenčního generátoru ani dotknout. Frekvenční generátor pouze selektivně zničí mikroorganizmy v nižším pásmu Hz a kHz a to bez jakéhokoliv vlivu na lidské tkáně. Plísně, viry, bakterie a paraziti mají jiný vlnový rozsah než lidský organizmus a při ničení patogenů tedy nezasahujeme do frekvenčního pásma člověka.

 

Může frekvenční generátor zabít i hodné bakterie?

Při této metodě těžko rozlišíme prospěšné bakterie od škodlivých bakterií. Důležité je však uvědomit si, že i přemnožená prospěšná bakterie se může stát škodlivou. Například běžná střevní bakterie E-coli je ve střevě prospěšná. Pokud se přemnoží a dostává se ze střeva dále do těla, stává se škodlivou a způsobí nám nemalé problémy. Tam ji frekvence elektrického proudu z frekvenčního generátoru správně zasáhne a zneškodní. Přístroj zapper má ale svá omezení. Nedokáže plně působit uvnitř střeva. Prospěšné bakterie ve střevě jsou pro elektrický proud zapperu téměř nedosažitelné.  To je na jednu stranu dobré. Ale bohužel, díky tomuto omezení, ve střevě a trávicím traktu, frekvence zapperu nemohou zasáhnout ani nežádoucí parazity. Do těchto míst umí účinně zasahovat pouze plazmový generátor. Pokud používáte pouze přístroj zapper, je nezbytné současně užívat proti parazitům bylinné kapky Clarkia nebo tinkturu z Ořešáku amerického a Křemelinu. Zde se tedy musí kombinovat působení zapperu a protiparazitálních preparátů. A to buď bylinných anebo těch, které předepíše lékař na vyčištění trávicího traktu.

 

Zkušenosti

 

Literatura

Revoluce v léčení všech nemocí; Léčba rakoviny, která fungovala (2 v 1)

Kniha, kterou napsala Hulda Regehr Clark, PhD., N.D. (česky, 460 stran). Nový pohled na léčbu nejrůznějších chorob, praktické rady a návody pro zvládání bolesti, bezbolestných onemocnění a pro prodloužení života. Dr. Clarková přichází s netradičním

Cena: 350 Kč

Detail zboží

CAFL - Celosvětový seznam ověřených léčebných frekvencí

Český překlad seznamu CAFL - obsahuje přes 1500 nemocí, nebo jejich původců s příslušnými frekvencemi pro jejich likvidaci + další velmi užitečné informace pro práci se Super Ravo Zapperem

Cena: 200 Kč

Detail zboží

Léčba rakoviny, která fungovala!

Léčba rakoviny, která fungovala! Šokující fakta o 100% funkční léčbě jedné z nejobávanějších nemocí minulosti i současnosti - rakovině. (česky, 163 stran)

Cena: 180 Kč

Detail zboží

Deník poradce - Ing. Hana Bláhová

Kniha, která vám ukáže jaké jsou opravdové příčiny nemocí. Popisovány jsou zde jednotlivé případy z praxe ing. Hany Bláhové a mnoho důležitých a velmi závažných zjištění, které by měl znát každý člověk.

Cena: 400 Kč

Detail zboží

Deník poradce 2 - Ing. Hana Bláhová

Deník Poradce 2 - Pokračování z praxe detoxikačního poradce, jak ho podává sama autorka Paní Ing. Hana Bláhová. Popisy zkušeností klientů, návody, informace.. Skvělá kniha, doporučujeme !!!

Cena: 500 Kč

Detail zboží

Žijte dlouho, žijte aktivně

Žijte dlouho, žijte aktivně aneb komplexní medicína od kosmického lékaře.

Cena: 250 Kč

Detail zboží

Paraziti v nás

 

Kniha o parazitech psaná pro širokou veřejnost. Krásně provedená publikace plná obrázků, zajímavostí a zkušeností v obrazech. Odhaluje souvislosti našeho běžného fungování v životě a parazitární zátěže. Doporučujeme!

Cena: 350 Kč

Detail zboží

Zdravý člověk v nezdravém světě - Boris Bolotov

Boris Bolotov - Zdravý člověk v nezdravém světě aneb Cesta k dlouhověkosti.

Cena: 390 Kč

Detail zboží

Zdraví a magnetoterapie

Tato autorizovaná kniha vám poskytne veškeré odborné informace k použití pulzní magnetoterapie Biomag.

Cena: 380 Kč

Detail zboží

Rakovina je houba !

 

MUDr. Tullio Simoncini je italský onkolog. Ve své knize předkládá zcela nový pohled na rakovinu. V knize je možné nalézt návody pro léčbu, kterou může provést jakýkoliv lékař. Vřele doporučujeme, kniha je skvělá! 1. vydání v ČR, 228 stran.

Cena: 220 Kč

Detail zboží

QUINTON - LÉČBA MOŘSKOU PLAZMOU

Znovuobjevené poznatky René Quintona pro naši dobu, které přináší Jean-Claude Secondé. Skvělé, vědecko-populární čtení. Objevte pro sebe a svou rodinu unikátní způsob jak zůstat po celý život zdraví !

Cena: 230 Kč

Detail zboží

Kurkuma - Ajurvédské koření života


 

Kurkuma - Ajurvédské koření života. Velmi zajímavá kniha o skvělých léčebných postupech s Kurkumou.

Cena: 280 Kč

Detail zboží

Black Salve - Černá mast pro léčení rakoviny

Kniha Black Slave - Černá mast pro léčení rakoviny, vám představuje, v ČR téměř neznámou, směs bylin s názvem Černá mast.

Cena: 280 Kč

Detail zboží

Diagnóza: Konečně zdráv!

Shrnutí třinácti let zkušeností, které ve svých ordinacích při léčení s Regulatpro® Bio zaznamenali němečtí lékaři a naturopaté.

Cena: 200 Kč

Detail zboží

CD Léčivá poselství hudby

Meditační CD Léčivá poselství hudby mistra Varhana Orchestroviče Bauera.

Cena: 700 Kč

Detail zboží

 

 

Použité zdroje:

www.zapper-centrum.cz
www.zdraviapohoda.cz
www.sebeleceni.cz
www.imzadi.cz

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist