Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • ZAPPER CENTRUM

  ZAPPER CENTRUM

  Produkty a služby alternativní medicíny

  Měření a diagnostika

  Široká nabídka přístrojů a doplňků stravy

  Frekvenční a plazmové generátory, měřicí a diagnostické přístroje

  Odborné poradenství a individuální přístup

   

   

  Přečtěte si více
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Detoxikace MUDr. Jonáše

Detoxikace MUDr. Jonáše

Metoda řízené a kontrolované detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše se zaměřuje na odstraňování toxinů, které bývají příčinou řady zdravotních (tělesných i duševních) potíží člověka. K měření toxické a patogenní zátěže se používá přístroj Salvia (případně Acucomb), což jsou přístroje pro elektroakupunkturní diagnostiku: nebolestivé vyšetření z jednoho bodu na dlani (tzv. bodu osrdečníku) měří povrchové napětí kůže – zjišťuje přítomnost toxinů v lidském organismu a přináší další informace, např. o kvalitě funkcí jednotlivých orgánů.
Život nám přináší spoustu radostí a skvělých možností a příležitostí k sebeuplatnění. Klade na nás rovněž značné nároky, vystavuje nás různým zátěžím fyzickým i psychickým, zdravotním rizikům i nesnázím.
K zájmu o metody detoxikace organismu a celostní medicínu přivádí mnoho lidí právě vlastní zdravotní problémy – kloubní a jiné ortopedické potíže, o nichž lékaři prohlašují, že „patří k věku“, že nejde o nic neobvyklého, že je to věc, s kterou se člověk zkrátka musí smířit, neboť klesající fyzická zdatnost a výkonnost je s přibývajícím věkem zcela „normální“, že to vlastně vůbec „nic není“.
A kdo je zvyklý k vlastnímu životu a zdraví přistupovat aktivně, rozhodne se, že to tak být zkrátka nenechá. Stačí vyhledat zkušeného detoxikačního konzultanta, projít detoxikační kúrou a všechny zdravotní potíže můžou postupně ustoupit.
Stačí pochopit, že většina našich problémů je způsobena různými zátěžemi – vrozenými nebo získanými během života z vnějšího prostředí (chemickými látkami, těžkými kovy, ionizačním zářením, radioaktivním látkami, viry, bakteriemi apod.), prostřednictvím stravy (pesticidy, fungicidy, plísněni a jejich toxiny, parazity), popřípadě získanými jako pozůstatky prodělaných infekčních onemocnění a jejich léčení - zbytky léků, zejména antibiotik, a očkovacích látek, a že právě tato infekční ložiska, tyto zátěže je často třeba považovat za pravé příčiny funkčních poruch našich orgánů a také naší psychiky.
V praxi to vypadá přibližně následovně:
Úvodní konzultace, změření toxické zátěže, vytvoření úplné detoxikační mapy (cca 1,5 hod.)
Po změření toxické zátěže a vytvoření detoxikační mapy si klient může na místě zakoupit potřebné nejběžnější preparáty Joalis, jejichž cena se pohybuje od 363 do 373 Kč za jedno balení.
Kontrolní měření (cca 45 min.). Nejčastěji po dobrání preparátů (cca 1 - 3 měsíce)
http://www.joalis.cz

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist