Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • ZAPPER CENTRUM

  ZAPPER CENTRUM

  Produkty a služby alternativní medicíny

  Měření a diagnostika

  Široká nabídka přístrojů a doplňků stravy

  Frekvenční a plazmové generátory, měřicí a diagnostické přístroje

  Odborné poradenství a individuální přístup

   

   

  Přečtěte si více
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Glioblastom - vlastní zkušenost s onemocněním

Toto píši s časovým odstupem přibližně patnácti měsíců, kdy už jsem si mnohé věci ujasnil a nejsem tedy v časovém a psychickém stresu jako na počátku. Také alternativní léčba, kterou jsem si naordinoval, zabrala, o čemž svědčí výsledky z MR absolvované s tříměsíčními odstupy, pokaždé bez pozitivního nálezu. Může to vypadat, že jsem bral hodně věcí najednou a chaoticky, ale nemohl jsem tušit, zda z toho něco zabere a žádné informace k léčbě glioblastomu, kromě negativních zkušeností pacientů, nebyly a nejsou k dispozici.
 
Začalo to tím, že jsem začal zakopávat na schodech a ztrácet rovnováhu, to vše bylo doprovázeno brněním v končetinách. Ve FN v Ostravě měli nejdříve podezření na mozkovou příhodu, což CT a následná MR vyvrátila a diagnóza zněla: mozkový nádor s doporučením na okamžitou operaci. Naštěstí se nádor nalézal v místě, které se operovat dalo.
 
První operace proběhla v červenci 2015. V nemocnici jsem měl dost času ke šmejdění na internetu. Mimo jiné jsem narazil na přenášku doktora Andrease Kalckera a jeho zkušenosti s použitím MMS a CDS. O MMS jsem už věděl dříve, dokonce i zkoušel.  Ale měl jsem problémy s jeho pravidelným užíváním per oral. Taky jsem objevil kyblíkovou metodu výroby CDS2 Oty Nepilého. Jelikož jsem po operaci měl úporné bolesti hlavy, na které nezabíraly žádné léky, moje první akce po návratu ze špitálu bylo objednání chemikálií od Fichemy a výroba CDS2. Ve Fichemě jsem přibral i DMSO, jelikož jsem se dočetl o lepším vstřebávání ClO2 přes pokožku.
 
Světe div se, hned po prvním použití CDS2 v koncentraci přibližně 2000ppm v kombinaci s DMSO postřikem na hlavu a končetiny bolest ustala a já se po více než 10-ti dnech normálně vyspal a používal tuto metodu jednou až dvakrát denně a veškeré utišující prostředky a kortikoidy jsem zlikvidoval. Nález z histologie už tak optimistický nebyl. Glioblastom grade IV s problémem necitlivosti na chemoterapii. Takže jsem začal pátrat po internetu o možných příčinách vzniků rakovin a začal dělat opatření. Odkyselení organizmu, odstranění cukru a výrobků s cukrem, změna jídelníčku na syrovou zeleninovou stravu, šťávy, dieta podle Dr. Budwigové atd. Zároveň jsem si nechal udělat diagnostiku na přístroji Oberon a začal docházet na frekvenční terapii Zapper kvůli cizopasníkům (nikdo neví, co je vlastně příčinou vzniku Glioblastomu).
 
Nechal jsem si udělat i test na homocystein, který byl v normě. Podstoupil jsem na onkologii ve FN v Ostravě ozařování a chemoterapii (doktoři dovedou člověka vystrašit. A co kdyby to náhodou zabralo, jak říkal lékař). Naštěstí jsem bral jenom lehčí formu chemy ve formě tabletek (Temozolomide). O alternativní léčbě samozřejmě nechtěli ani slyšet, natož diskutovat s tím, že jde jenom o vytahování peněz z pacientů bez pozitivních výsledků.
 
Po třech měsících znovu na MR, kde se ukázalo, že z malého zbytkového ložiska, které tam zůstalo znovu začal nádor narůstat zhruba do trojnásobné velikosti. Z toho bylo jasné, že zázrak se nekoná a klasická léčba (ozářky+chema) nezabrala, ale naopak opětovný růst nádoru podpořila. Kromě vypadaných vlasů a popálenin neměla jiný účinek. Byl jsem neurochirurgem postaven před otázku zda podstoupit další operaci k odstranění rozrůstajícího se ložiska a bylo mi doporučeno si dát všechny své věci dopořádku v případě neúspěchu zákroku. Nicméně nebylo nač čekat a rozhodl jsem se riziko podstoupit. Takže začátkem prosince 2015 jsem nastoupil k další operaci(z čehož se vyklubaly nakonec dvě s odstupem dvou dnů. Naštěstí vše dopadlo celkem dobře, jen malé postižení hybnosti levé strany, což jsem celkem rychle rozcvičil, problém s krátkodobou pamětí a prostorovým viděním a mírnou dezorientací (byl jsem schopen zabloudit i ve vlastním bytě, natož někde venku), což bylo vzhledem k neradostným vyhlídkám celkem přijatelné a mělo by se snad časem zlepšovat. Alespoň že jsem na neurochirurgii měl dost času na surfování po internetu, kde jsem narazil na fórum s příspěvky o CDS a na besedu s Vladimírem Kafkou (Duše-K) Všem vřele doporučuji shlédnout.
 
Takže teď něco k alternativním postupům, které jsem čerpal hlavně z fóra na FB o MMS a CDS. Jak jsem se zmínil, používám CDS2 v kombinaci s DMSO jako postřik na hlavu a na končetiny podle momentální situace tak 1-2 krát denně, většinou ráno a večer, dále si dávám vitamín C s rajčaty podle pana Hromady 3krát denně tak asi 0.5-1dcl (návod na výrobu byl rovněž na FB). Zkouším taky Fénixovy slzy (dávkuji tak 10 kapek 3 krát denně), extrakt z lesklokorky lesklé, potravu bez cukru,kávu vůbec ne a snažím se vyhýbat potravinám způsobujícím okyselení organizmu. Kromě toho jsem docházel jednou týdně na frekvenční metaterapii (Oberon) po 90-ti minutách, vitamíny s Ca, Zn, Mg, K, atd. Jednou za měsíc si dávám dávku tvarohu se lněným olejem podle Dr. Budwigové, hodně česneku atp.
 
A teď lahůdka pro ateisty: Narazil jsem na webu na besedy a přednášky s Petrem Chobotem, kde jsou i meditace na celkové zlepšení zdraví a organismu (i jiná témata), které čerpají ze zkušeností indiánských šamanů z Peru (rádio Free-planet.eu), které vysílá denně od 17:30. Takže i ráno asi tak na hodinku pouštím nahrávky a medituju. Můžu konstatovat, že mi to velice pomohlo. Každý den jsem dělal pěšky asi tak 4-5 km ke zlepšení kondice a hybnosti.
 
Po třech měsících jsem byl opět na MR a výsledek je takový, že na mozku není žádný další nález. Dále jsem byl v lázních se zaměřením na kongitivní poruchy (Klimkovice), kde jsem se dal hlavně fyzicky dohromady. Porucha periferního vidění a paměti ustupuje (na můj vkus) ale velice pomalu. Ale vzhledem k tomu, že prognóza na začátku nebyla vůbec optimistická, myslím, že jsem na dobré cestě.
 
Na FB jsem konečně našel i člověka, který úspěšně bojuje s glioblastomem. Zvolil jinou metodu, ne tak chaotickou, jako já a úspěšně se glioblastomu zbavil. Bral Fénixovy slzy (THC) jako kapky do nosu s DMSO. Excelentní! Takže další možná metoda a daleko průkaznější. Ale každý pozitivní výsledek se počítá.  
 
Nejdůležitější je  zachovat si dobrou mysl a nepoddávat se pesimismu, i když čekání na výsledky MR jsou pěkné nervy.
 
Snad tato moje zkušenost někomu bude k prospěchu . 17.12.2016 Vladimír Urbánek  (Trochu jsem doplnil původní verzi)
 
Z příspěvku Vladimíra Urbánka https://www.facebook.com/groups/382886911808866/permalink/1117587621672121/ trochu "učesal" a především opravil mnohé překlepy 21. 12. 2016  
Josef  Čáp - https://www.facebook.com/josef.cap.106

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist