Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • ZAPPER CENTRUM

  ZAPPER CENTRUM

  Produkty a služby alternativní medicíny

  Měření a diagnostika

  Široká nabídka přístrojů a doplňků stravy

  Frekvenční a plazmové generátory, měřicí a diagnostické přístroje

  Odborné poradenství a individuální přístup

   

   

  Přečtěte si více
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Očista jater pomocí Glauberovy soli

Očista jater pomocí Glauberovy soli 

Kromě bylinkové podpory v podobě Ostropestřce mariánského můžete v období detoxikace jater vyzkoušet také očistu jater a žlučníku pomocí Glauberovy soli. 

Jde o velmi účinnou a výraznou očistu, kdy z těla odcházejí žlučové kameny a to zcela bezbolestně.

Jediné, na co je třeba upozornit při tomto druhu očisty, je opravdu poctivá předpříprava ve formě řádné antiparazitní kúry a detoxikace ledvin a močového měchýře. To proto, že písek a žlučové kaménky odcházejí z těla celkem rychle a je tedy nutno zajistit organismu, aby všechny potřebné filtry fungovaly naplno a odcházející odpad neměl v cestě ven žádné překážky. Tím si zajistíme, že z nás odejdou kaménky bez bolesti a větších těžkostí.

A jak očista samotná probíhá?

První den odpoledne je nutné držet půst, takže nepijete, ani nejíte. 

V průběhu večera dle instrukcí v návodu popíjíte v určitých časových intervalech Glauberovu sůl rozpuštěnou ve vodě. Díky látkám, které jsou v této směsi obsažené se nám začnou uvolňovat žlučovody a lépe jimi budou procházet kaménky. Těsně před spaním vypijete směs oleje, který je součástí kúry a šťávy z růžového grapefruitu. Vím, kombinace se zdá být hrozivá, ale pečlivě promíchaná směs se pije brčkem a celkem i dobře chutná. Poté, je nutno si jít okamžitě lehnout. Ideálně si zajistěte, abyste opravdu mohli celou noc v klidu spát. K tomu nám pomohou Ornithinové tabletky, jež jsou rovněž součástí kúry.

Druhý den ráno určitě počítejte s průjmem. Spolu se stolicí z vás budou odcházet i žlučové kaménky, které tělo vyloučí. Mohou mít sytě zelenou barvu a různé tvary a velikosti. 

Proces může trvat v průběhu celého dne, proto byste v tento den měli mít v plánu klidový režim, tzn. spíše polehávat a odpočívat, aby se nenarušil proces vylučování a žlučovody zůstaly uvolněné, co možná nejdéle. Tím zajistíte nejkvalitnější možný průběh procesu a pomůžete tělu vyloučit větší množství usazenin. 

Tato komplexní kúra se dá jednoduše koupit v centrech alternativní medicíny a jejich e-shopech. Najdete ji pod názvem Jaterní kúra podle Dr.H.R.Clark.

Kúru je určitě vhodné několikrát zopakovat, však držte se informací uvedených v návodu.

A jak na prevenci v této oblasti? 

Nejlepší způsob, jak sami a bez použití speciálních preparátů můžete snížit tvorbu žlučových kaménků a usazenin, je pro příště nekonzumovat nic, co náš organismus těžce tráví - a tudíž musí kvůli vytrávení potravy dávkovat velké množství žluči. Např. při konzumaci ovoce a zeleniny spotřebuje tělo minimum žluči. Oproti tomu při zpracování masa, či silně mastných pokrmů výrazně větší množství.

Autor: Michaela Matějčková

 

 

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist