Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Plazmový generátor

Co je to plazmový generátor?

Funkce Plazmového generátoru je založená na principu ničení mikroorganismů přesnými frekvencemi bezkontaktním způsobem. V porovnání s jinými přístroji typu Zapper, u kterých je pro přenos frekvenčních impulsů během aplikace nutné držet v ruce elektrody, jde o podstatnou výhodu.

Frekvenční impulsy se tak šíří do prostoru plazmatickým výbojem, které vysílá plazmová lampa. Během působení plazmového generátoru tedy můžete provádět i jinou činnost.

Plazmový generátor RPZ 14 je experimentální přístroj české výroby, který působí plazmatickým výbojem na patogenní organismy (plísně, viry, bakterie, parazity).

Všechny patogeny vysílají své specifické frekvence (tzn. každá molekula osciluje svojí vlastní elektromagnetickou frekvencí). Pokud se na patogeny působí frekvencí totožnou s jejich vlastní, rezonují, dojde k rozkmitání jejich buněčné membrány a následnému rozpadu - deaktivaci. Naše tělo pak jejich zbytky vyloučí běžnými procesy. Odolným patogenům, jako jsou viry a vícebuněční parazité, frekvence naruší buněčný obal či je jinak demaskují a tak jsou jednodušeji rozeznatelné pro imunitní systém, který je zlikviduje. Nejedná se o léčení, ale o působení na mikroorganismy a parazity. Léčení je zcela ponecháno na imunitním systému.

Frekvenční vlnění patogenů je v rozmezí 1Hz – 900.000Hz. Zdravé lidské buňky rezonují v řádech GHz, takže působením nízkých frekvencí na lidský organismus nemohou být zdravé lidské buňky nikterak ovlivněny.

Tímto způsobem lze zničit všechny patogenní organismy (viry, bakterie, plísně i parazity) dle jejich známé frekvence pro různá vývojová stádia a tím se zbavit příčiny mnohých nemocí. Nedochází pouze k odstraňování příznaků nemocí, ale i k likvidaci jejich příčiny. Je to obvykle proces postupný, závislý na míře zátěže organismu, jeho stáří a konkrétních souvislostech. 

Plazmový generátor RPZ 15:

Výhodou využití plazmových generátorů pro odstranění parazitární a jiné zátěže našeho organismu je jejich vysoká efektivnost, rychlá úleva, bezbolestná aplikace a poměrně malá časová náročnost ve srovnání s jinými metodami. Při správné aplikaci nemá žádné negativní účinky na organismus a současně také stimuluje imunitní systém tím, že mu ulevuje od živých zátěží. Aby byla aplikace úspěšná, je nutná širší znalost výskytu a vývojových stádií jednotlivých patogenů, jejich vzájemná provázanost a spolupráce klienta při souběžně probíhající detoxikaci jeho organismu. Usmrcením parazitů totiž dochází k jejich vyplavení do krevního systému a úlohu přebírá imunitní a vylučovací systém, který musí vzniklý odpad vyloučit z organismu.

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist