Oblíbené články

image

SPOLUPRÁCE Alternativní medicíny

PŘIDEJTE SE K NÁM ...

image

PORADNA

Rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení zdravotních potíží...

image

Nový seznam nemocí

Přehledný seznam všech běžných nemocí.
 
 • Alternativní medicína CZ

  Alternativní medicína CZ

  AlternativníMedicína.cz je zpravodajský a poradenský server pro odborníky i širokou veřejnost zaměřený na zdraví. Společně s lékaři, terapeuty, poradci a léčiteli hledáme a předkládáme nejnovější poznatky z praxe, které přinášejí kvalitní řešení na zdravotní problémy, které vás trápí.

  Těšíme se na vaší cestu ke zdraví a je naším posláním vám pomáhat pomocí kvalitních informací.

   

   

  Přečtěte si více
 • Revoluce v léčení všech nemocí

  Revoluce v léčení všech nemocí

  "Revoluce v léčení všech nemocí" je nejznámější kniha paní Huldy Clarkové. V knize popisuje příčiny všech nemocí a předkládá řešení včetně kazuistik ze své praxe.        Mezi hlavní 2 příčiny považuje:

  Parazity, na které platí elektronická a herbální léčba a

  Nečistoty, u kterých je nejjednodušší léčba se jim vyhnout.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • Produkty pro zdraví a pohodu

  Produkty pro zdraví a pohodu

  V dnešní době je na trhu spousta kvalitních produktů pro zdraví, ale je mezi nimi i mnoho takových, které vás směrem ke zdraví příliš neposunou a pouze se vydáte z peněz.

  Testujeme a představujeme kvalitní produkty pro trvalé a zářivé zdraví. Pokud máte nějaký tip, dejte vědět.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • PYRAMIDY

  Lidé si pod pyramidou nabíjejí vodu, kterou pak pijí, zalévají s ní kytky, či ji používají pro obklady.

  Dávní vládci a civilizace si stavěli pyramidy, které jim sloužily k získání nadpřirozených schopností a jejich mysl povznášely a rozvíjely.

  Ne každý dnes ví, že pyramida je tvarový zářič, neboli transformátor energie, který dokáže působit na hmotný vesmír, ale také na živé organismy.

   

   

   

  Přečtěte si více
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Pyramida a její účinky

Ohledně účinků a vlivu pyramid na lidský organismus, rostliny a vůbec vše živé, je toho napsáno již skutečně velmi mnoho. Pojďme si tedy shrnout ty nejzajímavější poznatky, jak nám tento magický pyramidální tvar může pomoci a co všechno dokáže ovlivnit.

Pyramid je po celém světě veliké množství z nejrůznějších dob a ty vůbec nejznámější jsou Egyptské. Nás ale v tomto článku budou zajímat spíše menší pyramidy, které můžete mít doma a pomáhat si tak denně proti nežádoucím zdraví škodlivým vlivům a harmonizovat si tak své prostředí, zlepšit kvalitu spánku, zlepšit kvalitu skladovaných potravin či urychlit proces hojení.

 

Mezi některé účinky pyramidy patří:

 • Urychlení léčby chorob a hojení zranění
 • Vysílají pozitivní energii
 • Narušují vliv patogenních zón
 • Ruší vliv elektrosmogu a technického záření
 • Čistí potraviny od škodlivých látek
 • Pomáhají při psychickém vyčerpání a odstraňovat depresi

Ale POZOR! Je také třeba říct, že ani pyramida neumí zázraky a nenahrazuje léčbu (obzvlášť u těžkých onemocnění), ale rozhodně může podpořit proces hojení a ulevit od bolestí.

Pyramidy fungují tak, že přijímají energii z okolí. A to energii z kosmu, kterou přijímají do své špičky a energii zemskou, kterou přijímají do své základny. Uvnitř pyramidy dochází k harmonizaci obou energií a vytvářejí vlastní pozitivní tzv. pyramidální energii, která má blahodárné účinky pro lidské biopole a je příčinou mnoha nevysvětlitelných uzdravení a dalších podobných jevů. Abyste co nejvíc navýšili energetický potenciál pyramidy, můžete využít i speciálních materiálů, které jejich účinnost ještě zvyšují. Mezi ty vůbec nejúčinnější patří šungit. S šungitem, nebo také pouze s pyramidální energií pracuje, také mnoho léčitelů ať už na dobití energie, nebo zmírnění příznaků chorob.

Aby pyramida měla správné účinky a vyzařovala co nejvíce pozitivní energie, je nutné ji mít natočenou severo-jižně, čímž kopíruje elektromagnetické pole země a maximalizuje tak svou účinnost. Tímto způsobem se také napájí a použití těchto přírodních energií dává pyramidě schopnost velmi účinně odrušovat geopatogenní zóny, elektrosmog a negativní účinky technického záření jako Wi-Fi či 5G sítě, jež negativně působí na lidský organismus. Energie pyramidy také vyrovnává působení energií jing a jang, čímž harmonizuje energetická centra, čakry a meridiány (energetické dráhy). Díky tomu se zlepšuje revitalizace a regenerace buněk živých organismů.

Účinky pyramid využívá i veleúspěšný žokej a chovatel Josef Váňa, který léčbu pomocí pyramid dopřává svým závodním koním. Všiml si totiž, že díky pyramidám se léčba zranění zkracuje zhruba o polovinu.

Pyramidální tvar v lepenkové podobě byl dokonce v roce 1952 v ČR patentován jako zařízení, které pomáhá ostřit žiletky. Tím se jasně dokládá proudění energií uvnitř tohoto pozoruhodného tvaru. Další účinky byly vysledovány při uchovávání chleba, kdy kůrka neokorala, zelenina a ovoce, které se nekazily. Pokud dokonce umístíte pyramidu nad rostoucí rostliny, může to způsobit jejich rychlejší růst či zmizení některých chorob rostlin. U skladování potravin to platí velmi podobně. Tedy pokud nad skladované potraviny umístíte pyramidu, tak tyto zůstanou déle čerstvé a jejich chuť bude intenzivnější.

I proto mají pyramidy velkou oblibu u senzibilů, psychotroniků a lidí, kteří se tímto tématem zabývají. Informací o jejich účincích se dá najít na internetu obrovské množství a to by v tom byl čert, aby na tom něco nebylo. Nemyslíte?

 

Vliv pyramidy na člověka

Uvnitř pyramidy by měl člověk pociťovat příjemné pocity klidu, odpočinku, tepla a lehkosti. Pyramidy jsou také známé pro svůj pozitivní vliv na koncentraci. Někteří považují za optimální dobu pobytu v pyramidě 30-40 minut, ale již po několika minutách, dochází k postupnému uvolnění. Během pobytu v pyramidě se mohou ozývat bolesti, které signalizují skrytý zdravotní problém. Podle intenzity a charakteru bolesti bychom měli lépe poznat nemoc, její závažnost či fázi. Po nějaké době pak tyto bolestivé pocity odchází. Už první návštěva pyramidy může pomoct k úplnému odstranění těchto nepříjemných pocitů, avšak většinou je potřeba celý postup zopakovat po několika dnech. Lidé, kteří tuto terapii absolvovali, udávají, že cítili, jako by jimi shora dolů procházel proud energie.

 

Zdroj: www.geozdravi.cz

 

Přijďte si v Praze vyzkoušet, jak funguje pyramidální energie!

V našem centru alternativní medicíny nabízíme možnost absolvovat kúru pyramidální energie ve speciální pyramidě, kterou jsme nechali přímo pro tento účel vyrobit.

Pyramida je vyrobena z pevné kovové konstrukce a přesně dle správných proporcí, které jí propůjčují maximální účinnost.

Už 30 minut pod naší pyramidou Vás nabije a rozhýbá ve Vašem těle pozitivní procesy.

Nabízíme dokonce také možnost strávit na lůžku, které je umístěno v pyramidě i celou noc a nechat tak na sebe účinky pyramidální energie maximálně působit.

Pro více informací navštivte stránky:

www.pyramidapraha.cz

Těšíme se na vás!

 

 

Další článek na téma pyramid najdete zde:

https://www.alternativnimedicina.cz/clanky/alternativni-medicina/clanky-o-zdravi/pyramidy-a-pyramidalni-energie

 

 

Nové a aktualizované články

 • 1
TOPlist