Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • ZAPPER CENTRUM

  ZAPPER CENTRUM

  Produkty a služby alternativní medicíny

  Měření a diagnostika

  Široká nabídka přístrojů a doplňků stravy

  Frekvenční a plazmové generátory, měřicí a diagnostické přístroje

  Odborné poradenství a individuální přístup

   

   

  Přečtěte si více
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Včera jsem držela bezvládné tělíčko

Syna měla doslova na umření a to co si prožila by nikomu nepřála. Jejímu synovi pomohla alternativa.

 

"Včera jsem držela bezvládné tělíčko"

Únor: " Všem příznivcům frekvenční terapie. Chci se podělit ne zřejmě o výjimečnou zkušenost, protože těchto už určitě tady bude mraky, ale o tu naši, zázračnou. Synovi je 13 měsíců a minulý týden jsme prodělali Rotavira.

Čtvrtek: navečer jsme jeli do nemocnice, malý zvracel vše, i moje mléko. Vyšetření potvrdilo Rotavira. Leželi jsme oba na dětském odd. Když vidíte vlastní dítě schoulené do klubíčka nebo v jogínské poloze dítěte, aby si ulevilo od bolesti, nemůžete než spustit slzy.

Pátek: cítím, že mám Rotavira, zaperuju Salmonelu a vše, co se vztahuje ke střevům - Candidu, Aflatoxin, játra, mykozu. Nezvracím, a to je hlavní. Loni jsem se nazvracela dost s Pankreatitidou, vybičovala jsem se, že nesmím!!! Dostavil se akorát vodivý žlutý průjem bez jiných příznaků.

Sobota: pustili nás domů, protože V. už trochu víc pil a chodil, ale byl vyčerpaný. Pokračovali jsme v dietě a pitném režimu doma, dokud... se během dvou dnů nezhoršil, až do hluboké apatie, vždyť už 4 dny nepil mé mléko jak byl zvyklý, a byl doslova otrávený podívat se na láhev s čajem.

Neděle: navečer manžel začal zvracet a průjmovat, volala jsem záchranku, nechali si ho na JIP, dostal kapačky.

Pondělí: V. už jen ležel a sténal. Sem tam se mi podařilo dostat do něj lžičku čaje, a když jsem jej chovala, tak už nedržel ani hlavu, pořád zavíral oči, a já si jen říkala, jestli je nezavírá naposledy. Volala jsem na něj, aby mi ještě aspoň něco "řekl" na rozloučenou, a začala jsem bláznit.

Volala jsem lékaře, co mám dělat, měli jsme jet zpět do nemocnice, ale to už by dostal infuze, museli by ho asi připurtovat, což bych musela zvládnout psychicky hlavně já. Ten den ale jsem už jednou byla vypravená s Vítkem do Prahy k Panu Vaškovi, a Vítek se v autě poondal durch, znovu zvracení. Tak jsem auto zase otočila, a doufala, že nebudu muset volat záchranku, nebo nastoupit znova do auta s Vítkem, k Panu Vaškovi. Naštěstí nám přislíbil, že večer plazmu přiveze, a tak jsme počkali.

Odpoledne přijel manžel. A měla jsem tu dva "ležáky".

Po 17hod. se Vítek "probudil" k životu a jevil zájem o trochu jídla a pití. Začla jsem používat selský rozum. Když doktoři nevědí, co s Rotavirem (kromě očkování, to má ale zase jiné vedlejší účinky), tak já musím jít "zkusemčuchem". Zkusila jsem mu dát minerály a vitamíny v kapkách od Dr.Jonáše, chutnaly mu, a probiotika. Na každé jídlo a pití jsem dělala opičky, jak je to dobré, a aspoň lžičku ochutnal. 

Když pak Vítek spal, prala jsem prádlo po obou "ležácích", povlečení, oblečení a vůbec vše okolo, měla jsem pocit, že je poond...všechno! Byla jsem sama už unavená, nebyla jsem 7 dní venku, a pořádně nejedla, vůbec to nešlo, cítila jsem, že mám vira a díky asi zaperování Jater jsem ustála únavu.

19hod.: rodina byla kde jinde než v posteli. Máme 1+kk, tak jsme se s plazmou a Panem Vaškem postavili mezi ně. A začli zkusmo (protože do té doby nikdo neznal frekvenci na Rotavira): salmonely, játra, průjem, Entamoeba histolytica, Helicobakter pylori (pro mě). V noci se Vítek probudil a dožadoval se pití, asi 4 krát jsme pili čaj ve velkém množství.

Úterý: ráno manžel tvrdí, že mu nic není (samozřejmě to nepřikládal plazmě, ale vlastní imunitě, Cocacole a infuzím), Vítek ráno vstal, a měl tolik energie, že chodil schody nahoru a dolů pořád dokola, vůbec nebyl unavený, spal necelou hodinu, a to až když jsme přišli z venku (jindy venku spí přes poledne), po mém mléku už neměl vodivý průjem, tedy ráno jen jeden, ale nebolelo ho to, a za celý den už zahuštěná stolice. Jedl dietně, a když pil moje mléko, čekala jsem, kdy se zase složí, to včera ráno po probuzení už jsem ho nechala ze zoufalství přisát, ale jen ocucával, neměl vůbec sílu, a tak se unavil, že na celý den usnul (až do těch skoro 17hod). A víte, kdy dnes večer usnul? Až po 22hod.!

Vážení, nevím, jak by co probíhalo, kdyby jsem Pana Vaška pozvala do nemocnice, kdy ještě Vítek zvracel, a jestli by něco zabralo, a kdyby ano, ušetřila bych si spoustu nervů a slz.

Rotavir patří mezi Enteroviry, nebezpečný je proto, že jakékoli jídlo, zvlášť mléko, dítě zvrací hned, a dítě často umírá na dehydrataci. Dnes víme frekvenci, pravděpodobně jde o E-coli 3, v Zapperu, a pokud dítě nemá zároveň Helicobaktera, žloutenku, améby a malarii, tak ji bud nedostane nebo prodělá jen jako lehký průjem.

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist