Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • ZAPPER CENTRUM

  ZAPPER CENTRUM

  Produkty a služby alternativní medicíny

  Měření a diagnostika

  Široká nabídka přístrojů a doplňků stravy

  Frekvenční a plazmové generátory, měřicí a diagnostické přístroje

  Odborné poradenství a individuální přístup

   

   

  Přečtěte si více
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Petr Chobot

Od raného mládí se zabývá zkoumáním vztahů mezi vědomím a hmotou, k tomu ho vedly jeho vlastní zkušenosti s rozšířenými a jasnovidnými stavy vědomí, do kterých se již od dětství spontánně, aniž o to sebeméně stál, dostával. Posledních 18 let pravidelně navštěvuje amazonské a andské šamany, jejichž systém léčení a práce studuje.Aktivně bojuje za zachování biodiversity Amazonie a za zachování kultury jejich původních obyvatel. Je neúnavým badatelem v oblasti tzv. paranormálních jevů, ovšem drží se exaktního přístupu k této oblasti, nepovažuje se za esoterika ani za duchovního člověka. Jeho cílem je maximálně zesílit úctu každého z nás k Člověku a k Životu skrze objektivní a necenzurované poznatky o silách jimiž disponujeme a o povaze reality. Má 20-ti letou terapeutickou praxi. V současné podobě,jak ji asi desetiletí uskutečňuje ve více zemích, je zaměřená na uskutečňování osvobozujících změn v lidském životě a těle skrze změny ve vědomí a biopoli a v mnohém vychází z indiánských šamanských systémů, především andského systému Karpay. Aktivně se zabývá indiánskou fytoterapií a snaží se svými projekty přispět k rozšíření účinných léčivých rostlinných prostředků za hranice Amazonie, což může vést nejen k redukci počtu lidí trpících v naší kultuře některými nemocemi – např. diabetes – ale také to může velmi pomoci Amazonii v jejím smrtelném zápasu o přežití.

Petr Chobot vyučuje a jako terapii uplatňuje systém indiánských meditací, během kterých můžeme rozvinout své léčitelské a jasnovidné schopnosti. Základem tohoto systému je efektivní aktivizace našich základních energetických center, která vede k obrovské přeměně člověka a k rozvoji tzv. mimořádných schopností a to v relativně krátkém čase. Tento systém je prověřený věky je velmi efektivní a zároveň jednoduchý. Pro nás v naší kultuře jsou dnes významné především jeho terapeutické možnosti. Cíleným promýváním biopole i jednotlivých orgánů nasměrovanými proudy jemné energie lze odstranit řadu potíží, včetně těch, které považujeme za těžko odstranitelné. Ovšem tyto jednoduché prastaré indiánské meditace nás dokáží také velmi rychle revitalizovat, vrátit nám naši psychickou a fyzickou sílu a enormně zesílit naši obranyschopnost. Nadprůměrnou aktivizací některých našich energetických center můžeme dosáhnout transcendentních kosmických stavů, v nichž k nám přichází množství informací a během kterých se dozvídáme velmi mnoho o sobě a celém bytí. Petr Chobot realizuje svoji práci velmi často v tzv. silových místech a to jak v Evropě, tak v Jižní Americe. Jsou to místa zvýšené koncentrace energie na Zemi. Kromě veřejných meditací a seminářů můžete pracovat také individuálně díky nahraným meditacím (jak léčebným, tak na rozvoj mimořádných schopností) na vydaných CD.

 Zdroj: http://petr-chobot.eu/cs/o-me-praci-7/a/

 

 

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist