Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • ZAPPER CENTRUM

  ZAPPER CENTRUM

  Produkty a služby alternativní medicíny

  Měření a diagnostika

  Široká nabídka přístrojů a doplňků stravy

  Frekvenční a plazmové generátory, měřicí a diagnostické přístroje

  Odborné poradenství a individuální přístup

   

   

  Přečtěte si více
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Reiki

Alternativní léčebný systém Reiki

Slovo Reiki je složené ze dvou Japonských slov: Rei- vesmír, universum a Ki- energie. Tuto energii nazývají jiná stará učení různě - jogíni ji říkají prána, starodávná čínská učení ji nazývají Čchi, dávná japonská vědění jí nazývají Ki atd… V poslední době se u nás dost hovoří o tradiční čínské medicíně. Také se dost hovoří o ajurvédě - tradiční indické medicíně (ajurvéda je považována jako vůbec nejstarší dochovaný medicínský systém). Tito lékaři znali energetický systém člověka - čakry, meridiány, auru. věděli (viděli) jak energie proudí, uměli odstraňovat překážky na energetických drahách, uměli ji využívat a pomocí ní i pomáhali léčit. Bohužel toto umění bylo postupem času a s vývojem chemických léků potlačeno a téměř zapomenuto.

Novější historie tohoto systému začíná v Japonsku koncem 19. století. Tehdy křesťanský kněží, Dr. Mikao Usui dostal od svého žáka otázku: "Je známo, že Ježíš léčil přikládáním rukou, ale CO těma rukama dělala, že probíhalo léčení? Pan Usui si dal jako životí cíl na tuto otázku najít odpověď. Cestoval po světě, studoval, navštívil i staré chrámy v Tibetu, meditoval a odpověď našel právě v podobě systému Reiki, tak, jak jej známe dnes. Po celý zbytek života pracoval s Reiki, založil kliniky, kde se léčilo jenom pomocí tohoto systému a samozřejmě učil své následovníky. Po druhé světové válce se tento systém díky paní Howayo Takatě rozšířil do celého světa.


Dnes jiz z výzkumů kvantové fyziky víme, že všechno je tvořeno energií. Hmota = energie. Tedy každý kámen, rostlina i živočišné tělo je tvořeno energií. Existují přístroje, které dokáží měřit a vyfotit auru, meridiány a najít neprůchodná místa. Obnovením toku energie.

Pomocí Reiki poznáte sami svůj vlastní energetický systém. Naučíte se jej procítit a vnímat. Energetický systém JE nedílnou součástí našeho těla! Není možné jej přehlížet a dělat, že neexistuje.

Samu energii Reiki můžete využít ve všech oblastech svého života - bezkonkurenčně funguje při různých únavách. Umí tlumit bolest. Různá zranění i pooperační rány se pomocí Reiki hojí rychleji a s menším množstvím komplikací. Při terapii Reiki se znatelně odbourávají stresy. Pokud si dopřáváte masáže, poznáte, který masér pracuje pomocí Reiki a který ne. Dnes již cca 60% masérů s tímto systémem pracuje.

Známe tvrzení, že 98% nemocí je z psychiky. Vlastností energie Reiki je to, že nejenom působí na problém, který my vnímáme, ale působí i na jeho příčinu. Umí harmonizovat tělo i ducha a tím značně pomáhá ke zlepšení zdravotního stavu.

Během víkendového kurzu získáte přístup k čisté energii Reiki a naučíte se s ní pracovat.Díky tomuto učení rozvíjíme svoji osobnost. Je to alternativní způsob pomoci sám sobě i svým bližním zkvalitnit svůj život, najít znovu úctu, lásku a respekt k sobě samým i ke svému okolí. Reiki lze užít kdykoliv, kdekoliv, pro cokoliv, za všech podmínek a ve všech situacích. Jedná se o univerzální systém, který posiluje všechny fyzické, duchovní, emocionální i duševní aspekty. Díky tomu neřeší vnější projevy nemoci, ale jde přímo na příčinu. Reiki je cesta, na kterou Vás zvu. Cesta, která změnila již mnoha lidem život k lepšímu a spokojenějšímu.

Autor článku: Jiřina Kloučková

Více informací zde: http://www.reiki-duchovnivzdelavani.cz/

 

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist