Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • ZAPPER CENTRUM

  ZAPPER CENTRUM

  Produkty a služby alternativní medicíny

  Měření a diagnostika

  Široká nabídka přístrojů a doplňků stravy

  Frekvenční a plazmové generátory, měřicí a diagnostické přístroje

  Odborné poradenství a individuální přístup

   

   

  Přečtěte si více
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

DETOXIKACE

Řízená a kontrolovaná detoxikace

 

Metoda řízené a kontrolované detoxikace se zaměřuje na odstraňování toxinů, které jsou příčinou řady zdravotních (tělesných i duševních) potíží člověka. Řízená a kontrolovaná detoxikace je jednou z alternativních metod přírodní medicíny, pro niž je charakteristický celostní přístup k lidskému organismu a péči o zdraví.

Jaké bývají důvody pro detoxikaci organismu? Vždyť organismus jistou dávku toxicity toleruje a zdravý imunitní systém si s toxiny většinou dokáže snadno poradit. Nicméně současný uspěchaný životní styl, nezdravé stravovací návyky, globalizační procesy, znečišťování životního prostředí průmyslovou i zemědělskou výrobou, stále intenzivnější doprava a mnohé další faktory stojí v pozadí rapidního nárůstu toxinů, jimž jsme v běžném životě vystavováni. A to již může být pro organismus skutečně neúnosné.

K měření toxické (patogenní) zátěže používám přístroj Salvia, tj. modifikaci přístroje pro elektroakupunkturní diagnostiku, spolu s počítačovým programem EAM set. Podpůrný počítačový program EAM set umožňuje komplexní podrobnou diagnostiku organismu. Jeho databáze zahrnuje cca 14 tisíc druhů vzorků struktur organismu, nemocí a zátěží, včetně těžkých kovů, chemických látek, parazitů, bakterií, virů, plísní apod.

Nebolestivé vyšetření z jednoho bodu na dlani (tzv. bodu osrdečníku) měří povrchové napětí kůže a změnu odporu (tzv. vegetativní funkční test) – zjišťuje přítomnost toxinů v lidském organismu a přináší další informace, např. o kvalitě funkcí jednotlivých orgánů. Jsou tedy sledovány změny v rovnováze vegetativního (autonomního) nervového systému v sympatiku a parasympatiku. Je možné také testovat optimalizaci stravy a jednotlivých potravin, zjišťovat snášenlivost alopatických preparátů či ověřovat výběr vhodných preparátů. Ty pak slouží k tomu, aby se organismus zbavil příslušných toxických zátěží a blokád, které brání normálnímu fungování organismu, a aby byla v organismu obnovena rovnováha. 

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist