Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • ZAPPER CENTRUM

  ZAPPER CENTRUM

  Produkty a služby alternativní medicíny

  Měření a diagnostika

  Široká nabídka přístrojů a doplňků stravy

  Frekvenční a plazmové generátory, měřicí a diagnostické přístroje

  Odborné poradenství a individuální přístup

   

   

  Přečtěte si více
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Herpes - alternativní medicína

Rodina virů Herpes zahrnuje virus Herpes simplex (HSV) 1 a 2, Epstein barre virus (EBV), pásový opar či plané neštovice (varicella zoster), cytomegalovirus (CMV) a některé nově objevené druhy.

Herpes simplex virus 1 se projevuje uvnitř nebo v okolí úst.

Herpes simplex virus 2 se projevuje v genitální oblasti.

Domnívám se, že virus do našeho těla proniká jako doprovod parazitů. Pravděpodobně se jedná o roupy nebo škrkavky. Může však jít i o tasemnice (jejich stádia) z prachu a nečistot. Zjistila jsem také, že se virus uvolňuje z některých stádií psích tasemnic, když jsou ničena Vaším imunitním systémem. Stejná tasemnice pravděpodobně přenáší i adenovirus, což by vysvětlovalo, proč děti v průběhu nachlazení nebo po něm tak často dostanou opar (viz léčba běžného nachlazení). Nicméně, z těchto uvolňujících se virů byste neonemocněli, pokud byste neměli sníženou imunitu. Herpes přebývá ve Vašich nervových centrech (gangliích) a právě odtud Vás může napadnout. Váš imunitní systém by měl virus zneškodnit hned, jak se objeví, avšak aflatoxin nebo jiný toxin z plísní zahltí Vaše bílé krvinky a ony potom nemohou správně pracovat. Viry mohou být někdy jakýmsi způsobem "spuštěny", což znamená, že jsou jaksi "probuzeny" z hibernace a poté se množí a putují podél nervových vláken do kůže. Ke "spuštění" dochází při vystavení náhlému chladu či teplu a při odření či tření. Zvyšte imunitu Vaší kůže tím, že z ní odstraníte všechny škodlivé látky. Používejte pouze přirozené (přírodní) krémy. Kupovaná přírodní kosmetika není ideální. Perte výhradně s přísadou prací sody, nepoužívejte saponáty. Jakmile ucítíte pálení nebo zcitlivění v místech výskytu herpes, použijte Zapper nebo frekvenční generátor na frekvenci 293 a 345 kHz u HSV 1 nebo 360 a 355 kHz u HSV 2. Okamžitě si vezměte kapsli s kajenským pepřem a osm lysinových 500 mg tablet. Kajenský pepř zpomalí pohyb viru podél nervu.

Virus se projeví většinou v okamžiku, kdy je snížená imunita. Imunita se snižuje po požití potravy, obsahující plísně. Také rtuť z amalgámových zubních plomb způsobuje chronické snížení imunity. Mnoho lidí tvrdilo, že poté, co se zbavili amalgámových plomb, se u nich přestaly opary (herpes I) objevovat. Výskyt herpes 2 můžete omezit tím, že přestanete nosit těsné spodky a kalhotky ze syntetických materiálů. Pokud se u Vás opar objeví, nasajte kapku tekutiny z puchýřku, abyste ji mohli použít jako vzorek. Tuto látku a viry v ní obsažené byste ve Vašich bílých krvinkách hledali marně, neboť se skrývají uvnitř Vašich nervových buněk. Zapper svým účinkem dovnitř buněk nedosáhne. Můžete však viry zničit opakovanou aplikací za předpokladu, že je zničíte při jejich prvním projevu. Evidentně se ještě nerozmnožily, a proto se jejich počet bude postupně snižovat. I v případě, že se u Vás herpes již delší dobu neobjevil, dodržujte prevenci. Vyhýbejte se problematickým jídlům, burským oříškům (aflatoxiny), čokoládě, a buďte připraveni použít Zapper. Chraňte svůj obličej před studeným větrem a přímým sluncem. Nejezte hrubé a kyselé potraviny, jako je pop-corn, ořechy, toasty, sušenky, bonbóny, či citrusy. Virus je možno zastavit hned v zárodku, avšak postižené místo se léčí delší dobu. Udržujte Vaši kůži vláčnou pomocí kukuřičného škrobu nebo sodného alginátu (viz recepty). Lysin také pomáhá. Rozdrťte lysinovou tabulku velkou dřevěnou lžící, přidejte špetku práškového vitamínu C a špetku oxidu zinečnatého. Část této směsi si schovejte na příště. Namočte malé množství směsi několika kapkami vody a udělejte z něj pastu, kterou potom naneste na postižená místa.

Zdroj: výtah z knihy Revoluce v léčení všech nemocí, Hulda Clark, Ph.D., N.D.

 

Zkušenosti s využitím alternativní medicíny:

3.9.2010

Jako dítě jsem nikdy netrpěla opary, vždy mě překvapilo, když jsem se setkala s někým, kdo měl  opar zamazaný zubní pastou a  v očích bolestivý výraz.

Asi v 18 letech mi k angíně naskočil nejprve opar na rtu a rázem i pásový opar na boku hrudníku. Nakonec pomohly jen kortikoidy.

Od té doby jsem několikrát do roka bojovala s opary na rtech, pásový opar se naštěstí nikdy nevrátil.

Opary se objevily vždy po delším cestování autem, po letu letadlem a po vystavení se sluníčku, stačilo pár minutek a cítila jsem, že opar je na rtu.

Posledních 12 let jsem měla všechny zimní i letní dovolené spojené s jistotou výskytu oparů. Začalo to jedním, který se během několika hodin dokázal rozmnožit po celých rtech někdy i v okolí úst.

Na prevenci i léčbu jsem zkusila snad všechno. Od předávkování se vitamínem C, zinkem, přes různé druhy bylinek a odvarů z nich, propolis, med. Zkusila jsem snad všechny volně dostupné přípravky z lékárny na léčbu oparů, také různé druhy zubních past a léčivých náplastí na opary až po kortikoidy od své lékařky a dokonce i antivirotika, zkusila jsem i akupunkturu - nic nepomáhalo.

Herpes virus byl potvrzen i v krevních testech a vždy čekal, až tělo bude byť jen sebeméně oslabeno, pak zaútočil.

Až letošní letní dovolenou jsem díky Zapperu po mnoha letech prožila bez oparů. Shodou náhod jsem týden před odjezdem absolvovala léčbu přes Zapper. I přes náročnou cestu a přes pobyt na sluníčku a větru se opary neobjevily.

Poprvé se podařilo dostihnout příčinu, ne léčit jen následky. Na doporučení odborníka budu Zapper používat na Herpes pravidelně. Doporučuji každému, kdo bojuje s opary!

Tereza

------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

26.4.2010

Jsem zdrav. sestra s 29 letou praxí tak vím, že klasickou medicínou nelze vše vyléčit. Asi 15 let se zajimám o alternativní léčbu (kurzy, semináře, reiky, masáže a jiné). Zapper znám asi 2roky, ale teprve 6 měsíců sama přístroj používám. Při změření zátěže dle rozpisu zapper používám 2x týdně a při kontrole za 6-7 týdnů jsou zátěže včetně parazitů pryč.
 

Sama jsem na jaře vždy měla rýmy, ucpané dutiny - letos i když v ordinaci projde dost pacientů s viry a bakteriemi - nos čistý bez ucpání a infekce. 

V únoru jsem měla u oka nad víčkem puchýřek, který byl 2 lékaři dignostikován herpes s doporučením k hospitalizaci na i.v. antivirotika - odmítla jsem vzala 1 den dovolenou a zapprovala všechny frekvence herpesu, EB viru a Adenoviru. Vždy veškerou léčbu končím frekvencí na lymfatický systém s důsledným pitným režimem. Ráno jsem vstala a nevěřila vlasním očím, že kolem oka žádný flek, puchýřek - hladká kůže. Moje lékařka zase mívá také časté rýmy pracujeme na LDN v ordinaci tak nám všude lítá E. COLI i v nose po výtěru byl jasný výsledek. Použila  nevěřícně frekvence na E.Coli a nos se během 1 hodiny zprůchodnil i bez kapek a jiné léčby. Od té doby, když se někdo trápí s častými infekty hor. cest dýchacích posílá pac. za mnou na dolečéní. 

Lékař bioch. laboratoře přišel na poradu kvůli častým bradavicím na prstě ruky - zahájily jsme obě frekvence bradavice se závěrem na lymfatický systém a po hodině volá, že vytahuje bradavičku i s kořeny a zůstává díra bez krvácení. Další největší úspěch je u mladé pac. ročník 80, která již měla v jednom roce již paté ATB a zlatý staphyloccocus stále odolný stále přetrvávající v plicích - ve sputum poz. nález. Asi hodinu zapprovala tuto frekvenci včetně lymf. systému a za 2 dny znovu zasíláme do laboratoře sputum. Za 3 dny přichází výsledek - běžná flora!!!!! bez ATB. Posílám tyto výsledky jako důkaz. Kolegyně zase každé ráno měla oteklé víčka - 3x přišla na frekvenci - ledviny a lymfatický systém a po týdnu zatím přestaly otoky bez jiného vyšetření. Jako zdravotník vím, že je to opravdu vynikající přístroj a v každé rodině by měl mít své místo na léčbu a to důkladnou!!! Zdravím srdečně všechny vyléčené.

Milena Kratochvílová, Klášterní 4, Valtice nem. 69142

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist