Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • ZAPPER CENTRUM

  ZAPPER CENTRUM

  Produkty a služby alternativní medicíny

  Měření a diagnostika

  Široká nabídka přístrojů a doplňků stravy

  Frekvenční a plazmové generátory, měřicí a diagnostické přístroje

  Odborné poradenství a individuální přístup

   

   

  Přečtěte si více
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Urogenitální potíže - alternativní medicína

Tyto potíže způsobuje mnoho faktorů – od plísní rodu Candida, přes bakterie až k parazitům (např. Trichomonáda)


Diagnóza laboratorními testy:

Předtištěná žádanka na vyšetření nabízí mnoho možných patogenů, v laboratoři se ale hledají pouze ty, které lékař označí. Za každý označený patogen totiž lékař platí úhradu. Čím víc patogenů zaškrtne, tím je žádanka dražší.
Další důležitá nformace je ta, že lidé různě cestují a v cizokrajných zemích jedí, pijí, používají lůžkoviny a koupou se. Nejenom tímto procesem mohou získat nákazu. Cizokrajné nákazy ale žádanky buď neobsahují nebo je málokterý lékař zaškrtne (jsou nepravděpodobné).
Při frekvenčním měření přístroj ukáže jednoduše, co je v těle. I kdyby patogenů bylo víc najednou. A když někdy nevíme jméno patogenu, máme naměřenou  jeho frekvenci.

Lékaři obvykle předepisují antibiotika. Osvícený lékař předepíše automaticky antibiotika pro sexuálního partnera. Jiný osvícený upozorní pacienta/ku, že by si partner/ka měl/a dojít ke svému lékaři pro léky. Bohužel jsou i tací, kteří neupozorní a nic pacientce/ovi neřeknou.......
I když klient ví jméno patogenu, se kterým se opakovaně léčí, terapeut bere tělo jako celek. Zajímá ho především stav plísní v těle, prostředí v němž klient žije, a VŽDY(!) počítá i se sexuálním partnerem.

Antibiotika svými vedlejšími účinky potrápí střevní mikrofloru. Tuto lze celkem napravit probiotiky. Jiná věc je ta, že patogen často není zcela zničený a zbytky přetrvávají v těle. Poté se tyto infekce často vracejí a v některých případech se stanou chronickými. Zánět se vrací i několikrát do roka. Opakovanému návratu zánětů vždy napomáhá změna prostředí v těle.

Terapeut pomocí frekvenční metody zlikviduje patogen na několika sezeních – u nového zánětu stačí většinou 2 sezení, u chronických je to složitější, ale většinou stačí 4 – 5 návštěv. Dále klientovi poradí, jak se zbaví plísní a kvasinek –  společně srovnají vnitřní prostředí v těle. Potravinovými doplňky zvýší imunitu těla a postupně zabrání opakování infekce. Spolupráce sexuálního partnera je pro úspěch nezbytná. Celková délka procesu vždy závisí na aktivní spolupráci klienta.

 

Autor: Jiřina Kloučková

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist