Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • ZAPPER CENTRUM

  ZAPPER CENTRUM

  Produkty a služby alternativní medicíny

  Měření a diagnostika

  Široká nabídka přístrojů a doplňků stravy

  Frekvenční a plazmové generátory, měřicí a diagnostické přístroje

  Odborné poradenství a individuální přístup

   

   

  Přečtěte si více
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Kamate

KAMATÉ – Škola celostní a přírodní medicíny

Cílem Školy celostní a přírodní medicíny KAMATÉ je rozšířit větší využití přírodní medicíny v běžné praxi, rozvíjet celostní pohled vnímání souvislostí v oblasti lidského zdraví, podpořit duchovní a osobností rozvoj ve vnímání aspektů lidského života. Studium jednotlivých oborů by mělo studenty motivovat k tomu, aby si  do života odnesli co nejvíce znalostí aplikovatelných do praxe. Věříme, že se nám to podaří a splníme Vaše očekávání.O zakladatelce

MUDr. Ing. Bc. Markéta Kastnerová, Ph.D. - zakladatelka

Autorka knih: Medicínské minimum pro každého, Poradce pro výživu, Poradce zdravého životního stylu, Poradce v oblasti přírodní medicíny,  NADH – vše, co byste měli vědět o NADH (Coenzymu-1), Výživové poradenství v praxi.

Narodila jsem se v Klatovech, vystudovala jsem obor všeobecné lékařství na 1. lékařské fakultě Karlovy univerzity v Praze, poté jsem ukončila studium na Fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů ČZU v Praze, na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity a také na Teologické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Od roku 2005 jsem přednášela na Zdravotně sociální fakultě a pracovala na Krajské hygienické stanici Jihočeského kraje se sídlem Českých Budějovicích na oddělení Prevence a podpory zdraví. V současné době přednáším na Pedagogické fakultě JU a pracuji jako praktický lékař. Kromě toho ve volném čase pracuji jako výživový poradce a poskytuji také celostní poradenství v rámci podpory léčby nejrůznějších zdravotních problémů. Protože každá terapeutická metoda nabízí něco jiného a účinky jednotlivých metod se pro vyšší terapeutický efekt doplňují, snažím se ve svém přístupu  nahlížet na zdraví člověka komplexně. Největší efekt se dostaví, když člověk terapeutickým i životním souvislostem sám do hloubky porozumí a když pochopí příčiny a okolnosti vzniklého problému, a proto vidím jako klíčové předávat lidem informace, které budou nápomocny v péči o vlastní zdraví i o zdraví svých blízkých a které se stanou pilířem pro udržování životní, fyzické i duševní rovnováhy. Za tímto účelem vznikla Škola celostní a přírodní medicíny KAMATÉ (KAstnerová MArkéta + TÉ – bylinný čaj, přírodní léčba), která svojí nabídkou studijních oborů pokrývá celostní (holistický) přístup ke zdraví.

Zdroj: http://skolakamate.cz/

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist