Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • ZAPPER CENTRUM

  ZAPPER CENTRUM

  Produkty a služby alternativní medicíny

  Měření a diagnostika

  Široká nabídka přístrojů a doplňků stravy

  Frekvenční a plazmové generátory, měřicí a diagnostické přístroje

  Odborné poradenství a individuální přístup

   

   

  Přečtěte si více
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Radomír Wojnar

Radomír Wojnar - bylinkář a léčitel

V Československé republice se Irisdiagnostickou metodou začal od roku 1956 zabývat Ervin WOJNAR (1921 - 1992). V roce 1957 nastoupil do komunálního podniku v Kroměříži jako masér, kde pod touto rouškou léčil léčivými bylinami pacienty a zároveň stanovoval diagnozou z oční duhovky. Přes časté represe a soudy ze strany státní správy, tuto činnost provozoval neustále. 1.7.1979 dokonce otevřel Juvenologické středisko v Komorní Lhotce pod záštitou drobných provozoven Hnojník. Od toho okamžiku již oficiálně všechněm pacientům fotil na diapozitivy oční duhovky a archivoval je. Takto se daly všechny duhovky statisticky vyhodnocovat. Po dvou letech v roce 1981 však na příkaz státních orgánů musel tento provoz zastavit. V roce 1981 šel do starobního důchodu a léčil své pacienty touto metodou doma, až do své smrti. Byl úspěšným osobním lékařem exprezidenta generála Ludvíka Svobody. Společně se synem Petrem Wojnarem vynalezli a vyrobili všechny potřebné přístroje pro Iridotroniku. Vypracovali podrobnou systematiku iridotroniky. Dlouholetou činností v irisdiagnostice tuto metodu zdokonalili a hlavně vypracovali novou metodiku převodu irisdiagnostiky na počítač. Nejstarší syn, MUDr Petr Wojnar N.D., který touto metodou léčil od roku 1972 společně s otcem, v roce 1981 po perzekucích ze strany státních orgánů emigroval do Rakouska. V současné době se již touto metodou nezabývá. 

V roce 1975 Ervin Wojnar společně se synem Petrem Wojnarem vynalezli a zhotovili všechny potřebné přístroje pro iridokomplex. Od roku 1975 až do roku 1978 byla většina těchto přístrojů patentována. Iridometr, Iridograf - horizontální - vertikální - mini, Iridotestograf, Iridofotograf, Iridoskop a další. V roce 1976 byly na výstavě INVEX 1976 BRNO vystavené přístroje IRIDOKOMPLEXU navrženy na zlatou madaili. V roce 1976 byla zaregistrována na Ministerstvu zdravotnictví pod jednacím číslem F-559-13.4.1976/NM 4/76 na návrh mého otce ,,Způsob vyhodnocování anomálií na povrchu oční duhovky iridoskopem pomocí šablony. Od roku 1976 probíhal u nás výzkum Iridologie, který řídil Ervin Wojnar pod sekci výzkumu Psychotroniky na Univerzitě Karlově v Praze. Byl vedoucí sekce pro mezinárodní iridotronický výzkum se sídlem IAPR v Luxemburku s laboratoří pro Iridotronický výzkum v Havířově. V roce 1980 se konal 1. MEZINÁRODNÍ KONGRES O VÝZKUMU IRIDOTRONIKY, 29.9. - 2.10. 1980 CZECHOSLOVAKIA - HAVÍŘOV, který svolal a řídil p. Ervin Wojnar. 

Od roku 1985 se Irisdiagnostikou zabývá nejmladší syn Ervina Wojnara - Radomír WOJNAR. V roce 1976 maturoval na Střední zemědělské technické škole v Ostravě. Od roku 1990 léčí pacienty ve své Fytoterapeutické ordinaci v obci Lučina u Frýdku-Místku. Léčí pomocí fytoterapie, tj. předepisuje čaje z léčivých bylin, popřípadě doporučuje přírodní léčivé prostředky nebo postupy. Zároveň využívá ke stanovení diagnózy, popřípadě zdravotních problémů, nebo příčiny nemoci, irisdiagnostické vyšetření. Tuto činnost provádí jako své hlavní zaměstnání. Po stanovení Irisdiagnozy a vyslechnutí zdravotních problémů pacienta, předepisuje léčivé bylinné čaje, přírodní přípravky, popřípadě i životosprávu. V roce 1992 absolvoval mimořádné studium na fakultě Farmacie vysoké školy University Karlovy v Hradci Králové, obor ,,Léčivé rostliny". V současné době léčí ve své ordinaci v obci LUČINA, okr. Frýdek-Místek a na svých pobočkách: v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, Zlíně, Přerově, Kroměříži, Opavě a Novém Jičíně. Na žádost pořádá přednášky a kurzy pro zájemce o zdraví, léčivých bylinách a Irisdiagnostiku. Zdokonalil patentovanou metodu digitálního počítačového zpracování Irisdiagnostiky a je výrobcem speciální patentované léčivé bylinné kosmetiky a léčivých bylinných čajů. Neustále se vzdělává na pravidelných postgraduálních seminářích v Praze na Institutu IPVZ (Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví katedra farmaceutické technologie a kontroly léčiv a Ústřední poradní sbor MZ ČR pro léčivé rostliny). Je nositelem Osvědčení o odborné způsobilosti prodejce vyhrazených léčiv a vlastníkem koncese na ,,Nákup, skladování a prodej hromadně vyráběných léčivých přípravků stanovených Ministerstvem zdravotnictví … ."

Zdroj: http://www.wojnar.cz/_zivotopis

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist